+3 oy
1,788 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Birine kötülük yapmadım, birinin dedikodusunu yapmadım, evine huzursuzluk salmadım. Günahım neydi de Allah bana bunu reva bildi. Neyi yalnış yapıyorum. Herkes bir akıl verme çabasında. 7 yıllık can arkadaşım yeni evlenmiş, hamile. Ben onu tebrik ediyorum.. O bana diyor belki sen yalnış yapıyorsun.. neyi yani??  Benim bilmediğim ne?  Bu kadar zamanda öğrenemediğim?  

Bir sürü tahlil yaptırdım, işlem yaptırdım, tedaviler aldım, iğrenc kürleri içtim.

Tamam eşimde varikosel olmuş ola bilir. Varikosel olan binlerce insan var. Tanıdıklarım bile. Onların bebeği oldu. Yani 16 ayda tek bir spermmi sağlıklı olmadımı yani..  bendede bir sorun varki tutmuyor. Sorun ne.

Birinin doğum günü olur kutlamaya gideriz. Doğum günü olan kenarda kalır, herkes bize dua eder. Kendimi o kadar ezik, yazık, zavallı hiss ederim ki. Biri bize misafir gelir, sürekli dilinde biz varız. Benim neyim eksik. Neyim. 

Düğünlerine gitdiklerimizin artık çoçukları kucağında. Onlar neyi bilib doğru yapıyorda, ben bilmeyib yalnış yapıyorum. Nerde yalnış yapıyorum ki olmuyor.

84 Cevaplar

0 oy
(127 puan) tarafından
Öyle deme benim canım yok muydu pcos dum olmaz diye korkuyodum bı anda oldu rüyamda geldi haberi 20 gün önce 5 ay taşıdım doğum günümde öğrenmiştim kuş oldu uçtu gitti bişey yapamadım bı gün böle isyan etmedim analık iç güdüsü sütüm bile geldi çok ağladım bida hamile kalsam bida kaybetme riskim var napayım Allah büyük olur elbet doğum günüm 2 ay sonra şimdiden düşünüyorum ben o gün ne yapcam düşün ki asla unutulmaz bir gün hasta olmaktan korkuyorum depresyon belirtileri vs hepsi var kime kizayim kimden hesap sorayım gaflete düşme yolunu bulmaya bak 
tarafından
Akşam o kadar ağladım ki dedim hasta olacam. Eşim geldi yatağa. Sırtımı dönüb uyuyor numarası yaptım. Sarıldı kımıldamadım. Uyuyorum sandı. Eyer konuşsaydım o da üzülürdü.
-Reklam-
0 oy
(406 puan) tarafından
Çocuğun olmuyor diye kendini zavallı ve ezik hissetmen ne alaka vede öyle bir yazmışsın ki bir suç işlemiş gibi neyi yanlış yapıyorum demişsin senin yanlış yaptığın birşey yok ki allahin taktiri sen iyice isyan etmişsin suçlu gibi 
0 oy
(406 puan) tarafından
Bilmeyib değil bilmeyip yalnış değil yanlış lütfen doğru yazalım bune okurken gözüm kanadi
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim insan bir seyi cok isteyince ve ona cok dua edince karsisina da cikmadigini gorunce bunalip yorulabiliyor dogru mu degil ama insanlik hali...hayatin gercegi...sagligina zarar verme bunun icin yuvani huzursuz etme 

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 276 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde Cigdem_fetihim (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 240 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde Kayramball27 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 589 göst.

381,444 soru

11,419,822 cevap

34,975 kullanıcı

...