0 oy
75 göst.
Aile kategorisinde (274 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bebeğim 9 aylık, odamızda ablasının 2 buçuk yaşına kadar yattığı park yatağında yatıyordu daha doğrusu yatamıyor sürekli döne döne yatmak istiyor ama park yatağı sevmiyor 6 yaşındaki kızımın odasına yer yatağı yapıyorum 2 aydır öyle rahat uyuyo. Yanımıza yer yatağı yaptım ama eşim horluyor onjn sesine sürekli uyanıyo. Ablasının bellodan aldığım bazası var şimdi buna baza alsam o odaya sığmaz, ve yüksek kenarlık alsam diyorum ama diğer tarafa dönüyor falan Sığsa bile bebeği saat 9 gibi yatırmış oluyorum ablası rahat rahat odasına giremiyor oda tam evin orta kısmında sürekli sessiz ol sessiz ol diyoruz.

Bir tane daha odam var en arka oda dipte, yatak odam bu odayla büyük kızımın yattığı odanın tam ortasında kalıyor ikisini de rahatlıkla duyarım, orda iki koltuğum var misafir geldikçe kullanılan ütü masam falan duruyor şimdi ben bu park yatağı letgodan satsam diyorum yine letgodan montossori yataklardan alsam arka odayı aşağıda bodrum var oraya taşısam bebeğe oda yapsam. İkiside kız aslında benim niyetim birlikte oda yapıp yatmalarıydı ama bebeğin biraz 3-4 yaşına gelip gündüz uykularını bırakması gece kesintisiz uyuması lazım aynj odada yatmaları için.
 Zaten o yaşa gelince büyük kızıma aldığım baza başlık setinin aynısını alcam buna da inşallah kiracıyım odalar da büyük değil belki o zamana geniş bir eve de taşınırım  Sizce nasıl bir fikir sizin bebek çocuklar nasıl birlikte mi yatıyorlar

1 cevap

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım güzel fikirmis ama ranza da alınabilir kız 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 882 göst.
8 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu