0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bizim eşimle aramızda 4 yaş var

Şimdi kuzenim evleniyor kuzenim 20 adam 35 yaşında

Benim onun için kaygılarım var sonuçta o 35 yaşındayken adam 50 olucak.

Adam 30 falan kuzenim de 25 duruyor aslında yakışıyorlar yani yan yana gayet normaller ama kafama takıldı öyle işte. 

Yaş farkı çok olan kişiler var mı birde onlardan dinlemek isterim. 

28 Cevaplar

0 oy
(2,103 puan) tarafından
Tavsiye etmem mesela benim annem ile babam arasında 10 yaş fark vardı ve zevkleri aynı olmasına rağmen ayrıldılar yani evet aşka yaş olmaz diyorlar ama oluyor ilk zamanlar olmasa da ilerleyen dönemlerde oluyor sen kuzenin için ne kadar endişe duysan da o dinlemez belki de ama ona kırılmamak da önemli bazen insanlar olacakları kendi yaşayarak öğrenmek isterler inşallah çok mutlu olurlar 
-Reklam-
0 oy
(7,266 puan) tarafından
En fazla 4 olmalı. Ben esimle ayni yastayim. Gayet memnunum 4 5 yas bile buyuk oldugunu dusunemiyorum
0 oy
tarafından
Valla canm düşüncen saçma geldi bana kimin kimden önce öleceğini Allah bilir. Belki adam hareketli , yaşı i göstermeyen cinstendir.

Benim eşimle aramızda 10 yaş var. Sagolsun her zamn ilgisini de yapar,  herseyi de yara bizim için. Gerekirse çocuk gibi gerekirse eş olur. İstekleri gayet bana uyar bende ona. Kafa yapısı önemli bence. Hani kafa yapısı dediğim zıt olmayacak düşünceler,  ya da biri bu kadın yada erkek kim olursa artık ile ben ben olmicak. 
0 oy
(944 puan) tarafından
Ben 18 esim 32 okadar yas varki iyi degil bence 5 olsaydı daha iyi olur
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Teyzemle eniştem arasında toplam 30 yaş var teyzem 37 yaşında eniştem 67 yaşında mantık evliliği ilkinden dayak yemişti çocukla ortada kalınca bu adam sahip çıktı ama şuan çok mutlu 
(3,870 puan) tarafından
30 mu ? su anda mutlu olmalarina cok sevindim
(7,376 puan) tarafından
Evet 30 canım mutlu çok şükür
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Aman göstermıyosa huy hal hareket olarakte gencse ayak uyduruyosa bence daha ıyı erkegın buyuk olması en güzelı cunkı gec olgunlasıyolar bence ıyı 
0 oy
tarafından
Hiç bilmiuorm biz eşimle aynı yaştayz 32
0 oy
tarafından

Valla kim yok derse desin küçükte sorun büyükte 

Ama ben her zaman diyodum büyük olsun diye 

Şuan eşim benden 2 yaş küçük 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 332 göst.
0 oy