0 oy
206 göst.
Aile kategorisinde (108 puan) tarafından
Kızlar evleneli 2 yıl oldu eşimi seviyorum kaynanam hasta psikiyatrik sıkıntıları var kayınpederim görümcem ve kayınlarım var neyse biz evlenmeye karar verdik isteme oldu felan adam herşeyi yapıcam dedi ama ne mümkün nişanlıyken eşimin suratını göremedim çalışmasından bilezik yapılsın diye evin tek kız olduğum için babamda bişeylerim olsun istedi eşya alıncak kayınpederim umurunda değil salon tutulacak umrunda değil sanki yabancı neyse herşeyi babam yaptı kendi babam havuz başında düğününü yaptı 8 tane bilezik taktı istediğim herşeyi benim babam yaptı eşimde çalıştı 3 tane bilezik yapabildi 1 tanede kolumdan çıkardım verdim nişanda 2 düğünde 1 tane olarak yapmıştı eşim babamda bunu gördüğü için çalıştığı için hiç bişey demedi neyse evlendik adam bizi aramıyor ben anneme gidiyorum diye eşime karını yollama sözünü geçir diyor bende kavga ettim eşimle ne münasebet ona mı sorucam diye 2 sene beni aramamış kızım nasılsın iyimisin diye doğum yaptım gelmiş elinde çeğrek yüz buldu dün arıyor gene size gelicez yok öyle bişey dedim eşime torunu oluncamı aklına gelmişiz dedim ve bizler çok farklıyız asla yermiyorum ama çocuğum onları tanıdığı zaman huyu suyu değişir biliyorum rahat insanlar ben çocuğumu onlarla yetiştirmek istemiyorum yanlış mı yapıyorum eşime de üzülüyorum ama olmaz yani görmelerini istemiyorum bazen vicdan yapıyorum 

7 Cevaplar

+2 oy
(845 puan) tarafından
Çok doğru yapıyorsun canım bazıları insanı resmen çok afedersin ama enayi yerine koyuyorlar sanki kendileri çok akıllılymış gibi mesafeli ol 
(108 puan) tarafından
Çok uyanık insanın maddi durumu olmaya bilir ama işine gelince böyle yapması çok saçma geliyor bana ameliyatlıyım kendi işimi zor görüyorum bide babasına hizmet edicem bende gitmiyorum onlarda gelmesin eşime diyince suratı düşüyor dedim al çeyreğini git götür gelmesin dedim kız babamın evinde oturuyorum düşün ayrı bi evi var yani Adamın umrunda değil
(845 puan) tarafından
İşlerine gelmesin bak bakım kaç dereden su getiriyorlar onların çıkarına bir şey de olunca karıncaya terlik giydirirler o derece ahh kuzum bilirim böylelerini
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bir taş attım pencereye tık dedi .... Şimdi  bütün linclere kalkan giyerek diyorum ki haksizsin peki yapacak gücü yoksa demekki senin baban yapabiliyor eşin napsin adam sözünü babasına geciremiyorum altlardada çok yanlış konusmussun göstermem huyu değişiyor yatılı 3 aylığına mi gidiyor huy değişiyor bazen tavus kuşu gibi kabariyorsunuz shhdhdhd ... Şimdi gelsin koruyucu tayfaaaaaaa :):) 
(108 puan) tarafından
Kimsenin beni korumasına gerek yok konuşmak için konuşmuşsun şuan babam yapabiliyor diye yapıcak diye zorunluluğu yok yapıcak gücü vardı yapmadı işine gelmedi göstermek istemiyorum bağımlı cezaevine girmiş hasta insanların içine sen çocuğunu yollarmısın ilerleyen zamanlar da  rahat insalar anladın
tarafından
Yav arkadaş öyle yazın o zman ceza evine  girdi desen tabikide görüşme mesafe köy derim tek anladığım ailene düşkün olup belkide sana yapıldığı halde ellerinden geleni inkar ediyorsun tipi izlenimi bıraktın ..... İki taraflı soru soruyorsunuz sonra istemediğiniz cevap gelince aslan oluyorsunuz ... Düzgün yaz o zman ... Aman banane be senle morel bozamam oğlum uyumuş iki çay keyfi yapıyım ...... Senin çocuğun kaç yaşında kız nerde oturuyorsun boşver kavga etmeyek
0 oy
tarafından
Hayır haklısın ne hakla izin verme diyor ! Vallah bir kere gidersen ipleri elinden çekerlerse kurtuluşun yok onlardan ben sana söyliyim mesafe iyidir 
(108 puan) tarafından
Öyle söylemiş dedim kimse karışamaz anama babama gitmeme nefret ediyorum babasından okadar tiksindim o adamdan gördü babam varlıklı utanmıyor gelin aldı babamın evinde oturuyorum düşün başka dairesi var utanmıyor hala gelicem diyor al dedim çeyreği eşime gelmesin dedim geri ver
tarafından
Bencede gelmesin
0 oy
(802 puan) tarafından
Haklisin canım fazla yuz goz olma
(108 puan) tarafından
Olmuyorum sülük gibiler ne münasebet ya bişey taktı diye iyimi olduk yani ben gitmiyorum oda gelmesin
(802 puan) tarafından
Aynen yardima ihtiyacin varken kimse olmaz simdide olmasinlar
0 oy
(7,261 puan) tarafından
Soyle sana karisma gibi bir durum olamaz onun haddine degil ama arada tabiki gelip görürler b.kunu cikarmadiklari súrece torunlari sonucta 
(108 puan) tarafından
Ama aile yaşantıları çok farklı kaynanam hasta çocuğa bişey yapıcak diye korkuyorum kucağına veremem yani kaynım cezaevinde öbürü bağımlı bi görümcem iyi bide eşim ben bu yüzen istemiyorum
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Dedikleriniz de  haklısın ama çocuğu göstermemek ne kadar doğru bilemicem iyi de olsa kötü de olsa eşinin ailesi sonuç olarak 
(108 puan) tarafından
Ama aile yaşantıları çok farklı kaynanam hasta çocuğa bişey yapıcak diye korkuyorum kucağına veremem yani kaynım cezaevinde öbürü bağımlı bi görümcem iyi bide eşim ben bu yüzen istemiyorum
0 oy
(270 puan) tarafından
Bende senin yaşadığına benzer şeyler yaşadım.  Bende oğlumu göstermek istemiyorum ama gostericez mecbur . Valla zar zor 3 gün luge kaynanam a gitmem lazım kayinpeder vefat etti başsağlıgina gidicem ee gitmesem olmuyor napican . 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 662 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 315 göst.
19 Aralık 2022 Aile kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 740 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 567 göst.