+1 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (1,986 puan) tarafından
Kızlar ben 2 sene sigara kullandım sonra 4 yıl ağzıma sürmedim bugüne kadar da hiç canım istemedi kokusundan bile midem bulandı ama son günlerde aşırı şekilde istiyorum bunu nasıl baskılarım

14 Cevaplar

0 oy
(24 puan) tarafından
Tam balkona sigara içmeye çıktım, sigara içerken bu soruyu gördüm :) 

4 sene çok uzun bir zaman ama bir kere başlarsan eminim devamı gelir. Yani sigarayı az içmek veya çok içmek diye bir şey olmuyor maalesef. Ya içiyorsun ya içmiyorsun. Bence sakın başlama. Maddi manevi zarar.
(1,986 puan) tarafından
Başlarsam bir daha bırakamam biliyorum ama aşerir gibi canım istiyor ya
(24 puan) tarafından
İlgini başka şeylere yöneltmeye çalış.
Başlarsan bırakamazsın.
(1,986 puan) tarafından
Mıknatıs gibi çekiyor resmen
(5,351 puan) tarafından
aman bosver onu. yerina baska bisey ye ic patlicanli yemekler ye nikotin istegini baskilar :)): haha ben hic hicmm bazen okadar guzel
kokarki esimin sigarasi resmen boyle kebap yemegi gibi koku hossederim. bazende okadar pis kokusu gelirki sanki sigara icmekten biyiklari sararmis  sari biyikli ter kokan. kromagno yasli amcalarla ayni ortamdaymis  edaaasiyla pis sigara kokusu hissederim
(1,986 puan) tarafından
Patlıcana alerjim var :) aslında psikolojik ya kendimi onunla avutmaya çalışıyorum geçmişten bana ait bir şey gibi geliyor
-Reklam-
0 oy
(17,501 puan) tarafından
Dışarı çıkym yada deli gibi iş yap 

Abur cubur ye .aklına getirmemeye çalış 
(1,986 puan) tarafından
Ne yaparsam yapayım aşk acısı gibi aklımda :D
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Ben de geçen sene depresyondayken bi kaç ay içtim. Bilmiyorum arkadaşlarım içerken başladığım için mi aşırı canım istiyordu. Belki senle aynı durum değildir ama bıraktıktan sonra aşırı canım istiyordu içmemek için kahveye abanmıştım. Şimdi başlarsan bırakmazsın büyük ihtimalle uzun yıllar o zararı vermek ister misin vücuduna kokusu da içerken güzel ama başkası içince çok kötü oluyor ya
(1,986 puan) tarafından
Kafam allak bullak çok canım istiyor ama başlamak da istemiyorum off bilmiyorum ya
(1,457 puan) tarafından
İnşallah geçer bir kaç güne hiç düşünme bile başlamayı bir sıkıntın mı vardı öyle durduk yere mi çekti kız ben normal zamanda içmediğim için bilmiyorum
(1,986 puan) tarafından
Kimlik kaybı desem. Anne miyim eş miyim evlat mıyım gelin miyim yoksa sadece ben miyim bilmiyorum artık kendime ait hiç bir şeyim kalmadı
(1,457 puan) tarafından
Çok zor bu duygu karmaşasına düşmek biliyorum sigara içince geçmeyeceğini unutma inşallah çok uzun sürmeden çıkarsın içinden
(1,986 puan) tarafından
Geçmeyecek biliyorum ama genç kızken içiyordum o sanki geçmişten bana ait bir şey gibi hissettiriyor
0 oy
(13,367 puan) tarafından
3 sene sonra bende yeniden başladım 2-3 aydır içiyorum ama günde 5 tane falan 
(1,986 puan) tarafından
Ben içiciyken günde 4 5 oluyordu da suan paketi bitirip kalkmak istiyorum
(121,324 puan) tarafından
agzim sulandi yaw
(1,986 puan) tarafından
Aynı öyle bir iştahla istiyorum valla
0 oy
(749 puan) tarafından
Patlican yiyebilirsin bu ara içinde nikotin oldugu için ise yarayabilir
(1,986 puan) tarafından
Alerjim var :D
(749 puan) tarafından
Harita dil yüzünden mi?
(1,986 puan) tarafından
Çocukluğumdan beri yiyemem dilim boğazım şişer tıkanır
(749 puan) tarafından
Hmmm sizinki kötüymüş bende harita dil var bölge bölge şişiyor dilim ama ben yine de yiyorum çok seviyorum. Patlican haricinde bu ara normalde çok sevdiğiniz şeyleri tüketin bir de vitamin degerl3rinize baktirin. Bir değer düştüğünde de böyle olabiliyormuş
(1,986 puan) tarafından
Hmm onu bilmiyordum bir baktırayım ama muhtemelen psikolojik benimki
0 oy
(749 puan) tarafından
En lanet sigara Wendy mi neydi onu iç bir daha ağzına surmezsin koyun kusmugu gibi oggf
(1,986 puan) tarafından
Oldum olası parlament içtim onu hiç denemedim alsam mı acaba
(749 puan) tarafından
Valla dene sabah 1 2 kere ac karnına iç sigaraya tövbe etmezsen bende birsey bilmiyorum
(1,986 puan) tarafından
Aç içersem kesin kusarım :D
(749 puan) tarafından
Tamam işte tiksin
0 oy
(9,447 puan) tarafından
Ah zahidem ah hamileyken birakmistim geri basladim gunde 1 tane olsun iciyorum napyim 
(9,447 puan) tarafından
Benimki de bilmiyo oyle bisey yaparsan affetmem dedi
(1,986 puan) tarafından
Nasıl anlamadı aldığını yani kokusunu almaz zaten içtiği için de sayısını bilir
(9,447 puan) tarafından
Eve toplu aliyo tutun iciyo kendisi gunde bi paket iciyo o yokken aliyorum fark etmiyo ama o evdeyken icmiyorum mesela gunduzde simdi ictim geceye gittiginde gece iciyorum almiyo sakin ornek alma ben hataliyim
(1,986 puan) tarafından
Bir ara günde 1 tane içsem nasıl olur diye düşündüm de kendimi tutamam 2 olur 3 olur git gide artar
(9,447 puan) tarafından
Yok yok hic bulasma ben pismanim vallz o zamanlar aklima gelse de icmiyodum geciyodu simdi vakti gelince canim istiyo bugun icmeyim diyorum olmuyo
0 oy
(121,324 puan) tarafından
okuyunca benimde canim cekti
(1,986 puan) tarafından
Mıknatıs gibi çekiyor resmen böyle aşeriyorum
0 oy
(4,549 puan) tarafından

