+1 oy
1,006 göst.
Aile kategorisinde (1,016 puan) tarafından
Kızlar derdim başımdan aşkın zaten! 2 ay oldu tayınalı buraya aile apartmanı 3 alti oturuyor, ev sahibim taşındı. 

Neyse akşam üstü burdaki samimi olduğum elti geldi sohbetten sonra ya nasıl derim bilmiyorum ama senin yemek kokun binayı sarıyor çok rahatsız olmuş eltim, mutfak kapın kapalı olsun camları sürekli aç yemek kokusu sinmesin. Yumuşatıcıyu suyla karıştırıp yemekten sonra mutfağa sık kokusunu alsın dedi.

Abla yemek bu ama tamam dikkat ederim bütün yemeklere tereyağ kullanıyorum  o kokusu ağır gelmiştir çok kızartma yapılorsundur dedi  aspiratör bozuk onu yapın dedim .

Kadın yanlış anlama ama ben elçiyim bana söylediler ben onlar senin eşinin yanında söyleyip sen mahçup olma diye gelip söyledim dedi 

Kızlar bu şikayet konusu mu olur yaaa sinirim bozuk! Kadın anlatırken kötü hissettim 

47 Cevaplar

+2 oy
(15,023 puan) tarafından
Beence çok saçma. Ben bu nedenle komşumun kapısını çalmaya utanırım. Benim de yan komşularımin yaptığı yemek evimin içinde pişmiş gibi kokar. O gün ne yemek yaptıklarını bilirim. Geceleri sucuk balık falan yaparlar. Hepsi kokar. Ama hiç bu sebeple rahatsız olduğumu söylemedim. Söyleyemem de. Evlerin yapısı böyle . Adam evinde istediği yemegi de yapamayacak mi. Yurtta kalmıyoruz sonucta
(1,016 puan) tarafından
Bana balığı mutfakta değil balkonda yap filan demiylerdi kokar filan
(15,023 puan) tarafından
Valla ayıp bişey insanların evinde ne yaptığına karışmak.
(236 puan) tarafından
Benimde aklıma o geldi yurtda kaldığımızda 200 kişi alt katda yemekhanede 200 kişiye yemek yapılırdı çamaşır asamazdık yukardan alırdık kokuyu yinede rahatsız olmazdık.
-Reklam-
+1 oy
(13,802 puan) tarafından
Senin yerinde olsam inadina işkembe falan pişirirdim. Kimse karişamaz ya bu ne saçmalik. 
(800 puan) tarafından
Hiç sorma biz ölelim ozaman balıkd damı yemiyelim saçmalık birde benim komşularım balkonda kızartıyor üst kata nasıl bir koku geliyor düşünün
(13,802 puan) tarafından
Bizim binada da koku yayiliyor ama ne biz şikayete gittik nede bana şikayete gelen oldu. Rahatsiz olan müstakil evde yaşamali.
(800 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
tarafından
E yuh yani pes 
(1,016 puan) tarafından
Ben de gariban o kdr ezildim büzüldüm ki,,, sonra işim manyak mı bunlar deyince, kalakaldım
tarafından
O an ne diyeceğini şaşırmış sındır ama abartmışlar yani koku bu illaki gider onların da sana geliyodur bedava kalmiyosun o evde yemek yapmana da karismasimlar bı zahmet
tarafından
Benim alt kattan baen öyle bı kızartma yemek kokusu geliyor ki benim evde pişmiş gibi ama rahatsız olmuyorum insanız sonuçta toplu yaşıyoruz olabilir
0 oy
tarafından
Sanki yemek değil ceset kokusu bune tepki
(1,016 puan) tarafından
Evet acaba başka bir koku mu varda demediler
tarafından
Sizi polise şikayet etmemisler:D
(1,016 puan) tarafından
:)) şaşırdım
0 oy
(338 puan) tarafından
ayni benim komsum cinnet gecirtirler adama
(1,016 puan) tarafından
Yaa senin de mi kokuya laf ettiler
0 oy
(3,140 puan) tarafından
İnsan niye yemek kokusundan rahatsız olur ki. Apartmana kokar milletin evinin içine kokmaz ki. Aparmanin merdiveninde mi oturuyorlar sanki. Evlerine girene kadar 1-2 dk koklasa ne olur yemek kokusunu. Eşinin yanında da söylesin ne var ki bunda mahçup olucak. Eşinde ne var bunda kadın akşam önüme yemek koyuyor evimizin içinde yemekte mi yapamicaz siz ne yiyorsunuz evde desin.
(1,016 puan) tarafından
Bilmem ki anlamadım vala, eşime söyledim manyaklar bunlar dedi boşver takma dedi
(3,140 puan) tarafından
Boşver kız yap yemeklerini. Güzel yapiyorsundur. Eşleri eve gidip bu güzel yemek kokusu bizden mi geliyor diye soruyorlardir onlarda sinirleniyordur :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gerçekten millet şaşırmış bunların hepsi pandemiden evde kala kala kafayı yemişler 
(1,016 puan) tarafından
Kadın Kırgız çok rahatsız olmuş yemek kokusunda
(25,224 puan) tarafından
Ne olursa olsun evimdeki yemek kokusu hesabını kimseye vercek halde değilim şaka gibi ya böylelerine yüz verirsen yakında tuvalete girme kokuyo derler aman ha dikkat
(236 puan) tarafından
Zaten bir onun hesabını vermemiştik onuda verelim tam olsun :)))
0 oy
tarafından
Valla canım bizim apartmanda da aşırı koku oluyor bazen cidden çok rahatsiz ediyor ama bizim durum farklıydı. Madem rahatsizmis aspiratör yaptirsin madem
(1,016 puan) tarafından
Yaa aslında ben demek farkında değilim yani tereyağla alakası var sanıyorum cam açarım söyledik aspiratörü yapın
tarafından
Canım illa kullanacaksın yani ne var bunda ayip
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Hahahaha yakında wc ye bile karışacak bu millet iyice, cins cins sebepler ya yemek bu kokar kokar napalm yani ya senin komşulardan çekecek var 
(1,016 puan) tarafından
Sorma kadın Kırgız evde yemek pişmez altında araba gez toz , tereyağlı yemek ağır gelmiştir demek
(3,750 puan) tarafından
Olabilir tereyağı biraz ağır oluyo kokarken yerkende güzel güzel gidiyor :) :)
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Yani yapacak bişey yok, öyle zırt pırt cam açılmaz bu soğuklarda... Onlar nasıl pişiriyor da yemek kokusu olmuyor 
(1,016 puan) tarafından
İşte ondan dedim benim tereyağ kullanıyorum bütün yemeklere .. aspiratör açamıyorum yapın dedim
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Yani yemek kokusu illaki apartman boşluğa falan yayılır yapacak birşey yok. Ben giriş katta oturuyorum yemek yaparken mutfak kapımı kapatır aspiratöru açarım camlarida sonuna kadar açarım ki koku icerlere ve apartmana yayilmasin diye. Üst komşun ne dese begenirsin senin aspiratöru den veya camindan benim mutfağıma yemek kokusu geliyor dedi.. yemekte yapmayalım o zaman dedim yani herseye bir kulp buluyorlar
(1,016 puan) tarafından
Aaaa? Benim mutfağım aspiratör ü birde dışarıya açık alana bakar.    Ama bozuk camı arada açarım soğuk diye açmazdım
0 oy
tarafından
Pes yani yemek bu kokacak tabi 
(1,016 puan) tarafından
Kokmaması için çaba sarf edecem demek öyleymiş
tarafından
Hiç çaba sarf etme camları açsan evin soğuk olacak boşver bence ev sahibin de bunlardan kaçmıştır:-))))
0 oy
tarafından
Yoh a.............. :D aç mı kalacaksın 
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Onlara neki senin yemek kokundan bunu deseydin ben olsam derdim yani onlar kokusuz ne yemek yapmamı buyurdular emretsinler yapayım diyeceksin yohhhh artık 

