0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Benim eşim haftanın 6 günü akşam muhakkak annesine gider iki dedikodumu anlatır yataktaki yaptıklarınıza kadar anlatıp gelir. 4 yıl oldu alıştım artık eskiden derdim niye evlendin böyle annene bağımlıysan susuyordu şimdi söylemiyorum bile. Neden mi?  Eşimle yaşlandığımda çocuklarımı gelinimi damadimi torunlarımi alıp Park Cafe gezip onu bana yaptığı gibi tek başına bırakacağım. Şimdi gelecek duyar kasanlar yok efendim nasıl insansın kincisin çocukların var yapma. Kimse kusura bakmasın 4 yıldır insan yerine koyulmadim bir 10 sene daha koyulacagimi düşünmüyorum ama 10 sene sonra o ayaklarımın üstünde öyle bir kalkacağım ki bana yaşattıklari ne varsa hepsinden intikamımı alacağım. Unutmayın ki yukarıda öyle bir Allah var ki kendisi şait. Onları bana muhtaç etmeden öldürmez çünkü yaşadığım her şeyi bir zat görüyor ve duyuyor. 

29 Cevaplar

0 oy
(587 puan) tarafından
Hiç çünkü başka sehirdeler
(587 puan) tarafından
O kötü işte ne varmış okdr hergun gidilir mi
(15 puan) tarafından
Yok gider 11 12 ye kadar da gelmez
(587 puan) tarafından
Kaynanan soruyodur oda anlatıyordur bir erkeğin boş boğazlık yapması hiç hoş değil
(15 puan) tarafından
Benim koca çok dedikodu yapar ama ordakini asla burda söylemez
(587 puan) tarafından
Erkeğin dedikodu yapanı hiç iyi değil Allah kolaylık versin
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Yatak sırları anlatsna ilkkez denk geliyorm
(15 puan) tarafından
Anlatır her şeyi hemde hiç olmayacak şeyleri duydum kaynanamin ağzından
(2,062 puan) tarafından
O neden müsade ediyor
(15 puan) tarafından
Oda seviyor anlatmasını istiyor zaten
(2,062 puan) tarafından
Menapozda mi
(15 puan) tarafından
Yok çoktan çıkmış menopozdan
0 oy
(444 puan) tarafından
Kaynanamla altli üstlü oturup her yere onunla gittiğim için gezmekten soğuyan, kapıya bile çıkmayan ben.. bunu gözlerim yaşlı okudum :')
(444 puan) tarafından
Annesine düşkün olmayan erkek çook azdır bence. Benim eşim bebekken ameliyat olmuş kaynanam her ay anlatır duygu sömürüsü yapar. Eşim bir gün onlar benim için neler yaptılar ben aileme hiçbir şey diyemem diye ağzıyla dedi. Lohusaligimda da hiç beni korumadı zehir ettiler. Suan iyiyiz şükür araba aldık 3 yilin sonunda yeni yeni geziyoruz bazen. Bir de alttan mesaj verirdi gezen insan para biriktiremez vs diye. Oğluna 7 binlik altın borç verdi şimdi altın oldu 17 bin. Borcu bize taktı fazla gezemiyoruz malesef :D
(3,095 puan) tarafından
Ayy benim eşimde öyle nereye gitsek annesinide götürür bizde altlı üstlü oturuyuz gezmeyi bırak kapının önünde bile otursak çağırır aşağı in diye
(444 puan) tarafından
Bence konuşmalisin eşine yalnız gezmek istediğini söyle ben ne onlarsız bayram bilirim ne gezme. Artık geziyorum ama hatta bebeğimi birakiyorum bazen pazara markete vs gidiyoruz. Lohusayken bebegimi alirdi kendi bebegi gibi hastaneye giderdik. Ortaligin agzina ettim o gün bu gündür beni saldı. Her gün bk var gibi evime gelirdi gelme dedim lohusayken. İyi mi oldu? Keşke sakince konussaydim çünkü ogluşu evde diye ağlama krizine girmişti ve biz eşimle boşanma derecesine geldik. Ama her türlü haklı çıkar bunlar bacım. Allah bize sabır bi de ev versin. Bide benim kaynanam aslında iyidir ama her şeye hakim olmak ister. Belki niyeti kötü değil ama psikolojimi bozmuslardi. Ben hala disari cikmak istemiyorum fazla. Bir yere gitsek annenler küser mi diye düşünmekten zehir olurdu. Birkaç kez gittik arada laf soktular şimdi bişey demiyolar ama psikolojik olarak beni eve kapattilar. Bakkala giderdim hamileyken balkondan bakar niye sen gidiyosun biz gideriz derdi. Şimdi mahallede herkes gelinin niye hic cikmiyor diyor. Beni psikolojik olarak hapsettiler de ondan
(3,095 puan) tarafından
Eşimle çok konuştum canım anlamıyor ozaman senin babanda gelmesin diyor zaten benim babam ailem şehir dışında abilerim kapım nereden açılır bilmezler senede bir babam gelir 10 gün durur gider gözüne batıyor her yemekte bizde 2 çocukla kendime zor bakıyorum zaten bide kaynana başımda eli tutuyor ayağı tutuyor benden sağlam eşim tam bir ana kuzusu bazen diyorum sen niye evlendin otursaydin ananın dizinin dibinde sen benim annemden ne istiyon diyor bizim tarttismalarimiz hep annesi yüzünden ama anlamıyor 19 senedir çekiyorum
(444 puan) tarafından
Allah sabır versin. Bazen bende düşünüyorum neden evlendiler ki? Hayatlarında değişen tek şey biziz. Onun dışında hala ana babasinin evinde yasiyolar
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Bizimde anamız var biz hergun gitsek sknti ederler çok şükür her gün gitmez 
(15 puan) tarafından
Yok benim ki etmez git yeter ki beni görmesin
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Senede bir gideriz
(15 puan) tarafından
Yok bacı nerdeee
(7,673 puan) tarafından
Ama biz çok uzağız 12 saat filan yakın olsak eminim annesi gitmiyoz diye laf eder
0 oy
tarafından
Hergun hahah 
(15 puan) tarafından
Nasıl kaldırıyorsun ben kaldıramıyorum sonuçta bir oğlum var akşama kadar bana gelmesini istemem kendim söylerim eşin var çıkın gezin neden bana geliyorsun sürekli diye
tarafından
Ay bacim kendileri utanmiyorsa ben napim Diyorum laftan anlamayan insanlara laf anlatmaktan yoruldum altli ustluyuz yemek icme bir inan artik akisina biraktim insallah kizida aynisini yasar napayim artik
0 oy
tarafından

