0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde (13,202 puan) tarafından
5 ay önce ailemin yanına taşındık bilen bilir eşyam hala evimde mecbur sebeple. Bir tek kuru erzakları getiremedim mutfakta güve sarmasın evi diye buzdolabına koydum çalışıyor bıraktım. Her ay 20 TL gelen elektrik bu ay 68 TL gelmiş kurban geçti besbelli kurbanlık etleri koymuş kaynana yetmemiş üst baş ne varsa kurutmada kurumuş evimde iğne destekleri olmadı evlenirken. Eşime dedim yeni kilit alıyorsun giderken değiştircem kilidi faturayı gönderdim anladı zaten. Bir tat vermediler yaa. 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anahtarı neden verdin ki 
tarafından
Anladım kurtar anahtarını bence. Aran ne kadar iyi olursa olsun. Özelini kimseye acma
(13,202 puan) tarafından
Yok öyle giren çıkan olmazdı kuzum biz evde yokken sadece kombiyi açmaya girerdi. Ama belli pintilikten eşyalarıma sarmış
tarafından
Çok fena ya bu kaynanalar
(13,202 puan) tarafından
Öyle böyle değil akrep burcu döner döner sokar.
tarafından
Aynen valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nefret ettiğim şey ya anahtarı sakın verme. Bi de neden ailenin yanına taşıdınız kuzum siz 
(13,202 puan) tarafından
Kaynana pinti nefes alışımız bile battı kadına. Eşim tek çalışıyor maması pahalı idi geçim sıkıntısına düştük temelleri var tabi annemler hep destek oldu. Mahalle kötü bildiğin haberlerde gösterdikleri ergene nehrinin yanı eşime evde oturmak istemediğimi söyledim zaten işi de bozuktu biraz da rest çektim onun da annesi ile arası bozuldu aldı getirdi annemlere bursaya burada iş buldu çalışıyor iki aydır çok şükür. Önceden kaynana ile aramız iyiydi de sonradan bozuldu işte anahtar kaldı onda alamadım içeri gitmediğim için. Gidince kilidi değiltircem
tarafından
Yaa üzüldüm canım biz de annemlerdeyiz ya ondan sordum
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Keşke bi haber etselermiş
(13,202 puan) tarafından
Ya etseler de müsade etmem artık normalde inan umursamazdım mevzu bile olmazdı. Babam hediye aldı o kurutma makinesini bana ne gerek var dediler benden çok kullandılar desem yeri var
(5,491 puan) tarafından
Çok sinir bozucu
0 oy
tarafından
Gerçekten sinir bozucu yaa değiştir kilidi kurtul bence hem ben olsam yüzlerinde söylerim ayıp yaptıklarını 
(13,202 puan) tarafından
Zaten söylerim yani ipler iyice koptu zaten
0 oy
tarafından
Faturayı onlara ödet 
(13,202 puan) tarafından
Ödemem zaten 20 TL geliyordu hadi zamla 30 oldun besbelli kullanım olduğu bir buzdolabına 68 TL elektrik gelmez yani.
tarafından
Hem onalrs odetirsen bir daha gelmezler diye umuyorum ")
(13,202 puan) tarafından
Yok ya kilidi değiştirmeden ya da makineyi getirmeden yani taşınmadan kurtuluş yok. Küsüz ya onlar ben yine sessiz kalırım sanıyorlar
tarafından
Kilidi değiş kurtul canım en temizi
(13,202 puan) tarafından
Öyle valla kuzum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 774 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
5 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevgi_kelebegi (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 970 göst.
27 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 374 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hilay (329 puan) tarafından soruldu

379,498 soru

11,360,665 cevap

34,838 kullanıcı

...