0 oy
1,274 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar nefes alamıyorum resmen.. 

Evleneli 6 yıl oldu eşim ailesiyle aynı apartmanda oturmak istemeyip ev aldı. Ama aile apartmanın dada dairesi var kirasını falan vermiyorlar. Adam yerine koymuyorlar kaynamö büyük oğluma ölüp biter, her hatayı yapsa baş tacıdır kaybının dört çocuğu var aile apartmanın da oturuyor onlar üç kağıtçı değişik bir insan eltim çok çekmiş çekiyorsa hala kadın aldatılmış bile.. Kaynım dan herkes korkuyor ailede son olaydan sonra anladım ki eşimde korkuyor eşim çok iyi niyetli bana oğluma karşı her şeyi yapar evine bakar işinde gücünde ama çok saf hemen inanır herşeye hemen konuya geçicem dün gece uyuyordum gece kaynım aradı beni defalarca sonra eşim eşim açtı kaynım ehliyeti de al aşağı gel dedi bizim saf kimlik ehliyet aldı gitti... Neyse bunlar dört kişi içmiş kaynım ve tayfası sonra aracı bir yere vurmuşlar dördü de içkili eşim akıllarına gelmiş kazayı sen üstlen demişler yoksa kaskodan para almayız vs demişler buna aracı çekici götürmüş o esnada sonra eşim eve geldi yarım gidip ifade vericem bişey olmaz falan diye kaskodan para almak için tabi ben çıldırdım sen salakmısın falan diye baya kavga ettim sonra dedim ki ya ben ya onlar hemen karar ver sen onların köğeiöisin senin karın burada ağlıyor sen ne diyorsun diye sonra beni seçti Kuran, a el bastırdım. Neyse eşimin ehliyetini kırdım klozete attım üzerindeki herşeyi aldım telefonda dahil olmak üzere dün sabah işe gitti bu olaydan sonra. Kaynım aramadı tek evdeydi eşim dün bana surat astı sürekli saf kocam deliriyorum düşündükçe bu adam hiç düşünmüyor mu ben niye üstleniyorum banane diyemiyor sanki kabul etmek zorunda o kadar soğudum li anlatamam polisede haber verdim kişilerin adını kazayı eşimin saf olduğunu vs. Ama bana gelince hiç saf değil iş yerinde amir hatta.. Bu adam normalde dört dörtlük ama saflığı öldürecek beni bugün yine eşinin telini aradı kaynım iki kere tel bende açmadım kızlar boşansam mı ne yapıcam bunu saflıktan nasıl döndürecem bana bişeyler yazın lütfen. 

31 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kesinlikle bosanmalısın. Tövbe tövbe.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle şeyler oluyor bir ton masraf çıktı 
0 oy
tarafından
Tövbe yarabbim hahahaha:)
0 oy
(13,019 puan) tarafından

Bosanicm demek ne kolay ortada sebep hile yokken

0 oy
tarafından
Aha biri benim kaynım öteki benim kocam vallah hik demişler aynilar ben bosamiyom bir gün basının abisi yüzünden belaya girmesini bekliyom  acımam işte o zmaan yüzüne bakiip gülerek ben demiştim ma.l diyeceğim jsjdjjsjs
0 oy
(483 puan) tarafından
Surda bazı kadınların dertlerini okuyup ikinci şans verdim diyenler ve kocam saf diye boşanmak isteyen sen 
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Kız  sus otur bulmuşsun saf kocayı bacım evet  senin  kocan  saf ama  seninde  sözünü  dinliyor  böyle sebepten  boşanıyor mı sadece elinden  geldiğince  kaynından  uzak  durun  hatta  imkan  varsa  başka  şehire  taşının 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Kocan iyi niyetli evet ama sende çok kötü niyetlisin kusura bakma. Benim ablam veya abimde benden böyle bişey istese tabiki yaparım. Ayrıca sanane. Kardeşlerin arasına giriyorsun. Kocanda yaşını başını almış yanlışı doğruyu bilen biridir. Yok karısını aldatmış vırt zırt, sen abisinden kötülük gördünmüki böyle davranıyosun. Ehliyet kırmak polisi aramak ne ya. Allah senin gibi gelinden korusun herkesi. 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ayda bi bu post resmen kendini yeniliyor
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Boşanmak çözüm değil gibi.abisi ile olan ilişkilerini düsenlerse sorun büyük ölçüde çözülcek gibi duruyor.ayrıca.kşmse kimseden korkmasın herkes kendini ve ailesini düşünür önce.eşinde öyle yapsın yani
0 oy
(63 puan) tarafından
Kocalarımız aynı benin de kaynam büyük oğluna ölür onu ayırır herkes korkar o büyük oğlandan  benim kocamda korkar eşim onun işin de bedavaya çalışır para bile vermez para yok borcum var der ama karısını tatile gönderir sen düşün rizkimizi hakkımızı yiyor sen düşün benim arkamda ailem olsa bosanicam ama arkamda ailem yok bacım sen ne yaparsan yap istediğin kadar konuş anlamaz kocan akıllanmaz böyle gelmiş böyle gidecek benim kocam annesinden babasından abisinden kazık yemeye ayati boyunca alışmış hic zoruna gitmiyor kazik yemek neden cunku alisti ben kafaya tak tak kafayı yiyecem düşün yani herkes kendini colugunu dusunur para vermez hak yiyecem diye uğraşır bizimki bizim rizkimizi yedirecem diye uğraşır el isinde çalışsa 12 bin abisi 4 5 milyar veriyor sen düşün arkamda ailem olsa bu kerizi çekmem olan bana oluyor delirme safhasına az kaldı gerçekten ailem olsaydı bir dk bile durmam giderim niye cekiyim ya elin maşasi olmaya alışmış ben gidiyim daha rahat maşalık yapsın at arabası gibi sürülsün derim senin ailen arkandaysa git hiç durma 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 766 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 427 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,073 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Asya17 (218 puan) tarafından soruldu

379,939 soru

11,373,810 cevap