0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşimin ablası birlik otururken benim bi lafımı üzerine alınıp ağladı boşandıktan sonra halbuki ona demedim o lafı olay şu 

Ben kendi odamın perdesini takıyordum eşimde yatakta yatıyordu eşime dedim perdenin ucundan tut yardım et takayım dedim yardım edemem dedi sonra ben perdeyi takmak için uzanırken ayağımı vurdum haliyle canım yandı eşime bağırdım hep ben takıyorum perdeyi diye 

Sonra hamile olan görümce ne alakaysa ağlamaya başladı sonra ben ona demediğimi eşime dediğimi izah ettim bi süre sonra bana iftira attı hamileyken bana neler yaptı diyerek Allah biliyo ki hiç birşey yapmadım aksine elini ev işlerine sürdürmedim ama nankörlük yapıp iftira attı bana 

Sonra babası bana cephe almaya başladı ben çay doldurayım mı dediğimde elinin tersiyle git git işareti yaptı mikrop görmüş gibi bakıyolardı bana şimdi hepsine mesafe koydum ama asıl sorun şu eşim sırf babası ve ablası haklı çıksın diye saçma sapan yalanlar uydurmaya başladı benim onların yanında oturmamı istiyo misafirliğe bile gitmiyomuşum haftada 1 gidiyorum o da yetmiyo haftanın her günü gidecekmişim bende sinirlendim o zaman boşanalım sen git yanlarına ben de annemin babamın evine giderim kafa dinlerim dedim yeter diye bağırdım 

Siz olsanız istenilmediğiniz yere gider miydiniz 

Eşime gıcık kapmaya başladım 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla eşimin ailesiyle tam anlaşamıyoruz biz de ben ayda yılda bir gidiyorum nezaketen. Eşim başta çok kizardi bu duruma, ailesinin tavrını gördü benim üzüldüğümü gördü karışmıyor artık.

İstersen gitme istersen bayramdan bayrama git diyor şimdi. Sizde ailesinin tavrıyla ilgili sorunları konuşsan üzüldüğünü anlatsan anlayışla karşılamaz mi
tarafından
Kendisi gözleriyle gördü istenilmediğimi kapıda babasına hoşgeldiniz dedim kapının önünde durduğum halde babası kafasına eşime çevirdi oğlum dedi yani beni dışlıyolar eşimde gördü ama arkamdan yalan uydurmuş babası kapının arkasına saklanıyo demiş ama kendiside gördüğü halde s.a.laklık yapıp yine babasının lafına baktı bende eşimin yüzüne dedim senin gibi s.a.lak hayatımda görmedim dedim
tarafından
Ya şu ailelerin bu tavrı neden anlamıyorum hiç ya. Kıza kötü davranınca ellerine ne geçiyorsa oğlunun huzurunu bozuyorlar her şeyden önce farkında değiller. Ben bı kavga esnasında dedim onu siz bana bunu yapıyorsunuz ben evde oğlunuzun burnundan getiriyorum beni üzmek umrunuzda değil de oglunuza da mı acimiyorsunuz diye
tarafından
Bazı insanlar bu lafı hakediyolar kıskandıkları için ara bozmaya bayılıyolar Allah bildiği gibi yapsın böyle insanları ya
-Reklam-
0 oy
(328 puan) tarafından
Neye alındı niye ağladı kayinpederin neye göre dolmuş sana valla anlamadım canım. Millet de ekşın seviyor la havle 
tarafından
Ben odamın perdesini takarken eşimden yardım istedim o da etmedi yanlislikla ayağımı vurdum sonra eşime bağırdım hep ben yapıyorum perde işini diye sonra bende şok oldum ağlamaya başlamış kayinpederde kızının ağlaması doldurmuş demek ki bana iftira attığı için hamileyken hiç kötü laf bile etmedim ama onlar zaten başta beni istemedikleri için kötü yerine koydular beni
(328 puan) tarafından
Onun aglayasi varmış. Rüzgarın değse ağlardı belki de. Allah akıl fikir versin
0 oy
(421 puan) tarafından
Bunlarda yer aramış ha millete s.ken yarıyor.  Bizimde sorunlarımız varda ben eşim hatrına gidiyorum ama bana öyle bi el hareketi yapsalar bende gitmezdim hadi gittim diyelim somurtup otururdum 
tarafından
Aynen sanki mikrop görmüş gibi bakıyolar insana ablasıyla babası hiç sevmiyorum onları
0 oy
(453 puan) tarafından
Birlik oturuyoz derken gorumcen hamile ama bosanmismiydi yani birlikte oturup iş yapmadigi için laf soktugunu sanıp agladiysa oyle die düşündüm o zaman biraz alıngan oluyorlar kendilerini fazlalık gibi görüp her şeye alınıyorlar kayinbaband oyle düşünmüştür kizimi sigdirmadi die kocanda abartmış benimkide oyle ailesi için ölür onlar tuvalete gitme bugun dese gitmez beni sevmediği anlamına gelmiyor bu ama ailesine de ölesiye bağlı kader bacım napcan onlarida oyle kabul etcen
tarafından
Öyle kabul edicemde her şeyde görümce basliyo ağlamaya yani çoğunun rol olduğunu düşünüyorum kendine cekiyo ilgiyi yani mağdur gosteriyo kendini bende sevmiyorum öyle şeyi bide bana iftira attıkları halde eşim onlara toz kondurmuyo hatta ailem diyo onlara bende git onlarin yanına dedim artık
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Eşine gıcık kapmaya baslasigin anda bosanalim sözünü söylersen eğer bu işin sonu gelmez. Şahsi düşüncem gerçekten boşanmayı dusunmuyorsan o kelimeyi agzina almayacaksin. Blöf gibi geldi bana bu tavrın. Eşin de anlarsa blöf yaptığını iş daha da cirkinlesebilir bence . Sakin bir zamanında eşine çok sık gitmek istemediğini ikimizin de dediği olsun haftada 2 gün gideyim de. Bir iki hafta o sekilde yaparsın sonra işim çıktı deyip 1 e düşürursun. 
tarafından
Ne alaka blöf =)
Yaşamayan anlamaz eşim bana sürekli baskı yapıyodu hadi gidelim oturalım zaten hiç gelmiyosun diyodu haftada bir gitsem bile ona yetmiyo bana iftira attilar ama onlara laf söyletmiyo hatta onlara ailem diyo ee bende dayanamadım madem o kadar kıymetliler senin gözünde boşanalım sen git ailenin yanına dedim çünkü baskı altındayım sürekli gururumu zedelemeye çalıştı zaten eşim bi daha boşanma kelimesini ağzına alma dedi
(15,212 puan) tarafından
Seni anliyorum anlamadığımi zannetme. Eşimden görmedim ama babamdan çok gördüm bunları. Babamın esas ailesi babannemler gibi davrandı yıllarca. Onlar yüzünden çok huzurumuz bozuldu. Ama eğer gerçekten boşanmak istemiyorsan boşanma kelimesini ağzına alma demek istedim sadece. Ki sen gerçekten istiyormussun
tarafından
İstemiyorum eşim davranışından vazgeçsin diye dedim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 169 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 512 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Cigdem25 (59 puan) tarafından soruldu