0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Az önce Rus gelin diye yabancı bir film izledim çok güzeldi evladı için herkesi öldürdü ve mutlu son 

Bende evladım için herşeyi yaparım 

Dilenirim 

Yüzüne tüküreceğim insanlardan bile özür dilerim 

Ama rabbim kendinden başkasına muhtaç etmesin.

19 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Valla ne yapacağın hiç belli  olmuyor evlat bu canının bam teli saçının ucu kırılsa günlerce uykum kaçar bazen hiç büyümeseler keşke diyorum hep dizimin dibinde dursalar hele büyük kızımın o bebek halleri aklıma geldikçe burnumun direği sızlar okula gidiyor el içine karıştık kimlerle kimlerle muhattap olmak zorunda kalıyoruz bir bilsen gün geçtikçe de daha bir aileden bağımsız hale geliyorlar en basiti bana ben artık kendim giderim okula sen gelme diyor mesela ha tabi gidebikeceginden değil ama ona cesareti var şimdi değilse elbet bir gün ") 
tarafından
Kesinlikle bende onu düşünüyorum evet bazen diyorum büyüsün yetti artık ama bunları düşününce de hiç büyümesin istiyorum annelik çok değişik birşey :) bütün duygular var içinde.hele o ergenlik de bizden bile utanacaklar :)
(4,426 puan) tarafından
Ya utanmazlar utanmaya o artık psikolojik olarak ciddi manada bir çöküşün habercisi olur da ama istemeye keleri kesin anne ben giderim anne ben yaparımlar başlayacak ")) aayy güzel allah im iyilere denk getirsin iyilere eş etsin inşallah cümlemizin yavrusunu
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum ama yapamayacağım bir şey yok galiba. Canımdan öte güzel kızım. 
tarafından
Gerçekten öyle evlat çok başka birşey bir sürü böyle film izledim bakıyorum anneler söz konusu evlat olunca Superman oluyorlar :)
(1,831 puan) tarafından
Öyle canım Annelik bambaşka bir makam cidden. Allah ayaklarına taş değdirmesin yavrularımızın.
tarafından
Amin canım. Bu mertebeyle cennete gideriz inslaalh
0 oy
(48,742 puan) tarafından
evladım icin can alirim can veririm Allah yasatmasin bu durumu 
tarafından
Ah annelik ne zor
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Herseyi  yaparim onlar icin hersey rabbim tüm evlatları can sağlığı versin acılarını göstermesin rabbim
tarafından
Amin canım aminnn
0 oy
(2,487 puan) tarafından
Tövbe haşa ne haddime ama Can Alır, Canımı Veririm evlatlarım için
tarafından
Dimi :) evlattttt
0 oy
tarafından
Aminn cümlemizi bende evladım için cabalıyorum herşeyi yaparım onun için 
tarafından
İnşallah güzel yerlere gelirler
tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(2,491 puan) tarafından

Tam olarak adı ne bende izleyeyim 

Evladım için elbette elimden gelenin fazlasını yapmak isterim ama büyük konusmak istemem 
Rabbim beni hayırlı annelerden eylesin insAllah 
Zaten annelik içgüdüsu bambaşka birşey ben hayatımda hiç kimseyi onun kadar düşünmedim sevdiğim emek verdiğim çocuklar vardı bekarken sevdiğimi sanmışim evlat bambaska biseymis 
tarafından
Rus gelin Türkçe dublaj yaz çıkar canım sarışın bir kadınla kızı başrol
(2,491 puan) tarafından
Tenks mom
0 oy
(1,918 puan) tarafından
İnsan can da alır verirde Rabbim yokluğunu göstermesin evlat bambaşka ya
tarafından
Evet bunu izlediğim filmlerden de gördüm rabbim evlat acısı yaşatmasın
0 oy
tarafından
Ben evladım için öldürürüm ölürüm.., sırtıma bağlar calisirim ama kimseye muhtaç etmem onlari
tarafından
Ayy canım benim ❤️
tarafından
Kalp yoluna kan yolu olduğum ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Kuzularim benim ya uyuduklari zaman öyle dualar ediyorum birgün büyüyüp gitme fikri beni deli ediyo 

Ya bişi olursa ya hasta olurlarsa ya başlarına bişi gelirse ben naparim diye düşünmekten her gece ikiye kadar otururum kurban olduklarım keşke çok çocuk yapsaydım dünya eskisi kadar iyi kalsaydida ama şimdi ki duny masum çocukları haketmuyo
tarafından
Hemde hiç haketmiyor . Yarını belli değil ki . Dünya çok başka yere gidiyor iyi ki Rabbimiz var da ona güveniyoruz.
tarafından
Evet canım çok şükür yoksa ben çocuklarim çok olsun isterdim bayılıyorum evlatlarima
0 oy
(88 puan) tarafından
Evlat çok başka... Düşününce bile... 
tarafından
Demi :))) ❣️
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Evladım için yapabileceğim en güzel şey ona dua etmektir. Rabbim tüm kötülüklerden korusun evladımı amin.
tarafından
Amin canım
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Evlatlarım için yapamayacağım birsey yok  onlar büyüdükçe korkularımda büyüyo sanki  hhhhher gece dua ediyorum rabbim hep iyi insanlarla karşılaştırsin karşılarına kötülük hic çıkmasın diye hele el kadar yavrulara reva görülen eziyetleri tv de görüp duydukça uykularım kaliyo kurban olduğum  rabbim cümlemizin kuzularını korusun kollasın iyi insanlarlarla karşılaştırsin ins aminn
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim bizleri evlatlarimizla sinamasin inşallah

Ama evlat için her şey yapılır 
tarafından
Amiiinnn . Evet öyle yapilir
0 oy
(367 puan) tarafından
Bende önceki gün bacağımı kırdım kızım için birazdan ameliyat olcam:) 
tarafından
Ciddi misin nasıl oldu
(367 puan) tarafından
Kızım kucağımdaydi ayağım kaydı düşüyodum kızıma bişey olcak korkusuyla onu düşürmemek icin daha biçimsiz düştüm. Bacağım kırıldı platin takılcak
tarafından
Ya çok geçmiş olsun canım biran önce iyileş inşallah
(367 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
0 oy
tarafından
Akıla gelebilecek herşeyi yaparım 

Çocuklarımın canını yakanın canını bende yakarım
tarafından
Çok galpppp
0 oy
tarafından
Kız sende niye öyle şeyler getiriyorsun aklına. Haksız yere kimseden özür dilemen gerekmesin ve o duruma düşürecek şeyler olmasın ins. 

Evrene güzel msj gönder :)) 
tarafından
Kız elalem düşünce gücüyle zengin oluyor biz de hayatı kendimize zehir ediyoruz :D
tarafından
Ayşenur bırak zengin olmayı a şu bebeğe bir gıcık oldum ki kız geceden beri beni uyutmadi gram uyumadim nasıl catliyorum şuan bide öyle mızmız ki birseyden memnun olmuyor
tarafından
Kaç aylık seninki. Benim oğlum da çok sık uyanıyor. Zombi gibi dolaniyorum artık :(
tarafından
8 buçuk aylık canım neredeyse doğduğundan beri öyle
tarafından
Ahh bizimki de sevmez uykuyu. İlk 6 ay kolikti sonra da alışkanlık oldu galiba eskisi kadar değil çok şükür ama atağı, dişi bitmiyor :))
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bunun sınırı yok ggeçen gün üstteğmeni fırcaladım.
tarafından
Hahah iyi yapmışsın ,;)
(9,247 puan) tarafından
Normal sivil olsa tamam ama eşime etkisi büyük olcsk
tarafından
Ayyy kötü olmuş o zman kız
(9,247 puan) tarafından
Crkmeyeydı gizli gizli foto.karsımızda oturuyo habersiz fotosunu cekıo
tarafından
Çocuğun mu hey Allahım ya
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Allah kimseyi evladiyla sınaması ama çocuğum için herşeyden ve herkesten vazgeçmek göze alınır bence ama bazen düşünüyorum da annelerimize bizim için böyleydi hiç farkında bile değiliz ama...
tarafından
Evet evet öyle annem yıllarca bizin için katlandı canım annem annelik cidden kutsal ya .

İlgili sorular

+4 oy
23 cevap 491 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Papatya02 (879 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 359 göst.
18 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 218 göst.
11 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,481 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 293 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...