0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızlar bebiş kucakta büyük kızım ve babası uyumaya gitti ve mutfakta bulaşık beni bekliyor. Mutfağa gitmeye korkar oldum artık . Aslında temz biriyim ama akşam olunca pilim bitiyor resmen herşeye üşeniyorum. Acaba yıkamadan uyusam nasıl olur :(

11 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Pis bırakma canım bi gayret topla,zira o varlıklar pis yerde konaklarmış
(50 puan) tarafından
Aynen canm öyle yapmam gerekiyor ben gibi olan varmı merak ettim
(1,450 puan) tarafından
Var var bacım yalnız değilsin beni 7 aylık kızı yeni uyuttum 6 yaşında oğlan ayakta hâlâ eşim ise gitti bana da iş yaoma.yolu gözüküyor
-Reklam-
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Bırakma bacım son bı gayret yıka rahmetli anneannem sabaha kadar şeytanlar içinde cirit atar derdi bana küçükken o şeytan derdi tabide şeytan değiller 
(50 puan) tarafından
Hiç duymamıştim doğru dyrsyn benim gibi olan var mı diye merak ettim akşam a kadar çocuk ya emek temizlik derken akşam kilimi kipirdata sim gelmiiyor
(4,431 puan) tarafından
Hepimiz aynıyız bacım emin ol ayakta durduğunu da deglde bildiğin olümuzu surukluyoz ama benim içime yer etmiş o ya evi toplamam çok yorgunsam belki ama bulaşığı mutlaka hallederim
(50 puan) tarafından
Bende hallederim o zaman:/
(4,431 puan) tarafından
Kolay gelsin canım benim
0 oy
(461 puan) tarafından
Benimde öyle toplasan 10 dklik iş dün akşamdan kalmabardaklar vs var bugün denize gittik denize giremedim bir çocuk bir bebekle burnumuzdan geldi uzaniyom bende esimede kızgınım onunda çok umrunda heheyyy;D sabah a kaldı artık :))
(50 puan) tarafından
Valla öyle sabahtan bende de usta vardı bı iki tadilat vardı gün boyu onunla uğraşınca valla çok yorgunluk oldu yerimden bile kalkamıyorum inanki
(461 puan) tarafından
Ben mutfak işini genelde hiç sevmem yemek yapmayı da tabiki. O yüzden ekstra zor geliyor. Şimdi bebemi emziricem o bile zor geliyor meme reddi var ayakta gezerek emiyor çok yoruluyorum
(50 puan) tarafından
Hergun böyle değilim ama çoğu zaman bulaşık yıkamadan uyuyorum:(
(461 puan) tarafından
Bende öyleyim canım napalim sürekli rutin şeyler bıktım bende artık sabah erken kalk 3 yas sendromlu kızım anlaşamıyoruz bir türlü. Gece bebek emzir bı kaç defa. Gündüzde her işe koşmaya çalış peşimde anne oyun oynayalım diye beş yüz kere dolanan kızım. Oynayınca da doymuyorda ne kadar yorgunda olsa aklı fikri oyunda.. arkadaş yok,çevre yok, komşu yok aileme bayadır gidemedim. Bunalımdayım depresifim sürekli anlayan yok.
0 oy
(811 puan) tarafından
Amann uyu gitsin bi akşamdan bi şey olmaz.
(50 puan) tarafından
Valla öyle
0 oy
(1,677 puan) tarafından

Yemn ederim aynı yeni uyudu ayağım koptu bulaşık öyle giyisiler katlanacak of bitmiyor ama ben yatcam valla çok yorgunum:(

(50 puan) tarafından
Al benden de o kadar şimdi kucakta uyudu bebek ama besihine bile koymaya üşeniyorum:(
(1,677 puan) tarafından
Bende yatağına koymaya galiba sen bensin bende sen :)))
(50 puan) tarafından
Gündüzleri böyle degilim ama akşam yemek saatinde n sonra pilim bitiyor adeta
(1,677 puan) tarafından
Valla cnm öyle ya Allah bismillah Dr kalk ama ben bugün pes ettim girersem iki saat çıkamam yarın bol Domestos la heryeri tertemiz ederim Allah affetsin napim
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Makinen yok mu canım rastgele içine at gitsin
(50 puan) tarafından
Makinenin içi dolu:( eşimde yardım ci olmuyor ki çay hazirlarken bebeği tutsa oyalasa . Uyuma saati gelince bebek uyuyunca da ben uyuma gereği duyuyorum yoruluyrm haliyle
0 oy
(692 puan) tarafından
Ahhh ahhh beni hiç sorma 8 inci kattayım su  çıkmıyo kaç gündür bulasiklarim  çığ  gibi büyüyor napacak lan ben 
(50 puan) tarafından
Suyunuz yokmu:0
(692 puan) tarafından
8 kat binanın 8 inci katında oturuyorum canım şu çıkmıyo yukarı bugünlerde ve bulaşık makinem de bozuldu eşim bu hafta alcam dedi ama şuan bu bulaşıkları düşünüyorum ve şeytanlar cirit atacak şuan korkuyorum
0 oy
tarafından
Eşim sağolsun yardım eder oda uyumaz. Öyle birşey olduğunda. Ama ben sırf geç kalmasın diye yemekten hemen sonra yikarim
0 oy
(565 puan) tarafından
Canım uyu sabah erkenden kalk yap işlerini 
0 oy
(5,159 puan) tarafından
Bende şuan mutfaktayim iş yapıyorum:D bebişim 5 dk da bir uyanır koşup sakinleştirip uyutuyorum tekrar devam ediyorum. 
0 oy
tarafından
Eşiniz neden yardımcı olmuyor ki? Ya bebeği oyalasaymis ya mutfağı toplasaymis keşke 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 212 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 551 göst.
7 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu

377,297 soru

11,291,071 cevap