0 oy
518 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Kızlar ésim iatiyo köye taşınalım 3katli evimiz var köyde ama içi felan yapılcak istanbulda evimiz var daha 3senelik borcu var dio satalım  orayi baya iyi fiyata gidiyo ev  köydeki evi güzelce yaptiralım zaten tarlalar filan bamya işi yapiolar 3 ayda  k aynanam 100bin kazanıyo bamyadan  dio biz çok eker daha çok kazanirız köyde hersey var agaçlar meyveler  rahat yaşam yani dio istanbul artık yaşanmaz hale geldi gek maaşla dio boŕc icinde  yasanilio  aklıma yatıyo ama ailesiyle yapabilirmiyim kaynanayla yaşayabilirmiyim tekbsoru bu  siz olsanız 

22 Cevaplar

0 oy
(747 puan) tarafından
Ben koyde yasama fikrini dogru bulmuyorum. Ulasim her acidan sikintili sehirler evet kalabalik ama hersey burda elimizin altinda. Loyun isi gucu hic ama hic bitmiyor. Koye gitsem pisman olurum. Koy hayati insani yipratiyor. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
ben olsam madem o kadar kar yapabiliyoruz bikaç köylüyü işe alıp ektirirdim. zaten babası annesi başlarında durup kontrol de eder. ettiğim karla da köy evini tamir ettiririm. neden şeye giderken eldeki şeyden olayım. sonra köye taşınıp istanbuldaki evi kiraya veririm. zaten kira fiyatları hep artıyor. parayı faize koymuş gibi değerlenir. kaynana olayısıyla, zaten ev tadilat derken yoğun olcaksın yüzyüze gelmezsiniz bence

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 431 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 190 göst.
4 Haziran 2024 Aile kategorisinde Asilomm (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 280 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde 2cocukbiranne (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 144 göst.