0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kendisi torununa bakıyor ama yaşlı değil. Bikac kere geldi torunuyla arada birde biseye ihtiyacı olunca gelir veririm gider. Ben hiç çıkmam zaten pek vaktinde olmuyor. Evden çalışıyorm. Geçen geldiler oturduk kahve falan yaptım içtik iyi hoş torunu için burda az dursun da ben işimi yapıp geleyim dedi bende tamam dedim. Gitti gelmek bilmez bı turlu. Bı baktım ki çocuk hasta aksiriyor tiksiriyor burnu akıyor  eyvah dedim kesin hasta olcak benim ki çünkü bağışıklığı çok düşük hemen kapar nitekim de dediğim gibi oldu ertesi gün çocuk ateşlendi. Çok sinir oldum bukadar düşüncesiz davranmasına. Neyse bugün kapı caliyo bakıyorum kimse yok ama tekmeleniyo kapıyo bı baktım torunu ben geldim falan diyo annane nerde deidm ben geldim falan diyo hala çocuk sesleniyorum falan binada cevap yok koskoca merdivenlerden o çocuğun tek inme şansı 0 dik dik merdivenler. Büyük ihtimal bırakıp yukarı çıkmış. En son ses verdi işte kendi kaçtı dışarı çıkacaktık biz falan diye. Çocuk hiç de dışarı çıkacak gibi değildi. İndi aşağı sürat beş karış yüzüme bile bakmıyor bı tripli. Dedim kusura bakma geçen hastaymis getirmissin 1 haftadır çocuk yatiyo ateşler iicinde. Nolcak bizimki de hala hasta diyo. Rahatlık seviyesine bakar mısınız. Valla kimseye iyi niyet güler yüz göstermeye gelmiyo ben o çocuğu içeri alsam eminim ki gelip almayack benim başıma bırakıp gidecekti. Sonra ki sürat asmawinada ayrı sinir oldum sanki bakmak zorundayım. Bütün gün aklıma geldikçe sinirim bozuldu kadının tavrına 

3 Cevaplar

0 oy
(872 puan) tarafından
Hastalık konusunu bir köşeye atarsak .zaten senin çocuğun varmış. Iki çocuğa nasıl bakacaksın? Valla ben tek başına bazen kızımın peşinden yetişemiyorum. Başka bir çocuk evimizde olsa hiç ama yetişemem. Öyle bir sorumluk alamam. Hastalık konusuysa çok garip. Hala da hasta diye kendi ağzıyla söylemiş. Benim kızım hapşırıyorsa öksürüyorsa arkadaşım arayıp gelmek istiyoruz derse bile ben diyorum şimdi uygun değil biz biraz hastayız diyorum. Kafana takma bence.
tarafından
Herkes kendi rahatının derdine düşmüş valla anlamiyorum insanlari
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İyide oturup kahve içerken anlamadın mı çocugun hasta halinide kabul ettin
tarafından
Anlasam zaten kabul etmezdim cocuklar odada oynuyordu biz salona geçip kahve içtik kadın gidince ben çocukların yanına geçtim onlarla oynamak için o sırada farkettim çocuğun hasta olduğunu yoksa en başta kabul etmezdm zaten
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Ben bu insanlari anlamıyorum nasıl güvenip Bi başkasına emanet edebilirler çocuklarını hiç mi gazete okumaz tvde haber izlemezler bu ülkede damacanaya tecavüz ediliyor küçücuk çocuklar istismar ediliyor organ mafyasi kol geziyor öz baba dede çocuklarına tecavüz ediyor kendi başında olup bıraksa anlarım ama nasıl sana güvenmiş ya sende onlardan olsaydin neyine güvenip çocuk emanet etmiş ya sen dayakci çocuğu döven Bi insan olsaydin belki öyle değilsindir cnm seni eleştirmek için söylemiyorum ama bu derece rahat olması şaşırtıyor beni
tarafından
Seninle aynı düşüncedeyim hadi hasta olmasa bile anası babası yok başında iki çocuğa nasıl bakayım niye bakayım ? Saçmalık tamamen
(8,908 puan) tarafından
Eski insanların kafasi biraz farklı çalışıyor biz yaptık aman ne var nolcak kafasindalar

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 890 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir3333 (15 puan) tarafından soruldu
+1 oy
45 cevap 1,176 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Merveem (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 523 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 664 göst.

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...