0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
1 yasinda kızım var ama doğdu doğalı biraz farklı hareketler sergiliyor birini gördüğü zaman yada biri sevdiği zaman eli vucududu titriyor ayaklarini daire seklinde oynatiyor  heyecanlanıyor  köpek soluması gibi hihihi diye ses çıkarıyor vücudun titremesi geçti ama ayaklarini oynatması hayla duruyor heyecanlanıyor soluma gibi sesler çıkarıyor normalmi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal bence canım daha küçük yaşı 
(63 puan) tarafından
Tamam canım ister istemez korkuyorum sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normal bence benim oğlumda sevinince farklı farklı şeyler yapar şimdi alkış yapmayı öğrettim sevinince alkış yapiyor 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Normal gibi geldi bana da ama.her çocuk bebek yani nüyğdğkçe farklı sesler çıkarır değişiyo sürekli.yine de kafama takılıyor dersen bi doktora ebeye sor bakalım.ama sanmıyorum bişi olduğunu
0 oy
tarafından
Korkuyor olabilir mi
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Herseyden korkar olduk dimi. Benimkide öyle 1 yasına 8 günü var. Ancak kollarını direk gibi olur uzatır bacaklarını da doktor dediki sevinmesi öyle;)
0 oy
tarafından
Aha benim kızım aynısı ayaklarını çeviriyor böyle benim çok hoşuma gidiyor o hareketi bi sorun olduğunu düşünmüyorum 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Sen onun annesinin,içinde en ufak şüphe varsa götür baktırt derim. Bence normal ama sana şüpheli geliyorsa mutlaka sor doktoruna.
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Heyecanlanıyor bence canım. Benim oğlan da böyle hiiiii diye içine çekerek ses çıkarırdı bazen videoya aldım doktora gösterdm. Doktor seviniyor heyecanlanıyor ne var bunda dedi. Ayak konusunu bilmiyorum canım bizimki hiç öyle bişey yapmadı 
0 oy
(657 puan) tarafından
Sende var bir sahtekarlık. Nisanda 11 aylık kızım var diye yazıyorsun. Ağustosta kızın birden 1 yaşında oluyor. Başka bir kızın varsa doğum yapınca hemen hamile kalıp 3 ay içinde dogurmuş olman gerek. İnsanları burada kandırarak neyi elde etmeye calisiyorsun? 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 145 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
+2 oy
35 cevap 704 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 216 göst.

378,392 soru

11,326,086 cevap

34,778 kullanıcı