0 oy
890 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
İlk defa evine gittim arkadaşlarımı çağırdım sende gel dedi neyse gittim bulaşık vs her şeyi üstüme yıktı. Diğer arkadaşları hep sen yaptın biraz bizde yardım edelim sana dediler bırakmıyor yok siz oturun o yapar diyo. Dün de yemeğe birileri gelecekmiş bana gelsene onlar gelmeden diyo yemeği vs bana yaptırmak istiyor bugünde arkadaşi gelecekmiş sende gel diyo sen 2 3 saat önceden gel diyo. Kendisi benimle yaşıt nerdeyse yaşlı falan da değil. Evine doğru düzgün hiç gitmedim o çok geldi hiç bir şeye elini atirmadim hepsi orda oturdu evin sahibi ben gibi iş yaptım bulaşık çay ikramliklarini falan. Sizce kullanılıyor muyum 

40 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Bir daha cagirirsa parani işte cnm kulaniliyormuyum da ne kelime kadın seni hizmetçi belemis tatlım 
-Reklam-
0 oy
(7,591 puan) tarafından
Canım niye izin veriyorsun buna ben sana söyleyeyim o kadın uyanık zannediyor kendini bence iyi bi dersi haketmiş tavrını koy.
0 oy
tarafından
Sen deeli misin bacım elalemin hizmetini yapıyorsun. Seni cagirdiysa sende misafirsin. Misafire iş mi yaptırılır ilk defa duyuyorum ya yardım edersin hep birlikte bulaşıği kaldirirsin o ayri da boylesinide ilk defa duydum. Kendini kullandirma sakin. 
0 oy
(1,746 puan) tarafından
Gözünü seveyim sende yapsana aynısı misafirin geleceği zaman sende çağır yaptır. 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Hala kullaniliyor muyum diye soruyon daha emin degilsen biz ne yapak :)
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Arkadaşları gelmiş olduğunda çocuklarımla git onlar kalkmadan çocukların uyku saati geldi durmuyorlar diye kalk ben olsam elllemem birde söylerim canım bana bir çay koyarmisin diye herkesten öncede kalkarım 
0 oy
tarafından
Ya sen ne kadar iyi bir insansın keşke.komsum olsan 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kullanılıyor muyumum diye birde soruyor musun canım benim ironi yapıyorsun herhalde ") 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Asla gtmeem bı daha niye yapiyosun ki sen o evin gelini misij
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Bu soru şaka mı. Gerçekten anlamadım. Kullanıldığının gerçekten farkında değilmisin? Seni yardımcısı diye tanıtsa falan da şaşırmam yani
0 oy
(1,136 puan) tarafından
Az yesinde kendine uşak tutsun bacım çok afedersin enayimisin sen??
0 oy
tarafından
Resmen kullanıyo resmen yani kullandrtma kendini bence işim var falan de
0 oy
tarafından
Evinde otur bacım durum vahim bir BENCİLLE karşı karşıyasın
0 oy
(830 puan) tarafından
Ayyy kız sen safmisin bu kadın seni slresmen kullanmış 
0 oy
(736 puan) tarafından

Yok canim ne kullanilmasi :D

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Neden yaptın ki 
0 oy
(852 puan) tarafından
İsim var de sakın bir daha gitme 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Tövbe tovbeeee 
0 oy
(81 puan) tarafından
Komsunun kötüsü ev sahibi yaparmis diye bosuna dememisler kadin resmen düşmüyor yakandan valla okurken boguldum sinir oldum. Ben gelemem işim başımdan aşkın kusura bakma de. Zaten kendini cekersen masefe koyarsan anlar o da
0 oy
(633 puan) tarafından
Kız deli misin? İş yapmaya mı gidiyorsun bırak elleme birşeyini ya 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 617 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 205 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
45 cevap 1,177 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Merveem (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 523 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı

...