0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (68 puan) tarafından
Kızlar 3 hafta kafası büyük diyor doktor ilk dogumum normal di bunu nasıl olacağını demedi doktor yaşayan var mı günüm azalıyor psikolojik olarak hazırlanmam lazım sezaryenle olursa diye 

7 Cevaplar

0 oy
(1,268 puan) tarafından
Değişebilir ya benimki de öndeydi düzeldi. 
(68 puan) tarafından
2 haftada bir gidiyorum değişmiyor doktor bir şey de demiyo takip edecem diyo
(1,268 puan) tarafından
Benim kocam da koca kafa doğmuş. Doktor problem olacağına dair bir şey demiyorsa sıkıntı yoktur bence.
(68 puan) tarafından
Cnm çocukta sorun yok çok şükür babasına çekmiş genetik dedi doktor sadece bilmek istediğim normal mi dogum olur sezaryanmi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden o kadar büyükmüş kafasi
(68 puan) tarafından
Genetikmis baba da öyle hahaha
tarafından
Kız bazen ultrasonda çok cikiyo olculer
(68 puan) tarafından
5 6 doktora gittim bunun için aynı hepsi
0 oy
(4,092 puan) tarafından
Benim kızın büyüktü. Riske atmadım. Sezaryen oldum
(68 puan) tarafından
Devlete gidiyorum devletin önceliği normal onun için normale zorluyor
(4,092 puan) tarafından
Uuuu. O sıkıntı. Eben insaflı olur da olmadığı yerde doktora sezaryen kararı verdirtir umarım. Bebeği riske atmasın da
(68 puan) tarafından
Doktorum iyi şükür inş hayırlı bi karar verir dogum için normal istiyorum hayırlısı ins
0 oy
(15 puan) tarafından
Benim eşimin de kafası büyük . oğlum da bir hafta önde gidiyordu doğumu normal istiyordum ama gelesi yoktu ne sancı ne açılma olmadı 41e yakın sezaryen ile alındı eşimi doğurdum sanki
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Canım büyük olsa da öyle aşırı değil yani normal doğabilir öyle de. Sonuçta normal bir bebek kafası sadece kendi vücuduna göre biraz büyük bu engel olmaz normale
0 oy
(1,864 puan) tarafından
Çoğu bebeğim kafasi büyük oluyor canım benim bebeğimin de 2 hafta  büyüktü ben normal doğum korkum yüzünden sezaryan oldum da doktorum son dknya kadar normal yapabilirsin istersen sezaryan olma dedi ama ben sezaryan doğum istedim engel değil benim bildiğim kadarıyla normal doğuma 
0 oy
(7,927 puan) tarafından
Evet banada hep kafası olması gerektiğinden büyük denildi.iri denildi ve normal doğum yapamazsın dediler.benimde ilkim normal doğumdu bu ikinciydi.neyse normal doğum yaptım oğlumun kafası küçüktü 35 santimdi.iri değildi yani ultrasonda yanılma oluyo 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 365 göst.
3 Eylül 2019 Aile kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 436 göst.
1 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Meryem hafsa (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 406 göst.
16 Nisan 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Ozgemmsi (21 puan) tarafından soruldu

378,318 soru

11,323,579 cevap

34,775 kullanıcı

...