0 oy
740 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabah post açmıştım konuşmamasıyla ilgili kavga etmiştim özür dilemişti üzerine yinede konuşmadı. Onu geçtim az önce arkadaşına oturmaya gidecektik giderken yarım kilo oraya yarım kilo da eve tatlı al dedşm en sevdiğim tatlıydı çünkü eve gelince rahat rahat bende yemek istedim her zamanki gibi cevap vermedi. Evde ayrı arabada ayrı söyledim en son tamam dedi tam gideceğimiz yere yaklaştık aldı gelditatşıyı bi baktım sadece gideceğimiz yere almış bize niye almadın dşyorum alırız nasılsa diyo gerçekten sinir oldum ya nerde alır asla da almıyor pastanelerde uzak kırk yılda bir canım çekti eve de al dedim ve ağzından tamam cevabını alana kadar bin kere dedim. Bidaha dana bişe demicem boşuna çenemi yormuşum diyorum ona da cevap vermiyor artık sabrımtaştı bu adama ya ne sohbet ediyor ne normal insan gibi aramızda alalım dediğimiz şeyi alıyoruz abuk subuk herşeyi batmaya başladı artık gözüme. Şuan o tatlıyı almadı ya akşam eve geçince görcek gününü başının etini yicem. Cimri diyince de kimse inanmıyor alın size kabak gibi cimrilik işte. Para olmasına rağmen o an nasılsa gittiğimiz yerde önümüze koyarlar alsın yesin ordan ekstra almaya gerek yok diye düşünüp almıyor ama al al al diyince de geçiştirmek için tamam diyor ay delirmek üzereyim ya 

22 Cevaplar

0 oy
(286 puan) tarafından
Yiyecek sey icin ne sinirimi bozarim nede huzurumu kaciririm yaaa gittigin yerde ikram edilecek zaten. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gebe bir Ece vakasi

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 221 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Baharyagmuru00 (1,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 251 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde Pakize333 (1,959 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 311 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 294 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,139 puan) tarafından soruldu

396,502 soru

11,860,683 cevap

35,959 kullanıcı