0 oy
68 göst.
Aile kategorisinde (656 puan) tarafından
 Hanımlar merhaba, bu ay adet günlerim 4 gün geciktikten sonra 5. gün kahverengi kan gibi leke geldi tamamdır adete düştüm dedim ped taktım akşama kadar tekrar bir kahverengi ve kırmızı arası leke geldi ondan sonrası kesildi 2 gün bekledim hiç yok bugün test yaptım pozitif çıktı yani gebeyim halbuki eşim korunuyordu sizce gebe olunca kanama gelir mi . Bu durumu yaşayan birileri varsa lütfen söylesin çok mutlu olurum.

5 Cevaplar

0 oy
(3,738 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yerleşme kanaması olabilir diyolar büyükler ama doktorlar gebelik boyunca hiç bir kanama normal değil diyor sen bi kontrole git bence canım. Ama kanama oldu diye gebe değilimdir diye de düşünme pozitif çıktıysa büyük ihtimalle hamilesindir
(656 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hayırlı olsun. Gelir canım yerleşme kanaması diyorlar leke geliyor öyle.  Sağlıkla kucağına al inşallah.  Erkek milletine güven olmaz :D

(656 puan) tarafından
Çok doğru diyorsun valla canım, hiç givenmemeliydim:)
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Gebelikte kanama olduğunda mutlaka gidilmeli ne kanaması olduğunu bilmek emin olmak için
(656 puan) tarafından
Haklısın canım, kısa sürede gidicem inşallah
(13,834 puan) tarafından
Git git vakit kaybetme
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Evet canim bende regl oldum diyordum ama hamileymişim meğerse. 
(656 puan) tarafından
Dimi ya aynen, halbuki iki çocuğum da böyle bir şey yaşamadım.
(13,923 puan) tarafından
Aynen bende ilk hamilelikte yaşamadim ama ikincide oldu. Hatta ilk 3 ay boyunca ara kanamam oldu ve düşük riskim vardi. Dikkat et sende.
(656 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım, çok geçmiş olsun canım rabbim sağlıklı sıhhatli gebelikler nasip etsin inşallah
(13,923 puan) tarafından
Sağol canim. Sende sağlicakla alirsin insallah kucağina.
(656 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim, Allah razı olsun
0 oy
(338 puan) tarafından
gelebilir bazen yerlesme kanamasi olabiliyor ama  gebelikte hicbir kanama normal degil hastaneye git kontrolumu ol bana yerlesme kanamsi dediler dıs gebelik cikti mesela o yuzden kontrollerini yaptir 
(656 puan) tarafından
Ya çok geçmiş olsun canım Rabbim bir daha yaşattırmasın, Ben de gidip kontrol olucam  inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 119 göst.
0 oy
5 cevap 67 göst.
30 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
22 Nisan 2024 Aile kategorisinde Derinimo (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 53 göst.
13 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...