0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (573 puan) tarafından
Kızlar binada pişen her yemek evin içini sarıyor mübarek birisi hergün soğanlı bişey pişiriyor hamileyim ve midem aşırı kötü oluyo Bi tek yatak odası kokmuyor geri kalan bütün odalar soğanlı yemek kokuyor ne yapsam geçer bu koku ya :(

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız soğansız yemek mi olur :) oda kokusu belki işe yarar bilemedim
(573 puan) tarafından
Kız ama sabahın Bi körü sürekli soğan olur mu hahahah :) sıkıyorum iki dk sonra yine koku geliyor
(2,266 puan) tarafından
Soğansız yemek tabiki olur hatta sarımsaksız yemekte olur :) ben yapıyorum çünkü yiyemiyorum.
(573 puan) tarafından
Kız onlar yenmeden olmaz da sabah yapmak çok garibime geliyor hergün sabah soğanlı yemek kim yapsr ki Bir de kalmış yemek evi kokutur ya onun gibi kokuyor tek soğan olsa iyi
(2,266 puan) tarafından
Ay valla zaten soğan sarımsak kokusu çok çok iğrenç geliyor azıcık yesem kendimden tiksiniyorum iğreniyorum  bide sabah düşünemiyorum allah yardımcın olsun. Binanın üstte camı kapısı varsa biraz açık bırak yoksa da merdivenlere parfüm sık. Giriş kapınızın arasında boşluk vardır koku ordan geliyordur kapının tüm kenarlarına kauçuk gibi bişey satılıyor lastik olanlarıda var onlardan alıp takın kokuyu ve soğuğu önlüyor
(573 puan) tarafından
Sağol canım Bi de onları deneyeyim yarın birgün Bi misafir gelse koku evden geliyor sanar Bi de o durum var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oda kokusu kullanabilirsin canım ya da kumaş kokuları oluyor ya sprey şeklinde onlardan kullanabilirsin
(573 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Soğansız yapılan yemek yokki illa ki kokar oda spreyi kullan bambulu olanlar baya iyi kokuyu bastiriyor 

Apartman boşluğuna oda parfümü sıktım diye komşuyla kavga ettim ama kimse bildiğinden kalmadı 
(573 puan) tarafından
Sabah sabah ama canım özellikle, sabahları yoğun Bi soğan kokusu oluyor ve huylanıyorum ister istemez havalandırma dahi işe yaramıyor
tarafından
Haklisin canım ona birşey demiyorum ama insanlarda yemek yapma denmezki
0 oy
tarafından
Hamileyken bende rahatsız olurdum kaynanamla oturdum en sevmediğim et kokusu birde gider iç yağını kizartirdi ama nasıl koku olurdum odama kacardim ordanda gelirdi
(573 puan) tarafından
Aynen canım valla hamileliğim başlarında etin kendisini görünce dahi çıkarıyordum ete hassasiyet bitti şu an ama tavuk etini hala eskisi gibi yiyemiyorum nedeni de hamileliğimin başında civciv almıştım evde büyüyene kadar besleyip sonra bağa göndermek için o dönem aklıma hep onların büyüyünce kesileceği gelirdi ağlar dururdum hala tam olarak tavuk eti yiyemiyorum hsjssjsj
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Tahmin ediyorum nasıl bir koku bizim komşu da yapar apartman da 8 aile var biri kokulu yemek yapardı Hergun içim disima çıkardı herkes soğan kullanır onlar sarınım her yemeğe sarımsak kullanirdi kavrulur garip koku çıkardı çok şükür taşındım ordan kurtuldum hamilelik burnumdan geldi çözüm bulamadim kokuya kapıyı pencereyi açmak dışında :)
(573 puan) tarafından
Aynen dediğin gibi canım yani yemek güzel kokar mesela insan burnuna ama bu güzel kokmuyor sanki kızartmalı soğan yapılmış ve çürümüş gibi kokuyor ve hergün özellikle sabahları oluyor
(1,024 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin sana canm anlıyorum seni
0 oy
tarafından
Ayy bu hamile benn :) çubuklu oda kokusu koyuyordum her yere ayrıca benim banyo ve lavabo havalandrmasi da kokuyordu nefret ediyodm iki şişe koku koymuştum giren sarhoş olup çıkıyordu:))) hamileyken koku hassasiyeti oluyor  
0 oy
tarafından
Yemek kokusuna pis deme nimet sonucta

Apatrmanin camini acabilirsin
(573 puan) tarafından
Yemeğe pis demiyorum canım ama normal Bi koku değil bu sanki aylardır Bi yemek kalmışta koku yapıyor gibi ve bu durum hergün oluyor bildiğin pis kokuyor pis dememdeki amaç yemek güzel kokar insanın burnuna güzel Bi kokuyla gelir mesela ama bu öyle değil maalesef
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Canm benim apartmanda da vardı hamileyken biri sürekli sarımsaklı bisey yapiyodu ama allah affetsin dayanilmiyodu kokuya başka biri gelseydi hemen apartman ne biçim kokuyo derdi burnumu kapatarak giriyodum eve neyseki taşındılar şuan koku yok evi bol bol havalardır bide oda spreyi kullanabilirsin yada bi tencereye biraz yumoş ve su koy kaynasın  ev mis kokar
0 oy
tarafından

Zaten yemek soğanlı olır canm :) hamilesin ya o yüzden hassassndır 

(573 puan) tarafından
Yemek soğanlı olur canım biliyorum ama sabah sabah kızartma şeklinde soğan kokuyor bunu anlamıyorum her sabah kim yiyor bu soğanı hahaha
tarafından
Kuzu akşama yemek yapıyodur belki :)
0 oy
tarafından
Bende böyle oluyordu aspiratör bacasını tıkadık şimdi çok rahatım 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Pis yemek kokusu demeyelim de aşırı yemek kokusu diyelim. Şuan hamile oldugun için her şey sana kötü kokar canım iyi bilirim o durumu. Odaları havalandır, oda kokusu oluyor ya şu bambulu olanlardan onlardan koy odaya.
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Senin bulantıların geçtiği zaman geçer canım hiç bir şey o kokuları götürmüyor camları aç havalandır kapattığın an yine o kokuyu alacaksın
(573 puan) tarafından
Anca bebek doğunca herhalde 38 haftalık olduk çünkü gelmedi geçmiyor hahahah
(1,068 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım o zaman bebek doğduktan sonra kurtulursun çok zormuş senin hamileliğinde benim ilk 5ay oluyor rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin

İlgili sorular

+1 oy
47 cevap 1,011 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,262 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde poyrazaleyna (952 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 482 göst.