:D intikam alıcam dıye boylesı serefsız bır insanla asla omur gecırme cocuklarıma baba bana koca sıfatıyla yanımda tasımazdım intikam da intikam olsa ıcın yanmaz

tarafından
ay muhtac olsun dıye dua mı edilir yahu siz ıyı mısınız gecen bırısı daha aynını diyordu yatalak kalsa basınıza altına ısemesınden  banyosuna agzına bır lokma ekmek vermeye kdar sıze kalacak bır sekılde ogulları ıste olacak edecek yanı boyle sacma sapan dua gormedım ben hayatımda ya dogru olanı Allah kımseyı kımseye muhtac etmesin hayırlı olumler versındır
şöyle dusun ya sen onlara muhtac olursan???  hayat bu bellı olmaz
(15 puan) tarafından
Onu diyen bendim zaten yok bacım Allah düşürmeden almasın bunları gerçekten bak bunların bana yaptığını düşmanım yapmadı küfür hakaret her şeyi yaptılar eziyet ettiler işkence gördüm ben o yüzden Allah onların hepsini bana muhtaç etsin
(15 puan) tarafından
Eşim çalışacak onlar bi göz odada 1 lokma ekmekle koca bir günü geçirecekler yapma bulma dünyası
tarafından
Yağmur çetin katılıyorum sana ben hep diyorum ki Rabbım bana muhtaç etme nefret ettiğim insanın bakımını ustlenemem yapamam yani
tarafından
Her ne olursa olsun bu vicdansızca musluman olan yapamaz bunu onların sınavı sana boyle ettiklerini senın eşine dizerek bulmus olurşar zaten o onlara yeter ama sonrasında senın sınavın başlar kotuluk edersen sende kalırsın bu sınavdan

