0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (227 puan) tarafından

memeyle uyuyan ve cok bagimli 2 yasinda kizim var 2 saattir sadece ciglik cigliga bagirip sesini maf edene kadar agladi parcaladi kendini sabrettim pispisladim kolumda en sonunda gucsuz oldu uyudu ama.gece emmeye kackere kalkiyodu bikac kere daha kalkicak ayni seyi yasicam cok kotuyum kiyamiyorum ona benimde aglayasim geliyo perisan oldum:((( vicdanim sizliyor

8 Cevaplar

0 oy
(375 puan) tarafından
Kesinseniz sabredin. Biz 3 günde unuttuk 16 aylıktı 
(227 puan) tarafından
kuzu nasil uyuttun peki cunku benimki ayakta sallatmiyoe asla memeyi unutunca nasil uyuturum hicbilmiyoem
(375 puan) tarafından
Ben ayakta sallıyordum kalktikca uykuda su verdim. Ben birde göğsüme siyah bant vurmuştum. Gördükçe istemiyordu. Hamile kaldığın için kesmek zorunda kaldım.. sırtını kafasını kasitmahi seviyorsa öyle olabilir. Veya pis pislayaraj
(227 puan) tarafından
sagolasin kuzum leki sut kac gunde geri gider acaba
(375 puan) tarafından
Bende gitmedi. Belki hamileliktemdir bilemiyorum. Göğsümü sıkınca geliyordu. Ama dolu dolu degildi
(2,717 puan) tarafından
Sütün  3 günde  çekilir  benimde 8 ci günüm  buz koy duşta  ovala sakın  mastit olma

