0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (339 puan) tarafından
Burda okuyorum herkes eş şikayetçisi kimi ilgisiz kimi telefonu bırakmaz kimi eve gelmez bisürü biz evde temizlik çocuk yemek bulaşık çok sıkılıyoruz onlarda iş güç yetirmeye çalışırken bunalıyorlardır pazar günü tatilken hep birlikte süpriz yapalım eşlerimize ortak bişeyler düşünelim süprizden kastım illa ücretli bişeyler değil herkesin durumu yetmeye bilir ama baş başa film yemek onun gibi şeyler ne dersiniz

10 Cevaplar

+1 oy
(7,376 puan) tarafından
İlk önce bakacaksın hakediyor mu davranışları nasıl değer biliyor mu ondan sonra öyle düşünüp yapacaksın ki zaten düşünceli  biriyse bunu isteğimiz zaman yaparız 
tarafından
Kesinlikle
(339 puan) tarafından
İllaki sorunlar var ama ilk adımı atalım eğer büyük bir suç yoksa bizde mutlu olalım :)
(7,376 puan) tarafından
Valla canım hep adım atan kadınlar oluyor madem kırıyorlar kadınları onlar ilk adımı atıp mutlu etsinler
(2,838 puan) tarafından
İpek ben nedense sorunsuz bir evliliğin olduğunu hayal etmişim kendi kendime:)  böyle yorum yapınca şaşırdım. Kilo verdikçe güzelleşiyorsundur iyice söyle o kocana kıymetini bilsin☺️
(7,376 puan) tarafından
Saolsin canım valla bilmiyorum zaten inadım inat beni kirmayacak kırdıktan sonra isterse 100 kere arasın bir önemi yok ki önce kirmamali
-Reklam-
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Güzel fikir bence cnm :) herkes buraya atsin keyif resimlerini :)
(339 puan) tarafından
Bencede çok hoş olur hep burda başkalarının derdiyle üzülüyoruz birazda sevincimizi paylaşalım :)
0 oy
(12,681 puan) tarafından
Ben yapıyorum onu sürekli 
(339 puan) tarafından
Tabiki yapıyorsunuzdur da bu sefer hep beraber yapalım ne kaybedicez ki :)
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Tam da buldun adamini:D

TV'den YouTube bağlanıp Kemal Sunal filmleri izleyen bir adam :D

Ortak noktamız 2 çocuğumuz :D

(12,681 puan) tarafından
Jsfjklkvxcö
(12,681 puan) tarafından
Kopuyorum senın yorumlarına
(339 puan) tarafından
O zaman eski bi kemal sunal filmi patlamış mısır hazır edersiniz :)
(13,702 puan) tarafından
:D aman yatıp uyusun Allah hatrina :D
0 oy
(123 puan) tarafından
Ertesi gün iş var
(339 puan) tarafından
Çok büyük bişey değil ya birazcık beraber vakit geçirin özel olsun her zamankinden farklı
0 oy
(7,257 puan) tarafından

Esimin pazarı yokk :woot:

Bu hafta izin yapacakti ben ona küstüm diye onuda yapmadı. Önumuzdeki hafta icinde o izin yazdırıp bana süpriz yapsın :angel:

(339 puan) tarafından
Tabi oda yapsın ama bu hafta ilk adım bizden sende işten gelince yap :)
(7,257 puan) tarafından
Önce o yapsın :))
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Valla dün yaptım mısır patlattm lımonata kek yaptm getirince esımde dur bende fılm acayım dedı vallahı dönüp bakamadım bıle kjhggj cocuktan anlamadım hıcbısı ona yedır kendın yemeye calıs temızle topla fılm yalan oldu.pazar günlerı yemegıbo yapsr zaten sagolsun ıkı haftadr kacıyor ben bu ara iyi degilm ona bırakırım yapsn ne istiyosa:))
(339 puan) tarafından
Zor canım ya
(2,705 puan) tarafından
Aynennn onada eşim bakar zaten babası gelınce bana düşman oluyo gelemz bana
(339 puan) tarafından
Hepsi aynı ya bende o kadar bakıp ilgileniyorum ikiside babacı
(2,705 puan) tarafından
Aynen ya o kadr nazına oynuyorm baba aksam ıkı gelip yüzüne gülüyo kıymetli o oluyo:))
(339 puan) tarafından
Doğru valla
0 oy
tarafından
Valla odun olan  la adam olmayan la  hiç de bir şey.yapılmaz malesef  .... Ben de görüm cem eşiyle   hep kavgalı tek kelime laf etmiyorlar filan  dedim süprizler hazırla aynı senin dediğin gibi .beraber uzanın film izleyin .key yapın.onu sevdiğini söyle iyiki varsın   de  sarıl öp dedim     salak  adam kız sarılıyo diyo hava zaten sıcak ***** mısın uzakdur ben den.demiş mal  ya.resmen 
tarafından
Dememm o ki hak etmiyor sa  aklı basmıyor sa   bazı şeyler boş geliyor. Çok şükür  öyle bir eşim ...
(339 puan) tarafından
Ayyy yok böyle adama ne yapılır
0 oy
(4,979 puan) tarafından
Bn 28inde doğum günü o güne kaldrdim herşeyi;)
0 oy
(471 puan) tarafından
Ben geldim ne yapiyoruz  cansell
(339 puan) tarafından
Yani aklımda bi film seçip abur cubur hazırlayıp kendimde giyineyim baş başa film izleyelim istiyorum
(471 puan) tarafından
Öyle de olur yaaa maksat güzel vakit gecirmek

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 203 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 224 göst.
5 Ocak 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Zeyzeyyy (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,074 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu