0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annem aradi kalbini kırmak adına aramadım aramak iştemiyorum 

Eski şeyleri yeni aldım diye kandırmışti yemin etmişti ses etmedim 

Sonra diğer torununa altınlar hediyeler alıpta durumu iyi iken 

Benim çocuğuma beklenti içinde olmayın almayacağım demesi altın tüm sinirimi bozmuştu bilenler bilir 

Yine ses etmedim ki dururumuz gayet iyi onun iki parça kıyafetine 

Ve altinana ihtiyacı yok benim kuzularimin bugün diğer kardeslerimden şikayet etmeye başladı bu sorunu onlarla çöz her sorunu bana anlatma ben TV deki dert  programı değilim hamileyim canım burnumda anne dedim anlamadigalen devam etmeye başladı işte siz şöyle evlatsiniz böyle evlatsiniz yapıyorsanız bir iyilik yapın yoksa kimseden beklenti içinde değiliz abimlere kızdı dinledim yine herzamanki gibi söyleyecekleri bitti ses etmedim 

Niye konuşmuyon dedi hediyelerini neden almadın dedi 

Bende dedim ki hediylerini almadım çünkü hediye değildi dedim benim çocuklarım bu kaqr kıymetsiz değil dedim yok efendim çeyrek takamma beklemeyin yok efendim yeni aldım kimin eskisi ise belli değil iki parça kiafwt için yemin etmeye bunu kocama yeniymis gibi anlatmaya eşime ve bana sakın beklentiniz olmasın ben oğlumun cocuguna yaptım. Yapacağımı sizin çocuğa bişey alamam demelet dedim yalmassab yapma kim senden bişey bekliyor ki senin çeyreğin de kıyafetin de surda dursun benim çocuklarım değerli kıymetli dedim belki sen değer vermiyorsun ama dedim bu kıyafetinde altininda değil sadece beniii apptalll yerine koyman zoruma gitti dedim daha isararla yeni diyor yeniyi eskiyi ayırt edebiliyorum annecim dedim 

Ama hata bende dindiyor senin gibi birine hediye aldım diyor ipler tamda burda koptu sen bana değer vermiyon ki çocuklarıma veresin dedim insanlarla artık uğraşma dedim yapacaklarının yapmiyacaklarinin arkasında dur dedim 

Kusura bakma aptalll benim diyor 

Ne varki diyor yaptığımda diyor normalleştiriyor linç edecek hiç gelmesin defalarca böyle yapıyor geri gel kendini haklı çıkarıyor ben birşey isteyip beklemiyorum zaten ihtiyacım yok 

Kimin eskisi belli değil birde yalan söylüyor daha neleri var saymakla bitmez çocuğumu balkonda bıraktı düşsün diye 

8 Cevaplar

0 oy
(4,635 puan) tarafından
Sana kim zarar veriyorsa çıkar hayatından canım annende abin de eşimde çocuğunda olsa sen herkesten önemlisin konuşma arama sorma 
tarafından
Aynen haklısın aramıyorum kendisi aradı bide kardeşlerimi kesiyor
-Reklam-
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Canım maalesef annen sana da evlatlarina da değer vermiyor.Anne de olsa bazen öyle insanlar çıkabiliyor.Benim yakın akrabalarım da aynı annen gibi ve ben bana kıymet vermeyenle çocuğuma kıymet vermeyenle iletişimi kopardım.Evet 3 günlük dünya evet ölüm var .Ona ölüm varsa bana ölüm yok mu yani ben neden üzüleyim gözüyle bakıyorum hayata.Sen de öyle yap bence
tarafından
Kız susuyorum bak sürekli beni çileden çıkarttı en sonunda
(1,133 puan) tarafından
Bence iyi cevap vermişsin boşver sen aman annemdir diye saygı duyacaksın ama o hem kalbini kıracak hem evlat ayrımı yapacak.Üstelik hamileymişsin insan sen suçlu bile olsan öyle kırıcı konuşmaz
tarafından
Haklisinda keşke oda anlasa
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Ben çocugum düşsun diye balkonda bıraktı da kaldımm. Anne denmez böyle insana. Sana zarar veriyor uzak durmak daha iyi olucak. 
(1,133 puan) tarafından
Ya ciddi misin.Çok yazık evet haklısın.Şu hayatta sana zarar veren kim varsa uzak duracaksın.Anne baba kardeş koca farketmez.1 kere yaşayıp ölüp gideceğiz.Gerek yok böyle şeylere
tarafından
Hiç zannetmiyorum canım çok üzüyor beni çok hergun ağlıyorum onun yüzünden
tarafından
Haklısın bacım gerçekten bir kere yasiyacagiz
(1,921 puan) tarafından
Çıkar hayatından başka yapacağın birşey yok. Anne olabilir ama bir insan evladına bunları yaşatma hakkı yok.
tarafından
Evet canım defalarca affettim.annemdir dedim süt hakkı var büyüttü dedim yok ya anlamadı hep düştüm annem vurdu babam vurdu
0 oy
(790 puan) tarafından
Bende babamı çıkardım hayatımdan zaten 22 yıldır ayrılar annemle uzun zaman sonra girdi hayatıma baban olmak istiyorum değiştim vs  dedi sonra tüm suçlar benim oldu hamile olduğumu söyledim bir kere nasılsın kızım diye bile aramadı deprem oldu geçmiş olsuna gittim izmirden maraşa evlendim bana babam evlenirken sahip çıkmadı sen bana güvenip mi evlendin dedi ben sadece eksiğin varmı kızım bak söyle sakın izmirde olabilirsin ama senin babanım onlar seni babasız sahipsiz bilmesinler desin istedim bir kuruşuna tamah etmedim bana allah kocana sabır versin bu çeneyle dedi dedim seni hayatımdan çıkarıyorum arama senin oğlun bile senden adam sürekli yeğenini soruyor ne kadar oldu cinsiyeti vs. Soruyor dedim 4 tane üvey anneden kardeşim var üvey annem ve kardeşlerimle aram iyi kadının bana zararı yok elin kadını ne diyebilirimki zaten ama öte taraftan 13 yıl sonra hayatıma zorla girip başta baba gibi davranıp sonra bana kendimi kötü hissettirmene gerek yok 27 haftalığım yarın daha 1 kez aramadı en son 3 aylıkken ben arayıp yüzüne herşeyi söyleyip kapattım kız kardeşimide kocaya vermek için liseden almış baya saydırdım yüzüne adammısın adam dediğin kızını okuldan alırmı diye napayım okuldan almayayımda gözü açılsın kocasını mı beğenmesin sonra kocası 2 dayak attığında kocasınımı boşasın diyor kadın dediğin ayaklarının üzerinde durmicak diyor
tarafından
Ay nasıl hir vicdan her anne baba değildir yanlış anlama ama köpeklerde doğuruyor
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Şey gibi demi oğlanin çocuğu kendimizin kızın çocuğu elin gözüyle bakmış gibi amaa yanlış evlatlardan birinden birini ayırmayacaksn hele torunlar evlatlardanda tatlı sen hamilesin kafana takipda tansiyon şeker zıplatma boşver yaşlanınca insanlar dahada çocuk gibi oluyor 

