0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (1,396 puan) tarafından
Yagdanliklarimin ağzı çok çok dar içini nasıl temizleyebilirim kendimce.biseyler yapıyorum ama pek istediğim gibi değil 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kullanmıyorum bxbdnbd
(1,396 puan) tarafından
Bidonla mi duruyor kizz :))
tarafından
Ne bidon mü kaldı 1 ltrelikte ndndndn
-Reklam-
0 oy
(12,682 puan) tarafından
Asperox sıkıyorum içine biraz su koyuyorum calkaliyorjm makina da yıkanıyor  
(1,396 puan) tarafından
Yağ sökücü bende sıkıyorum da benek benek kalıyor yine yağ lekesi ya
(12,682 puan) tarafından
Onu sıkınca içine kaynar su koyup iyice calkala
(1,170 puan) tarafından
oyle kaldığında makinaya at bide orda yikansin cikinca tekrar yag sokucu sık iyice calkala hatta bir gun kalsin beklet icinde falan sonra yika bi daha makinaya at cikiyor o zman bnimde var temizlemesi ömür aliyor degistirdim onun yuzdunden plastik buyuk agizli kolay yikanaacak bise aldim
0 oy
tarafından
Kaynar su ile canım calkaliyom sonra da peçete ile kuruluyorum  çok aşırı kirli değilse 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Yagdanlıgın ıcı zaten yag dısında kırlenmıyo dısınıda normal yag sökücğ cif vs cam benım kı tellıyorm durulayıp ıkı uc gun kullanmıyorm ıcıne su kactıysa dıyerek sızdırıyorm sonra kullanıyorm ama bır hafta oldu markettebplastık ygdanlıklardan buldm cok kolayıma gitti temızlıgıde guzel suan onu kullanıyorm cam olanı kaldırdım
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Canim masterchef yagdanligi diye geciyorya ondan al temizlemesi de kullanimida kolay plastik. Cam yağdanlık hic iyi olmuyor ya hele oyle  agzi dar. Ben attim dedigim den aldim rahatladim inan
0 oy
tarafından
Ben içine biraz tuz sarı güç sıkıyorum Bebeğimin biberon temizleyicisiyle temizliyorum bazen
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ben surahi kullaniyorum cam daha iyi oluyor 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 315 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelcey (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 199 göst.
0 oy
8 cevap 199 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Melikeee00 (32 puan) tarafından soruldu