0 oy
543 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
Yolda benek arabasinda mafkette vs seviyorlar rahtsz okuyorum dokunmalaribdan bişey de diyemiyorum siz napiyosunuz 

39 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sevsinler ne var bunda yaaa 
-Reklam-
0 oy
(16,054 puan) tarafından
Sevsinler bişey demem ki yemiyorlar ya çocuğu 
(4,961 puan) tarafından
Yemiolar ama kimde ne var blio musun virüs vs
0 oy
(229 puan) tarafından
Valla benim oğlumu da çok sevmek istiyorlar bende yanında olduğum sürece izin veriyorum çünkü insanlara karşı yabancılık çekmesini istemiyorum 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
Öpmemek ve yuzune eline dokunmamak şartiyla sevsinler ne olacakki 
(4,961 puan) tarafından
Bende bu şartla oyun oynatyirm parklta
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Sevmelerinden rahatsız olmuyorum ama kimse dokunmuyor. Dokunursa, hastalık var teyzesi biraz bünyesi zayıf filan derim
0 oy
(606 puan) tarafından
Donununc ahuylaniyorum kızlar yoksa uzaktan sevebilirler TRT abimi
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Dokunmadan sevebilirler :D

(606 puan) tarafından
Evet dokunmadan aslında yoksa uzaktan sevsinler tbaiki
0 oy
tarafından
Yolda dışarıda sürekli severler bende mutlu olurum demekki tatlı görüyorlar.insaniz canm sevgiden rahatsızlık duymuyorum.hastalik konusuna geleceksek çocuk tabiki hastalanır iyilesir
(606 puan) tarafından
Dokununca sevmiyorum uzaktan sevsin
0 oy
(10,429 puan) tarafından
Ben sevdirmiyorum rahatsız etmeyin lütfen hoşlanmıyor diyorum 
0 oy
(13,717 puan) tarafından
Oğlum genelde agliyo biri onu sevince  ahahahah
(606 puan) tarafından
Bnde umarım sıcak kanlı olmaz diye dua ediyorum millete yanasmaisn diye aajsj
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Uzaklaştırıyorm anliorm cnku kimin sevebileceğini tavrından milletin köpeğine dokunaniorm belki istemezler diye insanlar başkalarının çocuklarına nasıl sokuluyo anlamıyorum 
(606 puan) tarafından
Kesinlikle dusincesizlik
0 oy
(9,648 puan) tarafından

Ve parkta milletin üstüne atlayan kızım :angel: ben napayım dışarı çıkartmak itemiyorum babane diye milletin kucağına gidiyor gittiği yetmemiş gibi öpüyor hadi kadınları öpüyor dede diye milletin bacağına sarılıyordu 

tarafından
Hahahahha gözde ya :)
(606 puan) tarafından
Anammm çok kötü ya asghkfe
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sen gel tekırdagda yaşa da bak burdakiler kadar bebek seven kimse yoktur bi çıkıyoruz elli kişi seviyor .. sıkıntı etmiyorum 
(606 puan) tarafından
Dokunmuyorsa sıkıntı yok ellesmesinler
(9,247 puan) tarafından
Yok canım okadar dar görüşlü değiller
0 oy
tarafından
Uzaktan el sallar sever ama dokunmasına izin vermiyorm dokunmuyorz lütfen diyorm . Bir çok kişidende tepki aldm bu konuda etrafta bu kadar hastalık ve hastalıklı sapık varken kızımı korumaya çalışıyorm 
(606 puan) tarafından
Dimi bnde dokunmaya karsiyim
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Karşıdansa sıkıntı yok ama elini yüzüne vurmak istediklerinde kim olsa uyarıyorum
(606 puan) tarafından
Bende onu sevmiyorum zaten
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Bize de çok sık oluyor hiç hoşlanmiyorum kimse de sormuyor sevebilir miyim diye direkt elleriyle daliyorlar
(606 puan) tarafından
Elleri olunca bnde gıcık oluyorum uzaktan dev tabiki dokunmak ne
0 oy
(8,343 puan) tarafından
Ya bugun benımde basıma geldı asansorde teyzenın bırı kızım 3 yasında onun cenesini elledi. Diyecektım teyze ben bı anda gelip senın cenene elleyip sevsem napardın diyecektım. Bir de amca gorur gormez tekrar ssansore bındık dediki sen benım kızım ol. Bende kıbarca o benım kızım amcası korkutmayın oylr dedim ama sinir de oldum
0 oy
(966 puan) tarafından
Benim oglum 2 aylik oldu dun. Asiya goturdum zaten ameliyat oldu yogunbakimda yatti 35 gun . Kadin beklerken eline dokunup sevmeye basladi dedim abla ameliyatli zaten ellemesek iyi olur dedim o da bisey demedi cekti elini ama kalp kirmadan soyleyebilirsin bence .
0 oy
tarafından
Dokunmadan sevin diyorum asla bu devirde kimseye elletmem çocuğumu herkes saygı duyacak dünden önce asi oldu eşimin ananesigile gittik aşıdan sonra kucağıma ver dedi anane yanlış anlama iki bacağı da asılı canı acır bende almıyorum uzaktan sevin dedim ben bişey yapmam kız napcam dedi yok bugünlük böyle olsun dedim tepkini koy yoksa çocuğun çok hirpalanir 
0 oy
(84 puan) tarafından
Dokümanlarına izin vermiyorum

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 438 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde emir 19! (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 207 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 256 göst.