+1 oy
429 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Şimdi çocuğun kıyafeti olur puset ana kucağı vs bunlar sizce satilmali mi yoksa ikinci olur diye satilmamali mi .

Yani aslında düşünmüyoruz ama oldu diyelim şimdi aldığımızın üç katı olmuş siz ne yaptınız .

23 Cevaplar

+1 oy
(10,076 puan) tarafından

Herseyini sakladim suan 2.yolda bugun kiyafetlerini cikardim hatta.

image

tarafından
İyi yaptın canım
-Reklam-
0 oy
(563 puan) tarafından
Ben hepsini bağış yaptım. Zenginde degilim ama böyle daha hayırlı bence 
tarafından
Benim saattigim da iki tanesi anca iki bez parası canım ikinci el sonuçta.
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Sakladım ikincim oldu ona da kullandım üçüncü oldu cinsiyeti farklı olunca buradan bir arkadaşımla değiş-tokuş yaptık ")
tarafından
Ya eşim diyor satalik
(4,426 puan) tarafından
Bence satma dursun belli mi olur birde bakmışsın tekrar çocuk sahibi olmuşsunuz piyasanın durumu ortada elindeki maldan olma bence yani şahsi fikrim
tarafından
Eşim hiç istemedigi için korunuruz diyor olmaz diyor ay aksm akşam delirtti
0 oy
(788 puan) tarafından
Bence satma yerin varsa kaldır çünkü herşey ateş pahası.ilerde çocuğun olursa kullanırsın 
tarafından
Var yerim eşim diyor onla başka birşey alırız
(788 puan) tarafından
Canım öldü fiyatına vermelisin  yoksa almazlar o şekilde de vereceğine kaldır bence
tarafından
İşte ikisi 400 vs
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Beşik puset anakucagi oyun halısı yürütec bir kaç kıyafet bunlar dursun zaten zamanla herşey pahalı oluyor alım gücü yok artık eskisi gibi bir çocukla kalmicaksn bende kıyafetleri ve beşiği hep verdim sonradan aldım ama eşim çok lafını yaptı niye verdin çok pahalı alması falan fistan işte 
tarafından
İşte bunları satıyor ya bende dedim lazım olursa baska çocuk olmuycqk diyor
(2,501 puan) tarafından
Eşinmi diyor başka çocuk olmicak bende öyle söyledim çünkü tek başıma 19 yaşında bir bebeğe bakmak zordu benim için bende hayrıma verdim başka çocuk istemiyorum diye ee çocuk büyüdü kardeş istiyor ağlıyor başka çocuklarla oyun istiyor yaptık bı tane ☺️
tarafından
Ahahhaha ya işte dedim sen pln yapıyorsun ama kaderinde bir planı var ya olursa olmaz diyor jjsjs
(2,501 puan) tarafından
Aynen doğru söylemişsin satma bence eşini dinleme ilerde almak çok zorlasicak
0 oy
(830 puan) tarafından
Benim oğlumunkiler duruyor onları kullanırız Allah'ın izniyle Allah'tan saklamışm şuan asla alamam nasip olursa doğum kışa denk geliyor kız dedi doktor ama yinede oğlumunkileri kullanırım ek olaraktan tabi ki biseyler Alican inşallah evde abisinin kıyafetlerini giyebilir diye düşünüyorum 
tarafından
Ya evet ama şimdi baksana satmaya kalkıyor eşim başka çocuk istemiyormus
(830 puan) tarafından
Yani satınca senide ikna etmiş gibi olucak satınca bende istemiyordm asla ama oğlumun eşyalarına kıyamadım anneme gönderdim orada duruyor
tarafından
Bende istemiyorum da ama ne bilim herşey bizim planladigimiz gibi gitmiyor ki
0 oy
(262 puan) tarafından
Memlekette evimiz var götürüp oraya koyduk puset falan uçmuş şimdi. Zaten 6 ay kullandı mis gibi duruyor herşeyi 
tarafından
Biz anasını ağlattık ana kucağınin :)
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bence sakla herşey pahalaştı. Şuan planda olmayabilir ama bir gün olursa ikisine birden açılmak da zorlanacağız zaten. En azından minimum seviyede açılmış oluruz. 
tarafından
Eşime söz geçirsem aynı fikirdeyim
(2,545 puan) tarafından
Sen bence bakma ona olmayan eşyaları bir hunca güzelce topla kaldır.
tarafından
Ah nerede koymuş letgoya xjxjj
(2,545 puan) tarafından
O zaman boşver kuzu :)))
0 oy
tarafından
Bebeklerimin arası 13 ay. Kızıma 1 yaşına kadar genelde uniseks aldım oğluma da kullanıyorum.  Oğluma küçülenler veriyorum ne var ne yok 
tarafından
Ne güzel canım
0 oy
tarafından
Bı kıyafetlerini verdim ben ,puseti falan duruyor 
