0 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde (3,149 puan) tarafından

Kızlar ev temizligini ne zaman yapmalıyız sizce 35 günüm var sezeryan olacağım 1 2 mart gibi tek başımayım şimdi yapsam geri batar diye düşünüyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(247 puan) tarafından

Ne olur nolmz yap bnce cnm bende gunum çok yaparım dedim 35+5de acil Sezeryana alındım bazen planladgn gibi olmaya biliyor maalesef 

(3,149 puan) tarafından
Bende  günüm var diye ağırdan alıyorum ama haklisin belli de olmaz bebeklerin işi
-Reklam-
0 oy
(4,995 puan) tarafından

Biz şu an 30 haftalığız ben de sezeryan olacağım temizliğim dip köşe bitti şubatın ortaların da elektirik süpürgesi yer silme toz alma yapacağım o kadar

(3,149 puan) tarafından
Ben onu 2 günde 1 yapıyorum canım sil süpür toz al ama bu sefer mutfak dolapları perdeler tuvalet banyo vs temizleyeceğim
(4,995 puan) tarafından
Ben de yaptım işte tâbi annemle :) İnsan ağırlaşınca yapamıyor 1 ayın kalmış kuzum senin de tek başına çok yorulursun ben temizlik yaptım 1 hafta sancı çektim yardıma gelecek birileri varsa mutlaka çağır yüksek yerleri zâten yapamıyoruz bu halimizle cam silme vs şeyler de çok yorulursun
(3,149 puan) tarafından
Kimsem yok kaynana görümce var onlarda olsen 1 bardak su vermez bende istemem zaten yavaş yavaş yaparım artık
(4,995 puan) tarafından
Bende ki kaynana da öyle o yüzden annemle yaptım ya Allah kolaylığını verir kuzum
(3,149 puan) tarafından
Mutlaka canım insallah
0 oy
(39 puan) tarafından

39 gun var benimde basladim yavastan dip kose anca yaparim  diye batacaginida sanmiyorum gelen giden fazla olmuyo birde evde fazla kalmiyorum 

(3,149 puan) tarafından
Benim mutfagim özellikle fayanslarim küçük çocuğum olduğum için çabuk kirleniyor
(39 puan) tarafından
Ozamn son haftlra dogru yap canim
(3,149 puan) tarafından
Öyle yapmayı planlıyorum nasipse
0 oy
(929 puan) tarafından

Bende 34 haftalık oldum. Eğer yardım edicek birisi varsa son hafta olması mantıklı ister istemez batıyo . Yoksa daha çok ağırlaşmadan yavaş yavaş başla canım kendini yormadan  . Bende sezeryan olucam büyük ihtimal doktordan gün aldığımda son hafta annem teyzem kuzenim falan gelicek dip bucak 1 günde bitirirlern.

(3,149 puan) tarafından
Ne güzel canım insanin yardım edeninin olması saglicakal al kucağına insallah
(929 puan) tarafından
Amin canım hepimiz inşallah
(3,149 puan) tarafından
Insallah canım
0 oy
(1,886 puan) tarafından

Bende 37 ci haftamda başladım yaptım şuan 38+2 rahatım kirleniyor ya ne kadar yapılsa da 

(3,149 puan) tarafından
Belki tek sen olsan dikkat edebilirsin ama evde çocuğum var illaki eli her yere değiyor büyük temizliği 2 ay olmadı yapalı yine battı
0 oy
tarafından

Zor olanları aradan çıkar cnm mesela mutfak dolaplarını fln 

(3,149 puan) tarafından
Bugün biraz sildim az az yapmaya başladım
0 oy
tarafından

Kacinci haftadasın bende 34+1 inm

(3,149 puan) tarafından
33+4 olduk çok şükür
0 oy
(1,379 puan) tarafından

Benimde 1 ayim kaldı  ama hala yapmayı düşünmüyorum 2 hafta sonra yapıcam perdeler yikanicak kayinvalidem ben.gelip yaparım sen Yapma sakin dedi sen günlük işini yap ben gelir camlari siler perdeleri yikar takarim  ikramliklar i da hazirlariz  dedi onun için dert etmiyorum çok şükür hala agirlasmdim koş deseler kosarım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 248 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Poine (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 210 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gurbett (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 238 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Arasbebek (105 puan) tarafından soruldu
+1 oy
49 cevap 558 göst.