0 oy
82 göst.
Aile kategorisinde (3,114 puan) tarafından

Kızım 11 aylık saci gür değil hiç kesmedim. Bebeğinin saçi seyrek olup kestikten sonra gür çıkan oldu mu 

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(882 puan) tarafından
Kızım 28 aylık saçları seyrek herkes kestir gurlesir diyor ama niyeyse ben kıyamıyorum . Bazen banyodan snra ucundan makasla alıyorum sadece. İnşallah ilerde gurlesir diye umud ediyorm
(237 puan) tarafından
Yok canjm hiçte gurlesmiyor hkac kere kestik 32 aylık olduk hala öyle gür uzun saçlı değil seyrek kısa saçlı boş yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynen böyle seyrekti hiç kesmedim sonra biraz ucundan aldım şimdi upuzun masallah hemde sık eskiye göre
(3,114 puan) tarafından
0 a vurmadin dimi sadece ucundan aldin
0 oy
tarafından
Seninki yine iyi canım benimkinin çok aşırı seyrek kestilreyim dedim eşim izin vermedi
tarafından
Dicle kuşun önceki halini bilmiyorum ama şuan çok güzel saçları maşallah. İyi ki kesmemissin ☺️
tarafından
Hahaha dur atayım istersen canim ☺
(3,114 puan) tarafından
Bende kararsizim kessem mi diye birde kafasindan çok terliyor
tarafından
Kafa el ayak terlemesi D vitamini eksikliğinden olabiliyormus canım doktor a bir sor istersen bide bebeğin büyük artık kesmek onu etkileyebilir. Benim ki 4.5 aylık kesemiyorum valla
0 oy
(135 puan) tarafından
Benimkide 10 aylık erkek bebeğim bende kıyamıyorum kesmeye babası 1 ay önce önlerini bıraktırdım arkaları seyrekdi kesdi sık geldi yani saçları 
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Makinaya vur canım saçı gür çıkar kızım 7 yaşında 2 yaşındayken makinaya vurduk Maşallah çok güzel saçları var şuan . Küçük kızım 11 aylık onunkini de ablası gibi yapacam gür olsun.
0 oy
tarafından
Yeğenimin seyrekti hatta yanlarda hiç yoktu kestiler sonuç değişmedi. Benim bebenin de seyrek kesmiycem kıyamıyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 115 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 108 göst.
0 oy
7 cevap 135 göst.
0 oy
21 cevap 852 göst.
3 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Sudem'sin❤Kuzey'imm (2,930 puan) tarafından soruldu

382,035 soru

11,437,468 cevap

35,005 kullanıcı

...