0 oy
774 göst.
Diğer kategorisinde (875 puan) tarafından
Kızlar kız kardeşim çok güzel bir kız neyse dün kız kardeşimin arkadaşının arkadaşı söylemiş o sitede ne işi var diye öyle öğrendik bizde o.ruspulsrın olduğu sitede fotoğrafı varmış profil babama falan söylediler annemler babam hemen avukatı aradı ki bir ara eltimin kızı kız kardeşimin fotoğrafını bir tanışma uygulamasında kullanmıştı kız kardeşim görmüştü sildirmişti muhattap olmamıştı her yerden de engellemişti kızı kimsenin günahını almak istemem ama büyük ihtimalle yine bu kız yaptı çünkü kız kardeşimin instagramında asla yabancılar yok babam uygulamayı indirip küfür falan etmiş hemen engellemiş babamı kız kardeşimde instagramından kim yaptıysa bulunup mahkemeye verilecek yazmış ve hemen hesap kapanmış 

Şimdi hesap kapanmış ya avukat bulamaz dimi artık kimin açtığını 

13 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ip numarasından bulunur bir şekilde inşallah 
(875 puan) tarafından
İnşallah bulunur korktuğumuz şey inşallah başka sitelerde kullanılması
-Reklam-
0 oy
tarafından
Avukat bulamaz ama polis bulabilir, çok kötü olmuş gerçekten 
(875 puan) tarafından
Malesef öyle işte avukatla görüştüler olmazsa polisle görüşecekler
tarafından
Kesinlikle peşini bırakmayın,öyle kafalarına göre milletin fotoğrafını alıp kullanamyacaklarini görsünler
(875 puan) tarafından
Yok bırakmayacaz babam da asla bırakmaz
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Hesabı kapatmış olması bir şeyi değiştirmiyor canim8siber suçlar ile ilgilenen birimde fotoğrafın internete yüklenen ıp adresi günü saati vs vs hepsini buluyorlar isin peşini bırakmayın siz 
(875 puan) tarafından
Yok asla bırakmayız acaba başka sitede de kullanıldığını görebilir miyiz
(4,426 puan) tarafından
Yani siz göremez bulamazsınız her bir siteye tek tek bakmanız gerekir ama polisin bunun için özel programları var aynı fotoğrafın ya da benzerlerinin başka yerlere ekullanilop kullanılmadığını bilir8bir arzuhalci ye gidip bununla ilgili dilekçe yazdırıp savcılığa suç duyurusunda bulunun
(875 puan) tarafından
İşte şuan babam avukatla görüşüyor tam detaylarını bilmiyorum ama inşallah bulunur
(4,426 puan) tarafından
Bulunur canım merak etme güzelce cezasını da çeker zaten baban avukata vekalet verdiyse hallolur o iş
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Allah kahretsin onu yapan inşallah

Asla peşini bırakma kız o her kimse rezil et pislik insanlar
(875 puan) tarafından
Yok asla bırakmayacaz kimse inşallah bulunur ki kız kardeşim 17 yaşında daha
(13,702 puan) tarafından
Allah onu yapanı perişan etsin ben nefret ediyorum insanlardan ya.
Gerçekten bak.
Nefret ediyorum insanlardan.
Nerden ulaşırlar o pis sitelere de elalemin kızı in fotosunu koyarlar ya Allah kahretsn
(875 puan) tarafından
Amiiinn gerçekten kendi pisliğine ne diye suçsuz birini katarsın ya
(13,702 puan) tarafından
Kendisi demekki içli dışlı o tarz platformla.
Serfsiz pislik her kim yaptıysa rezil rüsva et cidden bak polis savcılık ne varsa kat işin içine
O şerefsizi gün yüzüne cikarn
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Ay kim yapmmisa allah belasını versin ya tövbe tövbe ne günlere kaldık allahim sen akıl fikir ver
(875 puan) tarafından
Ya bir de kız kardeşim 17 yaşında 17 yaşında ki bir genç kızın fotoğrafı ya Allahım ya
0 oy
tarafından
Polis hangi telefondan atıldığını bulur
(875 puan) tarafından
İnşallah canım bakalkm
0 oy
(1,152 puan) tarafından

Siber suçların ip adresinden bulamayacağı hiç bir şey yok, bu işin peşini bırakmayin , kimsenin namusu bu kadar ucuz değil sonuna kadar gidin, kimmiş çıkarın cümle aleme rezil edin , hatta ben kardesinin yerinde olsam kimin yaptığını belli olduktan sonra manevi tazminat davası açarım,bir daha yapmayacağının garantisi yok çünkü... Allah ıslah etsin boylelerini:angry:

(875 puan) tarafından
Bende babana dedim şikayet edelim kim çıkarsa çıksın umrumda değil ama bir bulunsa inşallaj
(1,152 puan) tarafından
Bulunur o konuda rahat olun, siz yeter ki şikayetçi olun arkasını bırakmayın, internet ortamında silinen hiç bir şey tamamen ortadan kalkmıyor, ip adresinden siber suçlar herşeyi ama herşeyi çıkartiyor, belki başka sitelerede verdi nerden bileceksiniz en azından ip adresinden hangi sitelere paylaşım yapılmış bulunur, oralardan da kaldırılir çok çok geçmiş olsun , Rabbim böylesi insanlardan uzak etsin bizleri
0 oy
(2,203 puan) tarafından
Avukat değil de savcılık izniyle bulunur . Serefsizler insallah da çok güzel Bi ceza alır o hangi namussuzsa 
(875 puan) tarafından
İnşallah bakalım avukatın dediklerine göre ilerleyecez olmazsa polise gidecez
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Sevdanın kociskosu avukat o bilir sevda geel 
(830 puan) tarafından
Hahaha kız sen reklam mi yapıyorsun :)))) her yorumda avukat önerisi:))
(875 puan) tarafından
Yaaaa öyle mi inşallah görür postu
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Bulunır canım. Kapansın kapanöasın. Arkasında durun. 
(875 puan) tarafından
Yok arkasındayız bulana kadar
(10,972 puan) tarafından
Ama bu tanıdık bak görcen
0 oy
(618 puan) tarafından
Dava açılırsa bulunur cnm 
(875 puan) tarafından
Açacaz canım
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ayyy inanamıyorum yaa demek ki o yüzden diyorlar fotoğraf paylaşmayın diye
(875 puan) tarafından
Aynen öyle babam da dedi etraf öyle pis ki paylaşmayın dedi
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm. Böyle durumlarda sessiz kalıb ilk önce poliske konuşulsa daha hızlı çözülüyor. Kardeşine destek olun❤️
(875 puan) tarafından
Desteğiz tabi ki canım işte bakalım avukata göre ilerleyecez inşallah bulunur

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 970 göst.
27 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
5 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevgi_kelebegi (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 439 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...