mira ecrin aynen canım kolay degıl
0 oy
(402 puan) tarafından
Canım seni çok iyi anlıyorum allah bu 10 seneyi hızlıca geçirsin inşallah. Sen böyle yazınca bana da baya mantıklı geldi. Bende öyle yapıyım en iyisi gidiyim gideceğim yere nerdesin diye ararsada sen annene gidersin diye bende gezmeye çıktım derim. Benim eşimde ilk evlendiğimizde babası işe gidince gider annesinin yanına yatardı ben öyle kala kalırdım. Yine çok canımı sıktıkları bir gün yaşıyorum Allah büyük herşeyin hayırlısını versin.
0 oy
(84 puan) tarafından
Ben ne zaman gidelim dersem evlendigimizden beri geçen hafta gittik sadece 
0 oy
tarafından
Sabah öğlen akşam gidiyo hatta geçen hafta 3 gün kaldık adam anasının kucağından hiç çıkmak istemiyor 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Başka sehirdeler 6 yıldır ilk defa daha bu sene gidicez yani 13 gün sonra 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Üst katimda benimde hergin gider çayını muhabbetini çoğu zaman yemeğini yer iner ewe gelir yatar hergun kavga ederiz ama bos
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Normal de 2 günde bir giderdik sonra kendi 2.3 günde 1 gitmeye başladı çünkü yemin ettim o eve adım atmiyacam evime adım atamaz diye sonra hafta da 1 gitmeye başladı şimdi ayda 1 gider veya gitmez örnek 2  3 akşam da 1 dondurma yemeğe gidiyoruz mecbur kaynananım evinin önünden geçiyoruz uğramıyor buda benim işime geliyor 
0 oy
(657 puan) tarafından
Hiç gitmez arada annesi gelir 
0 oy
tarafından
Senede belki 10 kere anca gider çünkü hep çalışıyor tatili falan yok 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
10 sene sonra nasıl kalkacaksın işe mi başlayacaksın canım birikimin mi var evlatlarından mı bekleyeceksin
0 oy
(12,986 puan) tarafından
Bir seferinde üç gün üst üste gitti tıraş yapacağım tamir yapacağım vs vs diye dördüncü gün kayınvalidem aramış biz o tarafa gezmeye geleceğiz sen de gel bu bir ağzımı yokladı yapılacak iş var mı benlik diye belli ki gidecek dedim iş kıyafetlerini de al gece orda yat sabahta ordan işe gidersin sizin özleminiz anca diner. Gidemedi şu an aynı şehirde değiliz ama yakın olsak iki güne en geç ya o gider ya onlar gelir 
0 oy
(202 puan) tarafından
Hiiiç bilmiyorum ne sıklıkla gider. Beni götürmesinde istediği zaman gitsin 
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Hiç gitmez çünkü hep küsler bir ay bariş 2 sene küs çünkü anne ana değil
0 oy
(6,320 puan) tarafından
Bizde kaynanamla altlı üstlü oturuyoruz 2 günde bir eşim çıkar bende 4 günde bir çıkarım yani hep eşimle çıkmam. Öyle benim dedikodumu alsa yapmaz yaptirmazsa baksa geriye kim varsa konuşurlar. Benim korkum şu ki, kayınpederim evde olmasın eşim hemen dertleniyor annem tek kaldı annem yalnız kaldı babasına kızar baba annemi evde tek bırakma falan yani babası ölse büyük ihtimal beraber yaşayalım isteyecek bi kaç kez imasinida yaptı zaten valla hayatta yaşayamam kaynanamla.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 573 göst.
0 oy
25 cevap 668 göst.
19 Ocak 2021 Aile kategorisinde Bsrars (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 539 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 810 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu