0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (4,756 puan) tarafından
Ya bu kadından nedir çektiğim 3 yıl boyunca ev üstündeydim bana çektirmediği kalmadı şimdi evi ayrıldım ama altlı üstliyğm pek değişen bir şey yok 2 yaşında kızım var 32 haftalık ikinci kızma hamileyim kızlarını çalışmaya göndermiş bu halde bana her işte çağırıyor kendi evim çocuğum yok sanki gidince yaparım da bir misafir gelse yeprnden kalkmaz çağırıyor herşeyi yapıyorum hak etse neyse etmiyor beni kandırdılar altınlarımla üst katta ev yaptılar sözde benimdi kaynana cadısı kendisi taşındı beni eski evinde bıraktı neymiş bir üst katta ev yapacaklar bizi oraya koyacaklar inanmıyorum eşimi de beni de kandırıyorlar ilk gebelikte 4 ay boyunca düşük riskim vardı kızları okuyordu o rahatsız olmama rağmen 4 ay yattı yerinden kalkmadı neymiş fıstığım var belim ağrıyor e be vicdansız ben hamileyim torununa riskim var sırf belin için yerinden kalkmıyırsun ev yapılınca dediğim olmadığı için tartıştım ağzıma geleni söyledm ama kimse takmadı umursamadı üzülmemle kaldım şimdi erken doğum riskim var kızları İstanbul da çalışıyor oda bir hafta sonra 20 günlüğüne İzmire düğün için gidecek onlara burdan çörek yapıp götürecek gel yardıma kızım uyuyor onu yalnız bırakıp gelemem uyanır beni görmezse korkar gelemem dedim tavır yaptı gitti hak etmiyor üçü beraber gidip tatil yapıp keyif çatacaklar ben bu halde çocukla 2 eve bakacağım hangi vicdan bunu kabul ediyor kızlar 

16 Cevaplar

+3 oy
tarafından
koca koca koca ıs kocada bıtıyor canına karnındakıne yanındakıne yazık mıllete hızmetcı dıye evlenmıyorsunuz 
(4,756 puan) tarafından
Vala hiç hesap verir gibi açıklama yapmıyorm bile yok gelemem kızım uyuyor bırakamam dedım gitti o beni bu kadar üzüyor umurunda değilim oda benim umurumda değil bilsin nasılmış sinir olmak
tarafından
o zaman nıye uzuyosun kendını ki bosver keyfıne bak
(4,756 puan) tarafından
Şuan öyle yapıyorum zaten kuuzm uzandım TV izliyorum
(3,192 puan) tarafından
Buraya kocaman bir artı ama altlı üstlü olmaaaazz. Taşının. Yoksa boş
(4,756 puan) tarafından
Taşınmamız imkansız ne yazık ki kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kimseye yüz vermeye gelmiyor ben bunu bilir bunu söylerim..
(4,756 puan) tarafından
Haklısın canım hak da etmiyor etse onca şey yaptım 3 yıl boyunca boştu
0 oy
tarafından

Sonuna kadar haklısın ama şunu kabullen önce o çocuklar senin ve eşinin onun torunu bunun yeğeni diye dillendirme  o çocuklar Kimsenin birşeyi değil sizin evladınız ve senin gibi yeri gelir babası bile düşünmez   

(4,756 puan) tarafından
Öyle kuzum haklısın çok şükür de kimsenin umurunda değiller zaten
tarafından
Sevmeye sıra gelince severler ama  boşver takılma   çağırdı mi isim var de ağrım var de azıcık kıvran rol yap
(4,756 puan) tarafından
Kız zaten akşamdam beri rahatsızım umurunda mı onun
0 oy
(149 puan) tarafından
Yazık ya hep kendını dusunen insanlara her zaman sınır olurum burda iş esinde bıtıyor senı tutmuyor mu 
(4,756 puan) tarafından
Tutuyor kuzum konuştu dedi bir kızın gelsin eve baksın eşim yapamaz çocukla bu halde kadın onu duymadı bile takmadı
(149 puan) tarafından
Bosver ezdirme kendını zaten sana bir hayrı yok kullan masın hıc degılse canım
(4,756 puan) tarafından
Esksl gibi değilim artık dediklerini yapmıyorum her defasında uyduruyorum bir şey
0 oy
tarafından

