0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Özet geçeyim kızlar. Eşim ve büyük abisi çok gereksiz bir konu için şuan birbirleriyle konuşmuyorlar. Daha doğrusu abisi kin yapıyor. Ve eltimde konuşmuyor eşimle "eşim bana Bi kere dedi çok arayıp sorma yengemi yüz göz olmaya gerek yok dedi" bende kızdım dedim siz küssünüz beni ilgilendirmiyor. Ve eltimi Bi kaç kere aradım bana konuşma tavrı çok değişmiş ve her tlfonumu açtığında sanki numaramı tanımıyorda öyle bir konuşma yapıyor. Konuşunca  ben olduğumu anlıyor. ve numaramı silmiş büyük ihtimallen vatsapta profili gözükmüyor. 

ve ben eşime kızıp ben senin kinini yürütemem, kötü olan ben olmayayım diyip "eltime karşı bi saygısızlık yapmama rağmen eltimi arıyorum ama o tam tersi kin yürütüyor. 

Ve gelelim asıl soruya eltimin halası ve halasının eşi vefat ettiler covidden eşimle kayın pederim taziye ewine gitmişlerdi. Eltim ve absii oradayken eşime hoş geldin dememişler. Eşim onlara demesine rağmen Gerçekten çok değişikler. 

sizce evlerine gidip yada"arayıp baş sağlığı dileyim'mi? Çok uzun oldu hakkınızı helal edin ne yapıcağımı şaşırdım 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben olsam 1 ay sonra arayıp başsağlığı dilerdim
(12 puan) tarafından
Eşimde yanaşmıyor zaten gitmeye
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hayır kesinlikle gitme.
(12 puan) tarafından
Vallahi bilmiyorum çok gereksiz bir konu için
(6,047 puan) tarafından
Evet çok gereksiz bir konu için Ilgın olmadigi halde sana tavır almislaar. Sen düzeltmeye de calismissin ama onlar buna devam ediyorsa değil eltim halası anası da ölse aramam
0 oy
(119,343 puan) tarafından
cenaze evinde hosgeldin ne icersin nassin iyimisin gibi seyler beklemeyin bacim insanlar virusten ölmüş ani ölüm 1 degil 2 kisi birden hani gelene hos geldin demek o aciyls akla gelmez
(12 puan) tarafından
Cnm benim eşim abisinin  ve yengesinin yanına gitmiş. Öyle üzülüp ağlamamışlar ölenlere yaşları baya büyük
belliki hic yakininizi kaybetmemissiniz ölüm bu yas buyukde olsa kucukde olsa acı bi durum cenaze evinde hosgeldin denmez o laf beklenmez
(12 puan) tarafından
Kaybettim ben üç Amcamı kaybettim ve benim üç. Amcamda çok gençti. Ve eltim işine gelene hoş geldin diyen biri
o eltinin karakterini ve kisiligini gosterir amcalariniza rabbim rahmet eylesin sen insanligini yap ara haa acar konusur konusmaz o onun karakteri sen zeytin dalini uzat o kabul etmezse bile gunah senden gider
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Kiz arama napcan adamlar sizi tinmiyo ne halleri varsa görsünler aman derdin bu mu oldu salla gitsin :)
(12 puan) tarafından
Ya oarsı öyle ben eşme kızıyordum büyük abindir git konuş falan ama onlar hiç.takmıyırlar
(2,291 puan) tarafından
Aman bosver karsma naparlarsa yapsnlar
0 oy
(7,738 puan) tarafından
Ölüm bu ya. Tabi ki başsağlığı dilerdim
(12 puan) tarafından
Aman ne bileyim arıyorum kadın öyle bir tlfonu açıyorki sanki numaramı tanımıyorda öyle bir tavır
(7,738 puan) tarafından
Bir gün düşünceni söyle canım. Belki eşi de ona demiştir konuşma diye
0 oy
tarafından
Söz konusu ölüm bazı şeylerin üstüne gidip kendine yakısmayan tavır sergileme ve ara bas sağlıgı dile. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben olsam bi mesaj atar gecerdim basiniz sagolsun arayadim vaktim olmadı kusura bakmayin derdim tamam.. 

Esimin yoksayildigi yerde kimseye saygim kalmaz.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 377 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Buket Baykal (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
+1 oy
15 cevap 1,180 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Aysus35 (174 puan) tarafından soruldu

380,194 soru

11,382,208 cevap

34,880 kullanıcı