Sakız seker çiğne. Çerez ye 

(1,986 puan) tarafından
Her yolu denedim inan 1 aydır kendimle savaşıyorum
(4,549 puan) tarafından
t . Sigara bırakma merkezleri varmış denedinmi
(1,986 puan) tarafından
İçmiyorum ki içmek istiyorum 4 yıl önce bıraktım
(4,549 puan) tarafından
Bitki çayı dene
(1,986 puan) tarafından
Nikotinli bir şey bulursam denicem
0 oy
(10,841 puan) tarafından

Çıkar aklından bian önce :) sigara bitse evde krize giriyorum maalesef çok sinirli oluyorum

(1,986 puan) tarafından
İlk bıraktığım zaman öyleydim aşırı sinirli bir insan olmuştum 1 sene sürdü o öfke sonra geçti ama şimdi resmen kanımda dolaşıyor
0 oy
(1,541 puan) tarafından

Bende içiyorum,hamileyken sigara aşeriyordum çok canım istiyordu zor tuttum kendimi:)

Şimdi bırakmak istiyorum ama çok zor 

(1,986 puan) tarafından
Çok zor bir süreç 1 yılımı aldı kurtulmak sürekli canım istedi çok sinirli biri oldum her şeyden tiksindim
0 oy
(1,727 puan) tarafından
Evde sigara içen varsa varsa kaçışın yok gibi inşallah kendinj frenlersin 
(1,986 puan) tarafından
Evde içen yok ama kafamın içinde içen biri var
0 oy
(714 puan) tarafından
Ayyy iyiki bırakmışım balkonla oda arasında gel git yapmaktan usandım icmicem artık çok kararlıyım gebe olduğumu öğrendiğim gibi bıraktım çok şükür 
0 oy
(1,916 puan) tarafından
Gebelik süresinde bıraktım 9 ay içmedim yani tam 9 olmuyor ben bebişi 1 ay 1 haftalıkken öğrendim o zaman bilmeden içtim doğum yapana kadar ağzıma sürmedim doğurdum başladım ama o zamanı gel bide bana sor bide yanımda k*pek gibi içiyordular acayip canım istiyordu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 153 göst.
18 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nisaenes2022 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 259 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 137 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
10 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Seda_34 (12 puan) tarafından soruldu

399,988 soru

11,964,627 cevap

36,134 kullanıcı

...