Vicdansızlar yaa

(4,756 puan) tarafından
Vala bu halde üzülüp ağlıyorum karnımdaki cana yazık
0 oy
(144 puan) tarafından
Mecbur değilsin ama anlamazlar canım he he de geç kendi bildiğini oku bir yüz yapar iki yüz yapar üçüncüye alışır
(4,756 puan) tarafından
Aynen canım yüz buldu onca şey başıma getirdi hala yüzsüz evini bana emanet edip gidiyor
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Yüz vermişsin tepene çıkmış canm yüz verme
(4,756 puan) tarafından
Çok şükür artık esksl gibi ezdirmem kendimi n3 yapsam boş
0 oy
tarafından
Bu durumlarda eş önemli , yaninda dursa senin icin ailesini karsisina alsayfi böyle olmazdı
(4,756 puan) tarafından
Eşim yanımda ama kimse onu takmıyor ki eşim söyledi ona uyardı ama hiç duymamış gibi yaptı
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bi laf war bacim uzak ol tatli ol o altinlarida ala gerekirse kiraya ciksaydiniz keske bana teklif ettiler altli ustlu alalim die ben gerekirse kirada otururum ama asla kabul etmem dedim bide Allah war benim kaynanam boyle vijdansiz deil hamileyken bi bardak su bile istemezdi benden
(4,756 puan) tarafından
Rabbim tez vakitte kurtarır inşallah
(6,053 puan) tarafından
ALLAh tan ben uzagim canim seni kurtarsin insAllah
(4,756 puan) tarafından
İnşallah bebeğim inşallah aminnnnn
(6,053 puan) tarafından
Aminnnn❤❤❤❤
(4,756 puan) tarafından
, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Kocada bitiyor is
(4,756 puan) tarafından
Kuzu kocamın hakkını yiyemem adam uğraştı ama kimse dinlemiyor takmıyor onu şeytan kadın kendi bildiğini yapıyor
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Gitme canım. Tavır yaparsa da yapsın gerekirse hiç konuşmayın. Sen hizmetçi misin.
(4,756 puan) tarafından
Değilim tabi ki de canım benim de işime geliyor
0 oy
(432 puan) tarafından
Ne biçim insanlar var ya Allah kalbine merhamet insanlık versin asla iş yapma bırak bebeğimden daha değerli değil kendi yapsın gezmeye gelince fıtık yok oluyır ya ayıptır günahtır karnında bebeğine bişey olsa vebalini asla ödeyemez yerinden bile kalkma ne hali varsa görsün Allah ıslah etsin gudubet kadın ben bile tanımadan nefret ettim i. Allah yardımcın olsun canım 
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnn inşallah aminnnnn canım benim sağol kuzum Allah razı olsun tatlım vallahi eskiden yapardım artık yapmıyorum
(432 puan) tarafından
Doğumdan sonra da yapma canım eşin zaten arkanda  sen 2 bebeğine mi bakacaksın pis kadının işini mi yapacaksın hiç alıştırma doğum sonrası da kendi yapsın eli ayağı tutmaz neyse derim gezmeyi bilen işini de yapar.
(4,756 puan) tarafından
Tabi ki de canım çok şükür yapmam zaten asla alışrtırmam
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Bu insanlar dan bktm arkadaş valla dicek bişey bulamıyorum bırak yapma Allah korusun bişey olsa bnm işim yüznden oldu demzler dikkat etmedi bi sahip çıkamadı ole bole derler sen boş ver onu dengzler
(4,756 puan) tarafından
Aynen canım vallahi kimsenin umurunda olmaz kendi acımla yüreğimin yanışıyla kalırım
(1,307 puan) tarafından
Aynen öyle canm dikkat et kendine sz daha önmlsnz
(4,756 puan) tarafından
Şeytan gudubet kadın allahtan bulsun
(1,307 puan) tarafından
Hpsi bulsun bnmki de farklı değil o yüzden canını sıkma bile
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnn kuzum aminnn tatlım
0 oy
(4 puan) tarafından
yemin ederim tepkini koy istedigi kadar tavir yapsin sen hamilesin sonucta bisey olursada dersin kusura bakmayın sizin beni düşünmeniz gerekirken yaptıklarınıza bakın hamileyim tehlikem var de gec. bak tepkini koy aaa vallahi inattan yapıyor niye onların ki can sen nesin . tabi gerçi kaynana görümce icin gelinler insan değil odun cani yanmaz istedikleri şekilde davraniyolar lar.
(4,756 puan) tarafından
Öyle yapıyorum artık canım yok biz insan değiliz robotuz hizmetçiyiz onların gözünde
(4 puan) tarafından
valla aynen öyle ben senin gibi cok çektim onlardan en son tepkimi koydum
(4,756 puan) tarafından
İyi yaptın canım benim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 104 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 228 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 239 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 417 göst.
21 Nisan 2021 Aile kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,756 puan) tarafından soruldu

376,964 soru

11,281,871 cevap

34,684 kullanıcı

...