0 oy
1,058 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İnstagramda gezerken bu videoya denk geldim. Eğer gerçekten annesi ise yazık o çocuğu alet edip de böyle bir video çekmesi ne diyim ya allah akıl fikir versin. Tiktok uğruna yaptıkları şeye bak ya

https://www.instagram.com/p/B8MLtRxl7XQ/?igshid=16z4wn5hrvt4l

26 Cevaplar

0 oy
(3,859 puan) tarafından
Ya yazık günah boğacak çocuğu bakmasını bilmiyorsanız yapmayın ya
tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(2,011 puan) tarafından
yuh ya yuh çocuk nasıl zor durumda öyle ya yüz milyar versinler böyle bir video çek desinler çekmem kopek
tarafından
Bence de ya hiç mi acımıyor ona
Ya ben çocuğumun tırnağını keserken yanlışlıkla etini kesince canımdan can gider ama şimdiki insanlar değişik hele de bu tiktok çıktıktan sonra
0 oy
tarafından
Milete gotumu basimi sallayacam diye ... Neyse allah islah etsn 
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Mal karı adi yaratikk
tarafından
Çok haklsin
0 oy
tarafından

Izleyemedim valla içim acıdı böylelerine de anne deniyor ya ...:'(

tarafından
Öyle haklısın ya
0 oy
(622 puan) tarafından
Beynim dondu yaaa bu nasilll bi insandir vicdansiz ya kucucuk sabi ya Allah islah etsin
tarafından
Allah sonumuzu hayretsin
(622 puan) tarafından
Amin canm amin
0 oy
(371 puan) tarafından
Ayy bende valla şimdi izledim önüme çıktı birden öyle benimde yazıklar olsun allah kahretsin bence ya ister anne olsun ister olmasın ama onu o şekilde bi kendini göstermek için çok birşeymiş gibi kendileri şımarık gereksiz kişiler ıste ya allah ıslah etsin böyle kişileri 
tarafından
Aynen öle ya ya allah sonumuzu hayır etsin
0 oy
tarafından
Kapalı bayanlarımıza boyle seyleri hic yakistirmiorm...Cok ucuz gorunuyorlar.O esarbı takıyorsan bir agirligin olacak.Heleki bi anne heleki orda cocuk boğulacak gibi....Yazık cidden.
tarafından
Onu da geçtim benim fikrim bi video için o bebeği o hale sokmaya hiç gerek yok
tarafından
Yo hicte gecilecek bisey deil.Her hali ofsayt:/Basındaki turbanınıda o hale sokmaya gerek yok cocuguda...
tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından

Ben erkek olup da bunun kocası falan olsaydım garanti şimdi katildim nett normalde şiddete susulmaz ama bu kadında bi güzel dövülür ******** neyse :angry:

tarafından
Tek diyeceğim kimler kimler çocugum olsun diye yapmadığı şey kalmaz ama böyleleri de bulmuş da bunuyor
tarafından
Off canım sıkıldı yaaa gece gecee :((((
tarafından
Sıkılmayacak gibi de değil ki
0 oy
(143 puan) tarafından
Hiç sorma bugün bendr Bir video ya rastladım kuzum annesi çocuğun beline Bir vuruşu var benım ciğerim söküldü resmen Allah kahretsin öyle insanları eli kopsun hep derim her kadın çocuk doğur a bilir ama anne olamaz o yüzden Rabbim hayırlısını versin 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Kafadan sorunlu bu zaten çok yaygin olmuş şu kapalilari çok karaliyorlar sözde başi kapali Allah akil versin bu gibi insanlara..., 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(15,721 puan) tarafından
Yazık ya o çocuğun dili olsa da konussa orasını burasını gösterecek diye yaptığına bak tüh size pislikler
tarafından
Aynnen öyle haklsin
0 oy
tarafından
Hay-van yapmaz onu çocuguna sırf kendini göstermek için çocugu böyle bir videoya alet etmiş çocugun maruz kaldıgı duruma bak ya vicdansız Allah Akıl fikir merhamet vicdan versin. Anne olacaksın bide. Hayvandan ibret al. 
tarafından
İnşallah allah ıslah etsin
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Suriye de savastayiz 

Van'da çığ altindyiz

Elazığ'da enkaz altindyiz

Şimdi de düşen ucak

Sel rüzgar fırtına ....nereye gidiyor bu insanlar kafasında ki başörtüsü utaniyor orda durmaktann ama insanoğlu başında ki örtüden bile utanmaz olmuş 

Allah ıslah etsin..
tarafından
Yüce Rabbim uyarıyor bizi ama bu insanlar böyle yaparak sonumuz nereye gidecek merak ediyorum. Çok denk geliyorum orasını burasını açıp ta video çekip orda burda paylaşanı allah sonumuzu hayır etsin
(6,825 puan) tarafından
Aminnn Çok amin
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Gerizekalı ya 
tarafından
Çok haklisn
0 oy
(703 puan) tarafından

Kadının kafasını alıp duvara duvara çarparım geldi öyle çekilmez böyle çekilir  diye  yazık çocuğa ya bazı kadınlar gerçekten *****

tarafından
Aynen öyle çok haklsn
0 oy
tarafından
Beyin ölümü gerçekleşmiş biri fişini çeksin lütfen 
tarafından
Aynnen öyle
0 oy
tarafından

O videoyu çeken serfsize ne demeli acaba :angry:

tarafından
Denecek şey çokta
0 oy
tarafından

Manyak mi bu ya ne yaptigini saniyo :angry:

tarafından
Bi b.o.k yaptığını sanıyo
0 oy
(119,346 puan) tarafından
Kiz bu kadini bulup bebegi alsinlar lutfenn
tarafından
İnşallah ya bugün bunu yapan yarın kimbilir ne yapar tiktok uğruna allah korusun

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 916 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Enise diken (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 2,010 göst.
24 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 370 göst.
27 Temmuz 2019 Moda kategorisinde delikodeliko (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 544 göst.