tarafından
Puseti ikinci el almıştım ama diğerleri sıfır
tarafından
İkinciye niyetin varsa satma hiç,geçen sene 500e aldigim.besik bu sene 1500 olmuş
tarafından
Beşiği satmam canım ya
tarafından
Satma satma sürpriz falan olur belli mi olur :)
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla ben biseyini de satmadım ikincye kullanıyorum yinede eskimedi yine satmicam üçüncü olmazsa bile yigenlerim var kardeşlerim var onlara veririm taş gibi beşik olsun arabası anakucagi vs 
tarafından
Anladım canım iyi yapıyorsun
(4,430 puan) tarafından
Hiç birşey ucuz değil bacım şimdi bundan 4 sene önce bile bı park beşik bile iyisi olsun dersen 700 sekizyuzdu şimdi kimbilir kaç ucuza varsa da ne kadar dayancak kaldı ki mobilya beşikler daha pahalı valla kiyamiyorum ne yalan söyleyeyim çünkü tekrar alincak şeyler değil ve çokta kullanmiyolar benim iki kızımda 6 ay ancak yattı besikte
(4,430 puan) tarafından
4 senedir bende toplasan bı sene kullandım işte :)
tarafından
Aynen katılıyorum canım
0 oy
(3,095 puan) tarafından
İlk çocuğunda ve yerinde varsa satma 
tarafından
Kiraciyiz eşim diyor burda hep kalmayiz
(3,095 puan) tarafından
O zaman bilemiyecegim canım ben oğlumun eşyalarını sakladım şimdi ikinci bebeğime kullanıyorum iyi oldu herşeyi hazır
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Bence satma sakla herşey gün geçtikçe pahalı oluyo yerin varsa kaldır planlı olmasada  kazara gebe kalırsın cok pişman olursun 
tarafından
Aynen ya çok pahalı zaten hepsi
0 oy
(770 puan) tarafından
Bn dolabı yeni kesfettim kocamı bile satcam nerdeyse :D 
tarafından
Ahahahha çok iyi ya
(770 puan) tarafından
Cevaba gelince de ikinci olacak mı ne zaman olacak kız eşyası aldık hep erkeğe olacakmi falan coook uzun bir de kısa sürede dusunmuyoruz zaten sürpriz bı durum olmazsa ondan satmayı düşünüyorum ben
tarafından
Eşimde senin kafada olduğu için satmak istiyor bende diyorum ya sürpriz erken den olursa
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Herşeyi sakladım ikinci oldu baglattim şimdi her ufak geleni ayırıp ihtiyac sahibine gonderiyorum
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(2,847 puan) tarafından
Ooff bende tam olarak bu girdaptayııım. Yer yok evde satsam diyorum sonra tekrar olursa napcam diyorum tıkış tıkış duruyor sinirim bozuyor hepsi de. 
tarafından
Bende bende eşim çok kararlı da ben değilim
0 oy
(564 puan) tarafından
Bence satma dursun yerin varsa canım. Ben 2. Düşünmüyor değildim şu an yolda zaten ama düşünmesem de satmazdım. Aldığımız fiyatın 2-3 katı herşey en az. Ancak kesin net karar verirsem 2. Den sonra birine hediye ederim veya durumu olmayan birine veririm başka türlü kıyamam tekrar alması çok zor artık çünkü 
tarafından
Bende kıyamiyom ama eşim illa saticam diyor
(564 puan) tarafından
Ay ne yap et sattırma bence. Zaten 2. Elde satsan eline geçicek 3 kuruş nolcak ondan. Diğer ihtimal daha beter
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Hic birseyi satılmamali koy kenarda dursun hayat bu ne getirecegi belli olmaz bende hic dusunmuyorum ama hepsi duruyor hersey almis basini gidiyor 
tarafından
Dur yarın eşimle bir daha konuşayım ya
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız rahat batmasın koy kenara dursun işte :D 
tarafından
Bana değil de kocama batıyor
0 oy
tarafından
Hepsini başkalarına verdim ben ikinci el almam yavruma kimsede almaz diye düşünürüm 4 5 6 tane alacağıma 2 tane parayla alırım sıfır döner döner onu giydirirm o yüzden  arkadaşıma verdim o verdi ihtiyacı olanlara yoksa ben veremem ağlardım 
tarafından
Ben puset aldım sadece

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 365 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 184 göst.
0 oy
12 cevap 289 göst.
15 Mart 2023 Aile kategorisinde Selincikkkkk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy