0 oy
236 göst.
Aile kategorisinde (933 puan) tarafından
birşey alınca nadir de olsa söylemeden benim fikrimi sormadan alıyor. Uyardım defalarca hâlâ aynı bana kitap bakıyordu sormadan istiyorsan alacağım demeden siparişi vermiş okuyacak olan benim ama bana sormuyor çok mantıksız değil mi?  Evle ilgili benimle ilgili birşey alacağın zaman sorman lazım şahsi birşey alacağın zaman sormazsin diyorum hâlâ aynı hareketi yapıyor. Bide bigün baktım sahibindene evimizdeki sehpayı satışa çıkarmış. Sen nasıl evimdeki eşyayı bana sormadan satışa çıkarırsın vallahi aklım almıyor. Sehpanin rengini begenmemistim boyarız demişti ama yinede satışa çıkarmadan bana sormaliydi

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Açım basım agriyo 
(933 puan) tarafından
Geçmiş olsun
tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(7,862 puan) tarafından

Aman bundan daha büyük dertler var canım :D

(933 puan) tarafından
Valla bundan büyük dertler var diye kendi derdimi küçük görüp önemsemezlik edecek değilim ben nasıl dikkat ediyorsan ona karşı davranışlarıma o da dikkatli olmalı
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Valla ben kargo geldikten sonra öğreniyorum hiç problem değil 
(933 puan) tarafından
Bence problem
0 oy
tarafından
Haklısın ama boşver olan olmuş bu mübarek ayda birbirinizi kırmayın 
(933 puan) tarafından
Bir değil iki değil. Benim sinir olduğum şeylerde daha dikkatli olmalı ben nasıl oluyorsam
0 oy
(1,279 puan) tarafından

Bir kere de sen ona sormadan kendi istediğini ama ikinizi ilgilendiren bir şeyi al bakalım tavrı nasıl oluyor :)

ben bana kitap alsa sorun etmem, hediyedir derim geçerim. Eskiden okumak istediklerimin listesini yapıyordum bir araştırıyordu sipariş veriyordu içinden istemediklerim çıktığında da neden aldın demedim hiç :) ama evdeki eşyaları bırak çöpümü de bana sormadan atamaz. Bir daha uyar benim malım kıymetlidir gelene neden demem ama gidene hemen hesap sorarım :))

(933 puan) tarafından
Alacağı kitap başka çeşit yani türevleri olan farklı yazarlari olan bir kitap seti . İstediğim kitap olduğunu bilse neyse ama sormadı
(1,279 puan) tarafından
Senin istediğini de alsın sorun yok ki kitaba verilen paraya gram üzülmem.. çoook pahalı setler var özel seriler de eğer öyle aldı ise iki kere çıksın cebinden derim aklı başına gelir o zaman. Sormadan almanın ne olduğunu .  Takılma bunlara ama evinin içindekilere karış vermezsin bana sormadan iğnemi bile satışa koyamazsın diyip ciddi ciddi konuşman lazım. Olmaz çünkü uygun değil.

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 203 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Baharyagmuru00 (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 697 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 276 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 263 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,138 puan) tarafından soruldu

378,142 soru

11,317,933 cevap

34,764 kullanıcı