0 oy
237 göst.
Aile kategorisinde (1,733 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bebeğimde ne gece uykusu var ne gündüz . Bu ay yeni huylar edındı Mama sandalyesine oturmak ıstemıyor . Bebek arabasına oturmak ıstemıyor. Ek gıda yemek ıstemıyor . Her fırsatta ısırmak ıstıyor. Altını degıstırtırmıyor ordan oraya kaçıyor yarım saat cebelleşiyorum . Uzerını degıstırmek ayrı bir çile . Bu ay diş çıkarıyoruz aynı anda 4 diş onu anlıyorum çocuğuma saygı duyuyorum . Acısını dindirmeye çalışıyorum diş topu jel falan ama yok benım yavrum doğduğundan berı böyle . 11 aylık olacağız . O yemedıkce üzülüyorum elıne verıyorum sırf yesın dıye hergun savaş alanı oluyor ev . Ama yıne de yok yemıyor . Uyutmak ıstıyorum benımle savaşıyor resmen . Günde 3 saat dışarı çıkarıyorum .Buarada sakin biriyim sesımı yükseltmem ama artık bir başıma dayanamıyorum . Iyıkı sağlıklı evet 3 çocuk büyütenlerde var ama ben o kadar dayanıklı degılım sanırım . Uff çok yorgunum 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Bedenden çok beynin yorulmuş senin dişten yapar blki yada çocuğun kndisi oledr
(1,733 puan) tarafından
Bence kendısı böyle çok asi yavrum ya beden yorgunluğunu artık umursamıyorum ama kafam kaldırmıyor
(1,307 puan) tarafından
Kıyamam canım ya anliyorm çok iyi sağlığı iyi olsun düzelir inşallah
(1,733 puan) tarafından
Aynen öyle canım bazen kendıme kızıyorum böyle hayıflandığım için dıyorum kı Allah sana evlat nasıp ettı. Çocuğun sağlıklı aç değilsin açıkta değilsin diyorum ama günün sonunda üretim çıkıyor dayanamıyorum
(1,307 puan) tarafından
Yorgun lkdan ole oluyor olsun sağlığı iyi ya Rabbım başka dert vermesn inşaallah düzelr uslanır zaman la
-Reklam-
0 oy
(108 puan) tarafından
4 çocuk büyütüyorum RABBIM yae ve yardımcınız olsun en zor iş çocuk bakmak hergun ağlıyorum 3 aylık kolik bebek ne is yaptırıyor ne güç bide bunun dışı emeklemesi felan var 
(1,733 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun senın işin daha zor o kadar çocukla . Benım kızda kolikti Artık akli dengemi yitirecem :(
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Uuff şimoşda dis cikarcak daha pohu yidim gene 
(1,733 puan) tarafından
Anam yerım onu :) alt dışler mı gelıyor :) o degıl senın dönüş yolu bana dert oldu :)
Kiz o yol banada dert yaa bide donus tarihi erteledik ayib 12. Yola cikcaz
(1,733 puan) tarafından
Yıne arabayla mı ya uffff
Malesef yaa arabayla
(1,733 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun yaaa çile yeminle

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 227 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (593 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 454 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,756 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 416 göst.
21 Nisan 2021 Aile kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,756 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,331 cevap

34,508 kullanıcı

...