0 oy
1,101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Lütfen bana dua edin.. 

Eşim olacak insan oturduğumuz evi satılığa çıkarmış.. içindeki eşyalarıyla birlikte.. içinde benim babamın aldığı koltuklar çeyizler..  eşyalarıyla birlikte satılığa çıkarmış.. eşyalarımı alamıyorum çünkü benim olduğuna dair bir makbuz vs yok.. Bu nasıl insan.. tamam boşanma aşaması ama benim eşyalarımın içindeyken kizimin beşiği içindeyken.. fotoğraflarım herşeyim.. yazamıyorum nasıl basa çıkacağım.. rabbim sen bana yardım et

24 Cevaplar

0 oy
(220 puan) tarafından
Mahkemeden de , tapudan da ‘aile konutu şerhi’ koydurabilirsin. Ayrıca evin eşyaları mal paylaşımına konu olacak satamaz. Boşanma davasını açmadıysanız tedbir talepli açın. Bu arada kimse fiş fatura soramaz. Gerekirse evine polis ile eşyalarını almak için girebilirsin öyle şey mi olur.
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Eşin seni saf görmüş istediğini yapıyo. Sende öylece izliyosun. Hadi sen izliyosun avukatında mi izliyo? Şerh koydur hemen hiç birşey satamaz. Lütfen haklarınızı internetten bari olsa araştırın ve uygulayın. Ben burda üzülüyorum sizin için, sizde kendinize üzülün ve şöyle serefsi.zlerin karşısında ezilmeyin yaaa
tarafından
Avukatıma yazdım hala dönüş yapmadı. Kendi tapulu malı evlenmeden önce aldı öyle olsa bile  şerh koydurabiliuor muyum? Avukatım hiç bir konuda bana yardımcı olmuyor hep yapacağım edeceğim diyor.. bir dilekçeyi uyaptan alıp bana gönderecek bir haftadır bekliyorum
tarafından
Birde o kadar emin ki satabilecegine parkelerini felan değiştirmiş
(3,451 puan) tarafından
Evde hakkın yok ama boşanma olana kadar onu evden çıkarıp senin yaşama hakkın var çocuklarınla. Eşyaları satamaz onlar için şerh koydur. Avukatı barodan ücretsiz mi verdiler yoksa sen kendin mi tuttun
tarafından
Ben kendim tuttum
(3,451 puan) tarafından
O zaman parayı vermediysen değiştir canım ya böyle şey mi olur
0 oy
(747 puan) tarafından
Allahin cezası yaa. İnsan cocuguna kıyamaz bari ya. 
(11 puan) tarafından
Eşyalarını avukatın polis eşliğinde seninle gidecek canım aynı drurumu yaşıyorum ben evin bana özgürleşmesini bekliyorum sessiz bir şekilde bir buçuk yıl oldu eşyalarımı dilekçede aldığımı söylüyor yani gel benim anamı ağlat diyor mahkemeye kadar dokunmuyorum çok ağladım çok zoruma gitti ama bişey değişmiyor avukatınla hareket et bizimkilerde sessiz sessiz bekliyor sadece çocuklarını babadan mahrum etme ben gorus günlerinde veriyorum bu acılar biter mi diyorsun ya bitiyor canım emin ol ama sana tavsiyem kafana surekli takma aglayanin mali gulen kimseye yaramıyor çıkıyor hemde öyle bir şekilde çıkıyor ki sen bile sasirirsin kardeşim psikolojik olarak kendini toplamaya çalış inan bana bir yıldır namusuma kadar attığı iftiralar neler yaptı neler hele o dilekçe yazarken çok canın yanıyor kendini toplamaya bak evladlarin için gün gelir devran döner üzülme canım
0 oy
(449 puan) tarafından
Canım sen niye böyle pasif kalıyorsun anlamıyorum. Şu duygusallığıni bir kenara at. Hicmi kimsen yok dayan Bi 10 kişiyle kapiya. Kamyon götür al eşyalarını.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 333 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ozlem4141 (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,027 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Bir erkek annesi (599 puan) tarafından soruldu
+2 oy
23 cevap 564 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.