Kizinida ayaginda salla gece kalkarsada hadi yat de benimkide emip uyurdu  hic gece emcem diye kalkmadı bende ayakkabı  boyasi sürdüm  gördükçe  tiksindi  meme uf olmuş  hasta olmuş  diyodu☺️
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
Bende senin gibiydim canım kızım çok bağımlısı 2 yaşında dediğin gibi ağlaya ağlaya uyuyordu hatta kıyamıyordum eşim kararlı olmazsan bırakmaz dedi kalkacak diye korkuyordum gece tabi kalktı ama ağladı uyudu birde benim kız su biberon süt hicbirsey kabul etmedi 3 günün sonunda çok şükür alıştı başlarda uykuya dalarken hep memeyle uyuduğu için ağladı biraz ama zamanla oda geçti sen güçlü ve kararlı ol inş alışacak 
(227 puan) tarafından
İnsalah kuzum bende su verdiim almadi bagriyo sesini paraladi hicbisey istemedi yarinda ayni seyleri yasarmiyim:(
(442 puan) tarafından
Yaşayacaksın malesef 3 gün boyunca benim kızda böyleydi artık komşular kesin şikayete geleeck diyordum o derece ortalığı yıkıyordu zamanla azalacak sonra kendi kendine uyumayı da öğrenir ama sakın vazgeçme
(227 puan) tarafından
tamam kuzum sagolasin❤️
(227 puan) tarafından
peki sut memeden kacgunde geri gider
(442 puan) tarafından
Benimki içmeyince bir iki sızladı geri çekildi yani hiç ağrıma falan olmadı sen kontrol et sağma elleme yani yoksa tekrar gelir agrirsa lahana falan sariyorlardi galiba
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Kıyamam ya . Çok şiddetli ağlıyorsa ver istersen başka zaman denersin ben yapmadım bu arada tecrübem yok
(227 puan) tarafından
gecen sefer oyle yapmistim 1 hafta gunduz vermeyi kestim kuzum ama baktim gecleeri acisini cikariyo kackere kalkiyo istiyo tepemde bocaliyor tamamen kesiyim dedim tekrar verirsem asla ciddiye almaz:(
(2,726 puan) tarafından
Ay kıyamam ya ben bu konuda çok hassasım ablamlar bebeklerini sütten kesince Ben dayanamıyordum şu an kendi kızımı nasıl sütten keseceğim diye düşünüyorum ve kesmeyeceğim diyorum Kendi kendine bıraksın diyorum yani en iyisi gece kalktığında bir şeyler yedir eski usul annemler ninemler öyle yapardı gece kalktığında eline bir çikolata verirlerdi bir lolipop verirlerdi kandırıp uyuturlardı bunu dene bence zaten uykuludur uyur
(227 puan) tarafından
sagolasin canim benim❤️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aynısını yaşadım başını ayaklarını duvara vura vura ağladı ilk gece. Aşırı bagımlı saat başı meme emen bi çocuktu kucagımda ağlamaktan tepinmekten yorgun düşerek uyudu ilk gece 3 gün böyle geçti. Sonra abladı artık meme yok kabullendi ve pes etti. Meme meme diye mızmızlansa da yanıma yatarak uyudu. 4 ay oldu bıraktıralı hala vicdanım sızlıyo o alıştı ben hala alışamadım ve özlüyorum emdiği günleri çok:( 
(227 puan) tarafından
Deme ya dayanamam cok uuzluyorum bende emdigi o gunleri cok ozlicem:(((( o bag cok ozel bi bag....
(25,224 puan) tarafından
Kesinlikle öyle çok iyi anlıyorum seni kaç gün ağladım ben inan hala gözlerim dolar. Sadece çocuk için değil anne için de bu bir ihtiyaç.
(312 puan) tarafından
Aynen son 3 ayi vicdan azabi cektim, emdigi zamanlari özledim şimdi alistim aralikta kesmiştim, iyi uyumaya başladi memeyi kesince iyi yani bu.
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Off benimkizim aklima geldi. Cok zor bıraktık bizde ik günler ağladı ama sabrettim. :// simdi kardesi var 45 gunluk o emdikce içi gidiyor bende emiyim falan diyor arada. Versem emecek yani canim. Sizede Rabbim yardim etsin insaAllah tez zamanxa alisir insaAllah. Birakincada cok rahat edeceksiniz ama.
(227 puan) tarafından
insallah kuxum birakinca nasil uyutucam hic bilmiyodm cunku hic ayakta sallatmiyor kendini:(
(7,411 puan) tarafından
Benim kizimda oyeleydi canim hic ayakta sallamamistim memeden kesince bi sure salladim baktim uyutamiyorum. Sonra ayaklarim agriyir kizim dedim yanina yattim onuda hemen unuttu sukur.
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Eger simdi vaz gecip verirsen bir daha bu durumu kullanir ve hic vazgeciremezsin canim simdinin daha siddetli sekilde aglayacaktir beni cok kotu isirdi ben oyle kestim ve acisi icin aloe vera yapragi yapistirmistim bak uf oldu diye gösterdim yinede isteyince yapragi dudagina degdirdim istemedi ama baya bir muddet acip acip bakti sonra unutur merak etme su süt kefir teklif edebilirsin ben sen artik abla oldun abla sutu icebilirsin diyip kakaolu sut vermistim o zamanlar
(227 puan) tarafından
okadar cok cildirdi ki su verdim icmiyo dahada bagiriyo ;( yarinda boyle aglama krizine girermi acaba:(
(7,249 puan) tarafından
Girer canim alismasi icin zaman ver kucagina al op konusmaya calis dedigim gibi birsey yapistirip gosterebilirsin ikna olacaktir cocugunu en iyi sen tanirsin bazen bende konusmaya calistigim olur dahada bagirdiginda tepkisiz kalirim sonra bagirir bakti ven kararliyim ve sakinim kendide sakinler su icebilirsin de usteleme mesela anlat baktin dinlemeyip daha cok bagiriyor suyun yada sutun burda diyip sessiz kal sakinlesecektir kendisi
(227 puan) tarafından
tamam kuzum❤️
0 oy
(312 puan) tarafından
Aynisini yaşadım, kendim komposto yaptim şişeye koyup memedeki sütler buraya girmiş dedim verdim severek icti geceleride verdim bi ay kadar, onlar herşeyi anliyor, aglamadigi zaman meme aciyo hasta olmuş ilac alacakmiş falan deyin anlatin bol bol konuşun bu konu hakkinda ve kompostoyu deneyin belki sever.
(227 puan) tarafından
soyledim kuzum inat cok inat  ve kurnaz komposta ben ona veeiyorum normalde ayirt eder icmez bi suyu iciremedim azonce;( sagolasin tavsiyen icin ama deniyim yinede❤️
(312 puan) tarafından
Bide bu yaşta çok inat oldugu zamanlar ben 1,5 yaşta kesmiştim, şimdi anliyirlar herşeyi inatla dediklerini yaptirmak istiyorlar. Siz kararli olun zaten bi kaç gune alişır, kompostoyu kuşlar sana getirmiş sen aglayinca falan diye uyduruk hikayeleri anlatin ben hep böyle dikkatini dagitiyorum işe yariyor.
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Valla aynı dert bendede var iki yaşında oğlum var yani memeye böyle düşkün çocuk olurmu bilmem her fırsatta emen bir çocuk uyurken emerek uyuyor gece keza aynı şekilde uyanır emer yemek arasında bile emmek ister bu kadar düşkün... Bende kara kara düşünüyorum nasıl kesecem diye... 
(227 puan) tarafından
yandinnn:(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 139 göst.
24 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 184 göst.
3 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı