0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar  kirkimi çıkarmama 2gun bitseydi hayırlısıyla ama büyük oğlum 3yas 2 oglum bir buçuk ama çok kavga ediyorlar hiç duuyorlar oda oda geziniyorlar dağıtıyorlar birbirlerini istiyorlar çok arsizlar  çok kavga ediyor hiç durmuyorlar ne dur lafından anliyorlar ne otur lafından anlaiyor günü 24saat kavga bağırma vala sanki iki kuma gibiler vala ne yapmam lazım sizinde öylemi tpalyorum dağıtıyorlar cocgu bile emzrme izin vermiyorlar

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alın size kardeş kardeş büyürler diyenler ;) 
(133 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kız çok sık olmuş her sene doğurmuş napmışki kendinede yazık çocuklara da yazık
tarafından
Pes peşe olmuş ama bunu da savunan var işte ;)
0 oy
tarafından

bızımde öyle mı derken 3 yas 2 yas yenı dogan yanı yurek mı yedın bılemedım :D bemde bıtane var Allah bıze bagıslasın ıyılıgını versın ama ıkıncı cocuk fikrini cok guzel öldürüyor :D Allah kolaylık versin 

(4,309 puan) tarafından
Oyy maşallah büyümüş yine bana diyolar bazen 6 aylık çocuk ne yaramazlık edecek diye daha sen dur falan bunlar iyi günlerin diye Allah aşkına gelin benle Bi gün geçirin diyorum şimdiden ağzımda yapma çocugum dur çocugum saçımı bırak çocugum yüzümü çizme oğlum yere bırakıyorum iki dakikada döne döne salonu tavaf ediyor daha emeklemiyo bile Bi geliyorum koltuğun altına girmiş Bi geliyorum sandalyenin arasında bacağı kaşla göz arasında nasıl yapıyor hiç anlamıyorum valla ya bazen eşime diyorum es kaza hamile kalırsam beni direk tımarhaneye götür :))
tarafından
:D ahahahaha fenalar ben bır donem sandalyeye cıkıyor kndını yere atacak dıye korkumdan 1 sene sandalyeleri kaldırdım oturdugum odadan mutfaktan :D
cıdden gozum yemıyor ıkıncıyı benimde saglık sıkıntılarım da var tabi ama en fazla da 2 zaten baglatırım tüpleri ıkıncı olursa
tarafından
Kızlar çok yoruluyorum gözlerim şişmiş kanliyoniyor  uykusuzluktan bide bahar alerji olmuşum
(4,309 puan) tarafından
Aynen iki olursa bende senin gibi düşünüyorum canım hakkımızda hayırlısı olsun insallah :)

Tek hayalim canım Allah yardımcın olsun valla işin çok zor ama şöyle düşün Bi kaç sene zorlamırsın sonra hepsi bir arada büyümüş olur insallah ya
tarafından
Aynen canim bnm çekeceğim 2 sene
0 oy
(133 puan) tarafından
Araları çok sık olmuş yaa çok zor olur benimki 10 aylık durduramıyon sen iki taneyi nasıl durduracan 
0 oy
(1,906 puan) tarafından
Yorum yok bukadar yakınacaksaniz 3. Çocugu neden yaptınız çocuğunuza vahşi diyerek ne geçiyor dünyaya getiren sizsiniz çünkü onlar sabi bebek daha 
tarafından
O bnm.elimde değil eşim istiyir hiç bı kadın kendini bu hale koymayı sevmez arka arkaya dogurmuyi ama eşim korunmadi benim korunmada izin vermedi sizde bilip bilmeden konuşmayın lütfen
(1,906 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşiniz ve kendiniz korunmayı yada eşinizde kabul etmediyse yakinmayacaksiniz bukadar basit bizler bu yavruları dünyaya getirmeyi istiyoruz onlar bu dünyaya gelmeyi istemiyor bizim stres topunuz değil hakkından gelmedikçe eşiniz ozaman bakicak korunmayı istemediyse bunlar hayatın gerçekleri biraz sizde gerçekçi olun gerçekler acıdır
0 oy
(4,427 puan) tarafından
Benimkilerde öyleydi canım zamanla alışırlar 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Erkek çocuğu evde beslenmez ya bahçeli bir ev lazım dhdjdh şaka tabi benimde iki oğlum var biri 3 yaşında biri 1 aylık seneye bende bu halde olurum ama 3. Çocuk istemiyorum Allah olmayanlara versin. Öyle öyle buyucekler işte yapcak bişey yok

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 524 göst.
23 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 352 göst.
3 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Happymommy (1,986 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
18 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nisaenes2022 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 137 göst.