0 oy
1,264 göst.
Diğer kategorisinde (952 puan) tarafından

Kızlar urfada yaşıyorum hayatımda hiçbiryerde denk gelmedim kendi memleketimde de görmedim. Evet herkesin kendi balkonu ama kadın balkona sürekli dantelli iç çamaşırlarını asıyor. Bildiğimiz fantazi kıyafeti. Kırmizı bordo mavi full dantel gecelikler iç çamaşırları. Eşi gelmeye yakın topluyor sürekli. Tabikide istediğini yapsın ama geçen gün eşim görmüş çok değişik dedi. Yani bu kadarıda normal mi onlar öyle ipe asılırmı balkondan sarkıtılır mı bilemiyorum :D

36 Cevaplar

0 oy
(13,687 puan) tarafından
Vay anasını :D

Ben de babanne pijamalarına devam djdjdjd
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabiki doğru değil ben annemden öğrendim asla iç çamaşırı dışarı asmıyorum
0 oy
tarafından
Ttuuu Allah Senin Cezaniii . Eşi gelince topluyor bide haa Allah bildiği gibi yapsın elin eriflerine neeler gösteriyor.Kafasi Ondan başka bir şey le çalışmıyordur onun.
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Ben bir eve gitmistim. Alt katta oturan Suriyeliydi. Yukarı doğru çıkarken acayip kötü koku geldi. Evsahibine sorunca onların evini b*k götürür sadece iç çamaşırına önem verirler demişti. Demek doğruymuş :)
tarafından
Sen bizim Helena mısın
(1,160 puan) tarafından
Evet :)
tarafından
Hosgeldin canım
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ben daha taytlarimi asamiyorum balkona onlara norlmak biz nasıl çocukluktan temizlik yapmayı ogreniyirsak onlarda eşlerini nasıl karşılayıp hoş edecklerini öğreniyorlar kültür farkı işte cnm bizim de yan binada var ama hiç öyle şeylerini görmedim Urfa merkezde misin bu arada 
0 oy
(2,054 puan) tarafından

Tek bildikleri  uçkur  başka  bildikleri  yok  habire  doğuruyorlar  belkide milletin  kocasına  göstermek için asıyor  kocası görmesin  diyede  topluyordur:getlost:

0 oy
(1,634 puan) tarafından
İşte onlar memleketlerinde savassa uckurlarina vakit kalmicakti ondan kaçıp buraya geldiler
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Onların beyinleri calısmaz belden aşagısı calısır sadece pis görmemişler lanet olsun ya valla bıktm onlardan turkıyeyı terk edesım gelıyo
0 oy
(446 puan) tarafından
Ay bende Urfa'da yaşıyorum bazen suriyedeyim sanki. Nerede oturuyorsun
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Demekki o yüzden sürekli törüyorlar karnı boş olan yok
0 oy
(1,640 puan) tarafından
Bizim karşı yanda da var yaşlı teyze iç çamaşırını aşmış karşıda kiler de uyarıyordu demek ki böyleler 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Kimileri oyle oluyor maalesef normal biseymis gibi davranıyorlar 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Perdeleri varsa çokta şey etme bizim burda yeni geldikleri zaman perdesiz iş goruyolardi
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Bunun memlekete bir ilgisi varmıdır bilmiyorum inan ama edeple hiç ilgisi olmadıgı kesin. Rabbim öyle. İnsanları uzak etsin çevremzden
(7,376 puan) tarafından
İşte akılları onlara çalışsın bizim Türkiye'de ekmek elden su gölden yaşıyorlar her şey bedava tabi doğurup doğurup duruyorlar 
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Suriyeli deyince sinirim bozuluyo valla insan olsalar vatanlarina sahip çıkarlardı bize ne faydaları olacak şimdi darbe olsa o kadar besledik yer yurt verdik ilk onlar kacar burayada cocuk doğurmaya gelmişler sanki her birinde 5 10 cocuk var dantellere sasirmamak lazim
0 oy
tarafından
Madem milletin görmesinden utanmıyor niye kocası gelirkn topluyor. Sapik mıdır nedir. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 140 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 146 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
+1 oy
47 cevap 1,011 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 483 göst.