0 oy
(14,428 puan) tarafından

Sen niye buna üzülüyon şindik bacım yemek kokusu her binada olur yeni geldiğin için kontrol altına almaya çalışmışlar seni başka bişeyini  göremedilerse :ermm:

(1,016 puan) tarafından
Kız bende gariban gibi ezildim büzüldüm. Şikayet olmasın diye çok çabalıyorum inan . Bunu duyunca şok oldum
(14,428 puan) tarafından
Boş versene onların istediği bu seni pıstırmak
0 oy
(11,217 puan) tarafından
En azindan helal yemek. Benim komsularim domuz pisirio. Burnumu kapata kapata girip cikiyorum.ben ne edem.
0 oy
tarafından
Onların rahatsızlığı seni ilgilendirmez canım hayret bişey apartman bu yani kendileri né yapıyor çıkıp otluyorlar mı
0 oy
tarafından
Iyice saçmalamışlar yaaa
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Tövbe yarabbim nasil insanlar bunlar 
0 oy
(48,496 puan) tarafından
Mecbur koku gidiyo her kata bazen apartmanın ici bile.kokuyo bizim benim yaptığımda kokuyodur napalim bir süre sonra gidiyo

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,072 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 470 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 511 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 896 göst.
21 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,468 cevap

34,775 kullanıcı