0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (27 puan) tarafından
Hanımlar kabızlık var ve çok zorlanıyorum doktor ilaç verdi ama sürekli kullanma dedi alışkanlık yaparmış, kayısı falan işe yaramıyor, bildiğiniz denediğiniz işe yarayan bağırsak temizleme yolları nelerdir? 

5 Cevaplar

0 oy
(3,491 puan) tarafından
Aç karna magnezyum iç. 
(27 puan) tarafından
Onu denedim fayda etmedi
(3,491 puan) tarafından
Dulcosoft diye bişi var eczanede denedin mi
-Reklam-
0 oy
(458 puan) tarafından
Dukan içeceği kesinlikleee çok iyi  afedersin ama ishal dahi ediyor. Tabii en az 2 lt su içmek lazım yanında
0 oy
(1,188 puan) tarafından
Duclasoft diye şurup var kabızlığa bire bir
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Canım kesinlikle kefir içmelisin ben hayatımda bağırsaklarımı öyle güzel düzene koyan başka bişey bilmiyorum hep probiyotiktir ya ben ısrarla denemeni rica ediyorum inan pişman olmayacaksın
(482 puan) tarafından
Kesinlikle kefir içmeli. Babam kanserdi ve ne yazık ki hep kabiz olurdu. Doktor bize bol bol kefir ic demişti kabızlığı birebir
(1,499 puan) tarafından
Ben hayatımda bana o kadar iyi gelen başka bişey daha bilmiyorum oğlum 8 aylık ona da vermeyi düşünüyorum artık kendim mayalicam nasip olursa evde kendimiz yapmakta çok kolay kaynanam kanser hastasıydı ona her gece mayalardim çok kolay yapımı ve şifadır Allah'ın izniyle ❤️
(482 puan) tarafından
Ben de veriyorum oğluma .hamile İkende sirf oğlumun gelismi için çok içmiştim. Sifa deposu o kadar faydalı ki.   Mayalama hic yapmadım kolay mi yapımı
(1,499 puan) tarafından
Evet çok kolay canım mayası aktarlarda oluyo aynı yoğurt mayalar gibi yapıyorum tohumu aynı su damlası gibi şeffaf noktaciklar mayalandiktan sonra kefiri süzüp mayasını saklayıp bidaki mayalamaya bırakıyorsun
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Duphalac var canım aile hekimine yazdirabilirsin. Ayran yogurt kefir bol bol ye canım bağırsaklar harekete geçsin.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 155 göst.
26 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekannesi58. (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
20 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 280 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 293 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu

382,082 soru

11,439,139 cevap

35,007 kullanıcı

...