0 oy
250 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kizlar bugün eşim marketten Aptamil 1 numara aldı 147 lira 900 Gr ... Kasiyer demiski abi zam gelecek bir kutu daha alsaydın 240 lira olacak demiş .. eşimde yarın 5...6 paket alacak haber vermek istedim .. ha bide fiyatlar ilden ile marketten markete değişebilir yalanım yok bugün aldı 147 liraya sizde bilin almak isteyen alsın toptan diye yazmak istedim 

8 Cevaplar

+1 oy
(2,864 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Mama ya gelen zam beni aşırı üzüyor. Biz kendimizden kısarız ama yavrular napsın bee.  800 gr sma yı 200e alıyoruz haftada bir paket. Ayda 4 paket yapıyor 800₺ daha bez ıslak mendil falan hariç. Bu kadar pahalı olmak zorunda değil bebek ürünleri alan var alamayan var ah yaa. 
tarafından
Aynen öyle balım ...
(93 puan) tarafından
Kesinlikle Katiliyorum hem bebek mamalari hem h.ayvan mamaları çok acimasizca .
-Reklam-
+1 oy
(364 puan) tarafından
Mamalara gelen zamlara çok üzülüyorum canım onlar bebek başka ne verilir ki kızım mamayla büyüdü çok pahalı oluyor Allah yardım etsin inşallah bir düzelten olur bu durumu bayisi olan eczaneler var bizim burda İzmir'de oralarda marketlere göre daha ucuz oluyor başka şehirlerde varsa sizler de bakın
tarafından
Öyle canım bizimde Hakmar var ucuz diğer yerlere göre ama artık heryerde aynı fiyat olayında bitti bı yerde 100 ise başka yerde yüz elli
0 oy
(1,995 puan) tarafından
200 300 yarın 500 ee nereye kadar ya …
tarafından
Sustukça oraya kadar ipekim .... Kiralarada öyle zam gelmedi mi herkes sustu çıkarırım seni çikacaksin dediler ... Kiracılar ya zami kabul etti ya oturmam deyip başka ev aradı ama çoğunluk sustu ... Sustukça ezerler yerler zam yaparlar
(1,995 puan) tarafından
:((( durumu olmayan ne yapacak
baba annem boşuna demiyo. bu çirikn düzene dünyaya bebek getirme günah diye ..
tarafından
Sırf bu yüzden ikinci çocuğumu istemedim o kadar bozuldu ki
0 oy
(184 puan) tarafından
Hangi markette canim onu da yazaydın iyiydi 
tarafından
Hakmardan aldım Pendik esenyalida
(12,498 puan) tarafından
Kız sen nerde oturuyorsun bende esenyalı dayım
0 oy
(3,445 puan) tarafından
4 ayĺık bebegim eczaneden aliyordum normalde 115le basladım anne sutu artı mama alıyor en son 180 olmuş 400 gramlık mama sok oldum
tarafından
Canım ben marasta bir markete giriyordum 66 liraydi birinde 80 birinde yüz .... Vallah birşey alırken 3...4 market gezmek lazım yapıştırıyor kafasına göre fiyat
0 oy
(54 puan) tarafından
Bende Bebelac alıyorum 900 gramı 110 TL ucuz eczane buldum doğduğundan beri uygun aldım bakıyorum aynı mama başka yerde çok pahalı neye göre bu fiyatlar anlamıyorum aldığım yer eczane güvenilir olmasa şüphe edeceğim farklı markalar daha pahalı bez desen fiyatlar 2 katı olmuş oğlum 14 aylık olacak çok şükür mama uyumadan önce veriyorum sadece ama mama ile büyüyen durumu olmayan çok insan var bizde yemeden giyimden kıstık mama aldık mecburen 
tarafından
Elden bişey gelmiyor ki rabbim yolumuzu açsın
(54 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Aptamilin 900 gramı yok ki 800 gramıni 225 e aldık bir aydır öyle fiyatlar 
0 oy
(770 puan) tarafından
Şaşırdık mı asla

İlgili sorular

0 oy