0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bizim eşimle aramızda 4 yaş var

Şimdi kuzenim evleniyor kuzenim 20 adam 35 yaşında

Benim onun için kaygılarım var sonuçta o 35 yaşındayken adam 50 olucak.

Adam 30 falan kuzenim de 25 duruyor aslında yakışıyorlar yani yan yana gayet normaller ama kafama takıldı öyle işte. 

Yaş farkı çok olan kişiler var mı birde onlardan dinlemek isterim. 

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşimle aramda 12 yaş var çok şükür bin şükür ikimiz de uyumluyuz önemli olan iki tarafında birbiriyle uyumlu olması bence
-Reklam-
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ayni babamla karisi gbi berbat bir durum kadin kluplerde fink atmak istiyordj babam ise yazliga gideyim torunlari severim modundaydi kesinlikle tavsiye etmem gencken fark anlasilmiyo yas gectikce  anlasiliyo
tarafından
Valla canm yanlış anlama ama bu babann ve karısının yaşından değil,  kadının oynalkligindan. ..  belki o kadının yaşında nice güzel huylu kadınlar var ama babana denk gelmemiş malesef. Üzme kendini yorumunu görünce yazmak istedim yanlış anlama
(417 puan) tarafından
Fatiskoya katılıyorum canım her insan o zihniyet e sahıp değildir
0 oy
tarafından
Btnm ben evlendigimde 17 ydim esimde 26 ydi tabiki bizde bile sorunlar oldu suan ben 20 o 29 hala oluyor benim yaptigim bagzi şeyleri cocuksu buluyor ama anlasip gidiyoruz
0 oy
(10,715 puan) tarafından
Benşm eski eşimle aramda 21 yas vardı. Sevgiliylen ve nişanlıyken iyiydi. Bana ayak uydururudu. Evlenince durum degişti. Benden kendi yasında gibi davranıp giyinmemi bekledi. O yuzden arada cok yas farkı olmaması önemliymiş. Ama soyle de birsey var kuzenimle kocası arasında 12 yas var ben boyle uyumlu bir cift daha görmedim
tarafından
21 çokmuş be canım
tarafından
Özel değilse neden bu kadar büyük biriyle evlendin. Yani o 21 yaşındayken sen yeni dogmussun
(2,800 puan) tarafından
Gerçekten çokmuş sizin aranızdaki yaş farkı ya :/
(10,715 puan) tarafından
Bilmiyorum gercekten. Sanırım genclikten gelen bir salaklık oldu. Ben hep kendi yasıtlarımı cok cocuk bulurdum. Kendi yasıtıma ben iş konusuyorum planlarım bu diyordum. Bırak ya gencsin gez dolas diyorlardı bana cok cocukca geliyordu belkide o da etkilemiştir
0 oy
tarafından
Bana göre en az 2 en fazla 5 yaş olmalı 
0 oy
tarafından
Adam zengin mi :)
tarafından
Doktor ama maddi durumu kuzenimin ailesi ile aynı
tarafından
Canım bazen insanlar etiket evliligi yapıyor,  bazen para için evleniyor . Çok sağlam kafayla olmuyor bence . O kadar fark varken ortak paylaşımları ne olabilir ki
0 oy
(774 puan) tarafından
Bence yaş farkı olması güzel ama 15 yaşta çok fazla bence 5 6 yaş falan gayet ideal bizşm eşimle aramızda 1.5 yaş var bazen keşke daha fazla olsaymış dediğim oluyo yani arada az yaş olunca da fikirler çok çakışıyo 4 5 yaş gayet iyi bence 
0 oy
(96 puan) tarafından
Yaş farkı en fazla 6a kadar iyi. Biz aynı yaştayız zevkimiz hevesimiz merakımız ikimizdede aynı. Benden çok büyük biriyle asla geçinemezdim. 15 yaşta çok büyük ya adam yaşamış gezmiş tozmuş artık hayat arkadaşıyla sakin bir hayat geçirmek ister ama kız 20 daha başlarda gezmek eğlenmek ister sıkıcı . Yinese kismet bu işler 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Maksimum 5. Kesinlikle sorun yaşarlar bu kadarını söyleyeyim.
0 oy
tarafından
İlerde yaş farkının zorluklarını anlayacaklar en basiti çocukları olacak ama adamın bir süreden sonra kafası çocuğu kaldıramayacak 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Yaştan ziyade uyum önemli bence Kafa yapıları benimde eşimle aramda 10. 11 yas var ama aşırı bir uyum luyuz çok iyi anlaşıyoruz
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ben 31 eşim 41 yaşında 8 yıllık evliyiz ama kafalar uyuşuyor eğlence anlayışımız bir beraber çıkıp eğleniyoruz sohbet edebiliyoruz eşimde taş çatlasa 35 gösteriyor taş gibi maşallah :) bize ne kuzum anlaştılarsa yaş ne ki 
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Bence yaştan ziyade kafa yapısı uyumlu olck benim eski eşimle 1 yaş vardı asla anlasamadk
0 oy
tarafından
Bence en fazla 5 yaş. Kadın da erkekten büyük olabilir, erkek de kadından farketmez. Ben eşimden 40 gün küçüğüm. 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bizim 4 yaş var .ideal bence ama fikrim en en fazla 10 yaş o da herkesde uyumlu olmayabiliyor istisnalar hariç
0 oy
(1,071 puan) tarafından
O kadar yaş farkı ya maddiyat için yada kızın olgun erkek diye bir kavram varya toplumda öyle olmuş olabilir.

Gezmek tozmak iyi ama karşı taraf bir yerden sonra sizden onun yaşında ki gibi olgun olmanızı bekliyor.

En önemlisi kuşak farkı oluyor.
0 oy
(12,453 puan) tarafından
Bilemedim ben yaşa takılmıyorum bizde 5 yaş var
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Eşimle aramda 8 yaş var ama sanki kafa olarak ben ondan büyüğüm gibi ")) 
0 oy
(811 puan) tarafından
Bizim eşimle 12 yaş var kuzenimin 16 yaş var. Bunlar kişiden kişiye degisir. Iki taraf birbiriyle uyumluysa sorun olmaz.
0 oy
tarafından
Bizim aramizda 7 yas var gayet uyumluyuz kisiden kisiye degisebilir ama 10 yastan fazla olunca sorunlar olmasi muhtemel 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 326 göst.
0 oy
22 cevap 749 göst.
11 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 338 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Zisan (1,142 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 361 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (324 puan) tarafından soruldu