ama şu olay yanlış annen baban kardeşin tabiki onlardan biseyler bekleyeceksin elin yedi kat yabancısı bile bir takım aliyo en az bebek görmeye gelirken annen baban kardeşin neden yapmasınki bende beklerim kmse kusura bakmasn böyle durumda ailem bana yapmazda kardeşime kat kat yaparsa lafımı da çekinmem ya onada yapmayacaklar ya banada yapacklar 
tarafından
Yine ses etmedim ama elin eskisini hediye diye yutturmaya çalışmasaydi
(2,321 puan) tarafından
Hiç canını sıkma canm yapack bişey yok böyle durumlarda eşinin yanında aileni de kötüleme boşver sen unutursun eşin unutmaz
tarafından
Eşik biliyor nasıl hir karektere sahipler zaten nereyi tutsam saklamasam hep elimde kaldı canım
Hiç seslenmiyo
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Beklentiniz olmasın ben oğlumun çocuğuna yaptım mı dedi gerçekten o zaman evlat diye benden torun diye çocuklarımdan sakın hiç bir şey bekleme derdim ben 
tarafından
Öyle demedim ama yine kalbini kırmadım baktım hep beni kırıyor bende bugün diyeceğimi dedim
0 oy
tarafından
Beni dinlersen bir süre hayatımdan çıkar Tamam annem vebali var günah ama bir süre 1 sene olur 2 sene olur anneni bir hayatından çıkar görüşme iletişimini kes bakalım düzelecek mi Eğer bir düzelme görürsen ta ki hatasını anlayana kadar Ondan sonra tekrardan görüşmeye başlarsınız ama asla düzeleceğini sanmıyorum sadece ne olur bu kadar çok konuşmaz bu kadar çok moralini bozmaz bu kadar çok seni yıpratmaz
tarafından
Haklısın bebeğim doğacak şimdide ona maydoniz olmaya çalışacak ama bu sefer kovarim inan ki tüketti kadın beni
tarafından
Ben de annemden Dertliyim çok ayrımcılık yaptı doğumlarıma gelmedi çok zorluklar yaşadım en son kızım riskli bir Ameliyat geçirdi ona da gelmeyince resmimi çektim hepsini sildim hayatımdan babamı bile çıkardım ölseniz bile mezarınıza gelmeyeceğim cenazenize gelmeyeceğim dedim Sonra çok pişman oldular kalkıp geldiler başka şehirde oturuyorum şu  an düzelmiş gibiler ama sen resmini çekmeyene kadar İflah olmaz
tarafından
Ben eskisi gibi miyim barıştım ne Eskisi gibi değilim çünkü yapılanlar bir defa yapıldı ve affı yok geri dönüşü yok Allah'tan korktuğum için nasılsın iyi misin durumun nasıl bunun ötesine geçmiyorum benim hakkımda bir şey söylemesine de müsaade etmiyorum O da zaten bunu kendisi gayet iyi biliyor
tarafından
Haklısın canım kap kırılınca düzelmiyor
0 oy
(790 puan) tarafından
Balkonda mi bıraktı yok artkk.

Eğer biri annedir falan fisman yorumu yaparsa sana Allah onada yaşatsın.oyle anne olmaz olamaz 
tarafından
Evet canım  balkona bıraktı eğer yetismesem.dusecekti

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 187 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 364 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,880 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 231 göst.
0 oy
67 cevap 2,671 göst.
2 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,288 soru

11,353,092 cevap

34,824 kullanıcı

...