0 oy
366 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Sorum yukarıda 

26 Cevaplar

+1 oy
(3,503 puan) tarafından
Bence erken evlenmisim tabi o zamanlar öyle dusunmuyodum daha 3 yıl bile olmadı evleni bunu arada söylerim kızım hariç keşke evlenmeseydim...
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Cooook özlüyorum 21 de evlendim ama coookkk özledim 
0 oy
tarafından
Erken evlenmedim ama arada özlüyorum. Her zaman değil işte binde bir sjsjsjjs
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Erken ewlendm kendime göre ama hiç ozlemiyorum cnku kocamı çok sewyrum 9 yıl bkledm sonunda kavuştum 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
25 yaşında evlendim erken mi geç mi herkesin bakış açısı bende ideal yaş :) elhamdülillah çok güzel bi evliliğim var bekarlığımı da hiç özlemiyorum 9 aylık da bebişim var ondan önce ki hayatımı düşünmek bile istemiyorum :)
0 oy
(1,092 puan) tarafından
27 yaşında evlendim o zamana kadar gezdim toztum tatiller yaptım arkadaslarimla clube Bara tatilee yani kısacası eğlenceye gezmeye tozmaya herşeye doydum şuan iyi ki evlenmişim diyorum hiç özlemiyorum 
(36 puan) tarafından
Keşke bende herşeye doysaydim yaşamak istediğim herşey kursağımda:(
(1,092 puan) tarafından
Kiyamamm :(
(36 puan) tarafından
O kdr üzülüyorum ki bu halime yaşıtlarım giyiniyor geziyor fotoğraf paylaşıyor bense evlenip evin içine hapsoldum
(1,092 puan) tarafından
Sende çik dolaş kuzum eve bağımlı değilsin ki hava mis gibi al bebişini çik bir iki mağaza gez otur bı yerde bı türk kahvesi iç marketlere uğra dön gel evine maksat hava almak evden çıkmak. Eşin nasıl bı insan bilmiyorum ama tatil falan düşünün bı kaç günlüğüne ne biliyim bidaha gelmicez dünyaya yaşamak lazım birazda
0 oy
(1,918 puan) tarafından
20 yasinda evlendim erken degil bence simdi 8 aylik kızım var ilerde arkadas gibi olucaz insallah bekrlik hayatımı özlüyorum tabi bi anda ah.... deyip maziye dalıyorum 
(36 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(1,066 puan) tarafından
19 yaşında evlendim çok özlüyorum tabi ki ama Allaha şükür oğlum var Bi oğlum daha olucak onlar var yetiyor 
0 oy
(771 puan) tarafından
26 yaşında evlendim pismanim:)
0 oy
(2,461 puan) tarafından

23 yaşında evlendim çok çok çok severek evlendik benim bebeğimle ❤️❤️☺️bazen tatlı tartışmalarımiz oluyor daha önce neredeydin diye öyle öyle kavga ediyoruz :D

Hiç pişman değilim iyi ki evlenmisim❤️

Rabbım pişman etmesin inşallah 

(36 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,610 puan) tarafından
24 te evlendim tam vakti diye düşünüyorum hiç bir şey içimde kalmadı gezdim gördüm yedim içtim çalıştım 
(36 puan) tarafından
Ne güzel keşke bende öyle olabilseydim şimdi o kdr kafama vuruyorum ki keşke gezseydim herşeyi tatsaydim ama olmadı inşallah birgün hayat banada güler
(2,610 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
20 yaşında evlendim ve iyi ki diyorum 6 aylık bir bebeğim var çok mutluyum çok şükür bekarken yapamadıklarımı şimdi yapıyorum 
(36 puan) tarafından
Allah herkesin karşısina anlayışlı insanlar çıkarsın
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(6,306 puan) tarafından
28 yaşında evlendim eşim dünyalar iyisidir ama ben bekarligimi çok özledim. Ev işi yok yemek yapmak yok çocuk bakmak yok. Sevgiliydik gezerdik tozardik valla çok eğlenceliydi. 
0 oy
tarafından

28 yaşında evlendim çok şükür özlemiyorum bekarliğimi :D

0 oy
(887 puan) tarafından

18 de söz,19 da nişan, 21 de evlilik :)13 yaşında bir evlat, 35 haftalık bir hamile, 32,5 yaşında bir anne:) Hiç pişman olmadım Rabbim oldurmasında inşallah herkese huzurlu yuvalar nasip etsin <3

0 oy
(441 puan) tarafından
19 yaşımda evlendim 22yim şimdiden özledim. ama baba evini değil normal bekarlği
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Geç ewlendim .ama eski günlerimi özlüyorum eşimle alakalı değil ama ewlılık muessesi bana tersmiş
0 oy
(788 puan) tarafından

Mesela ben çocukluğumu özlüyorum.ucurtmam  tellere takıldı hani benim gençliğim anne:/ geçmişe dönmeyi çok isterdim:'(

0 oy
(82 puan) tarafından
Erken evlenmedim ama özlüyorum 
0 oy
(3,074 puan) tarafından
Erken evlenmedim şahsen 24e 2 ay kala evlendim çocuk için de acele etmedik 1 yıl bekledik 

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 1,219 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Yni.anne (36 puan) tarafından soruldu
+2 oy
25 cevap 435 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde BETIGUL (1,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 528 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 167 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...