0 oy
544 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
Yolda benek arabasinda mafkette vs seviyorlar rahtsz okuyorum dokunmalaribdan bişey de diyemiyorum siz napiyosunuz 

39 Cevaplar

0 oy
tarafından
HİÇBİŞEY HİÇBİŞEY 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım durdur, virüs var dokunmayalım lütfen de. Eşim değil dostun değil. Zaten anneden izin almadan bebek sevmek, özellikle böyle bir dönemde bebeği dokunarak sevmek kadar saçma birşey yok.
(606 puan) tarafından
Kesinlikle ya dokunuyolar eline mesela yüzüne bacağına suratım hemen degissede anlamiyolar heralde
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Hastalık var temas etmeyim demen kırmaz bence. Ama bende hiç hoşlanmıyorum, uzaktan sevseler sorun olmuyo da
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Uzaktan sevebilir ama dokundurmam bi kere biri tuttu öpmeye yeltendi izin veremem dedim çektim çocuğu kalakaldı ne münasebet öpecek benim çocugumu temizmi pismi hastamı heryer mikrop kaynıyor zaten koviti ayrı uyu zu bilmem nesi ayrı.
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Oğlum yok kizimida seven oluyor gelene geçene el sallıyor onlarda ona el sallıyor falan temas etmiyor kimse kimseye virüsten dolayı bizim burda birde dışardan az nemrut bı.tipim var ondan zaar:D
0 oy
tarafından
Niye bastira bastira erkek cocugu kadinlar erkwk cocugunu yiyecek hali yok benim kizimida cok severler yolda
(606 puan) tarafından
Kadın ve erkek çocuğunuzu sevmek isterse dedim bebeğimde kiz
0 oy
tarafından
Bende birşey demiyorum
0 oy
(1,200 puan) tarafından
Rahatsız oluyorsan eğer virüsü bahane et temas kurmayin de belki bizde belki sizde var bilemeyizde ben öyle yapıyorum 
0 oy
tarafından
Kotu birşey yok bundan ne güzel seviyorlar işte 
(606 puan) tarafından
Dokunmadan ama
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Yabani olmasın oğlum seviyorlar hoş öpüp kollamiyolar sakınan göze çöp batarmış 
(606 puan) tarafından
Valla dokunmasinlar isterim yabani olsun istiyorum.milletin kucağına atlamasin adhdjd
(5,952 puan) tarafından
Oyle dusunen ailenin cocuklari daha cok atlıyor kucağa jgjfjdjd
(606 puan) tarafından
Umarım atlamaz ya ben yabaniydim umarım bana çeker ne diyim dönem öyle bir dönem asnsjsj dua ediyoruz yabani olsun diye ajdhsjsu
0 oy
(811 puan) tarafından
Dokunmalarindan ben de hoşlanmıyorum.
0 oy
tarafından
Dokunmadan sevsinler lütfen diyirum çünkü bebekler hassas oluyor 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Öpmemek elletmemek şartıyla seviyorlar ne bar yani bir bizdemi cocuk var geçenlerde kardeşimin çalıştığı markete gittik kadın kızımı sevdi kucağına almış öpüyor bende son an gördüm aldim kucağından sevmiyorum öyle şeyler tabi ama kadının senelerce cocugu olmadığını öğrenince içime oturdu o yüzden temas olmadan sevmelerine izin veriyorum 
0 oy
(5,379 puan) tarafından
Yan yan kaçarım :) 
0 oy
(123 puan) tarafından
Bebeğim şu an korona de (Allahü teala korusun tabiii
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ben yanastirmiyorum ısırır uzak durun diyorum anlıyorlar 
0 oy
(237 puan) tarafından
Bende dokunmaya karsiyim dokunani terslemem kırmam ama kendim mesela dokunmam bebek çünkü her yere dokunuyorum kimde ne hastalık var belli değil bir de devir kötü yanlış anlaşılmak istemem uzaktan el sallarim bebeğe çokta civitmam ya bazıları fena civitiyir :) abartmaya gerek yok yani yoksa komik görünüyor sakince onunla ilgilendiğimi sevdiğimi belli ederim 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Valla bende sinir oluyorum uzaktan sevsin de zaten heryer mikrop dokununca tepem atiyor daha bisey demedim kimseye birgun patlarim
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ne münasebet canım dokunmak falan asla izin vermem .sevebilir miyim diye soruyorlar uzaktan sevin diyorum geçiyorum .yada teşekkür ediyorum o kadar 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 463 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde emir 19! (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 209 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gammmze (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 257 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,568 göst.