0 oy
512 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Görümce arıyodu sürekli evde temizlik yemek çamaşır asma katlama esnasında bide iki adım yakinimda sürekli telefonu neden acmiyosun diye hesap soruyolar bana iftira attı artık engelledim bende kavga ettik artık konuşmuyorum 

Simdide eşimin babası sürekli ariyo ev işlerini ne zaman yapmaya kalksam zırt pırt ariyo bide hesap soruyo neden açmadın telefonu diye işlerim vardı açamadım dememe rağmen ikinci gün yine soruyo neden açmadın telefonu diye bu defada eşime demis bi kere aradı bende temizlik yaparken evde benim telefonumu acmiyo demis bende bağırdım artık salonu temizlerken on tane elim mi var dedim işlerimin ortasında telefon açamam dedim 
Sizce haksız mıyım siz olsanız sinirlenmez miydiniz 

21 Cevaplar

+1 oy
(13,702 puan) tarafından
Aciverin.....
tarafından
Ellerim ıslakken açamam ki eşyaları silerkende arıyolar
(13,702 puan) tarafından
Şöyle düşünün, sizi onemsedikleri için arıyorlar.
Aile  dost arkadaş değil.  Aile farklı. Onlar size değer verdiği için ariyo
(1,034 puan) tarafından
Merviş nerelerdesin hic gözükmüyorsun mesajda yazdım görmedin galiba
(13,702 puan) tarafından
Yok cnm görmedim bakarım şimdi.
Ara ara soğuyorum uygulamadan girmiyorum bu ara gene öyle oldum :D
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Haklisin bence iyi demişsin bosver her aradıklarında acilmiyacagini ogrensinler
tarafından
Aynen her günde arıyolar bide iki adım yakinlar sinir oluyorum valla onlara
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hiçbirinde numaram yok oh
tarafından
Huzursuzluk yaratıyolarsa en iyisi valla
(7,654 puan) tarafından
Isim olmaz :)
0 oy
(14,428 puan) tarafından
İşin bitince geri dön işim vardı de ne diyecekler
tarafından
Geri aramama fırsat vermeden kapıya damlıyolar
(14,428 puan) tarafından
Yoooh artık yuh
tarafından
Aynen bide kapida hesap soruyo neden açmadın telefonu diye bagiriyo
0 oy
(73 puan) tarafından
Neden okadar ariolar cok mu seviolar sizi aranz okadar iyi mi yani 
tarafından
Yok beni sevmiyolar sürekli ev benim ev benim diyolar rahatsızlık vermek için ariyolar
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Vay bee hiç bele dertlerim yok çok şükür ama olsada böyle sürekki açıp yüzvermezdim kimseye
tarafından
Kız her gün arıyolar rahat 6 kez
(5,220 puan) tarafından
Çüşşşşş o ne yaa
tarafından
Aynen telefonu açtıkça ariyolar bende ev işlerinin ortasında aciyodum telefonu artık işlerim bitmeden açmak istemiyorum
(5,220 puan) tarafından
Açma yav 1aç 2açma o ne ben sıkıldım oy
tarafından
Yok kız artık açmıyorum zaten eşime dedim telefonlarını acmiycam diye o ne öyle zırt pırt telefon caliyodu 1 kere açsam telefonu günde 6 defa aramaya basliyolar
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Duymamışım de geri dönüş yapıver 
tarafından
Geri aramama fırsat vermiyolarki kapıya damliyolar
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım yani bize bile açıklama yazarken binbir açıklama yapmışsın. Sürekli işi Olmaz ki bir insanın da. Telefon çalar ve ses duyulunca açılır. Meşgulsen açılmaz gördüğün an dönüş yapılır

Sen bunu adet edinmişsin ve artık insanlara inandırıcı gelmiyorsun gibi. Geldi anlattıklarından. 
tarafından
Dediğim gibi her aradiklarinda gerçekten işlerim oluyo ya ev temizliği yada camasir katlama asma falan inanmak zorunda değilsin ben derdimi söylüyorum sadece adet edindiğim biseyde yok inanmayabilirsin
(3,162 puan) tarafından
Beni inandırman önemli değil kuzum sen aileni inandır onlar da inanmıyor belli ki. Bir kere olur iki kere olur üç dört höh artık yani. Sürekli olmaz kızım olmaz ayıptır
tarafından
Valla ev işlerinin ortasında telefonu açmamak ayıp değil bence bide şu var ben telefonu açamadığımda kapıya gelip bağırıyolar neden acmiyosun telefonu diye hesap soruyolarsa neden acayimki telefonumu
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Tabi ki haklısın aynısından bende de var bir tane bir de hesap sormuyor mu deli oluyorum en son patladım eşime. 
tarafından
Evet bide kapıya gelip bağırıyorlar sanki telefonumu açmak zorundaymışım gibi
Bagirmissin iyi etmissin valla
(7,043 puan) tarafından
Aynı benim kaynımı anlatmışsın canım yüz verme ben verdim bin pişman oldum.
Hep sessiz sakin bir karakterim vardı ama öyle oldukça tepeme bindiler şimdi bende lafımı esirgemiyorum afedersin ama bunlara ağzına eden gelinler yaranıyor onu anladım.
tarafından
Aynen artık bende bağırıyorum ama saygısız demisler çokta tın valla susarken iyiydim kendimi savununca saygısız oldum iyi oldu valla doğru diyosun iyi olunca kötü yerine koyuyolar bizi
0 oy
(421 puan) tarafından
Hayır neden sürekli arayıp duruyorlarmış kafayı senle mi bozmuşlar bir insan açmıyorsa ya işi vardır ya da konuşmak istemiyordur ısrarla aramak da neden sinir olurum böyle anlayışsız insanlara 
tarafından
Evet sanki ben telefonu açmak zorundaymışım gibi davranıyolar işlerim vardı diyorum bide gitmis eşime demis benim telefonumu acmiyo diye artık dayanamadım bağırdım ev işinin ortasında nasıl acacam o telefonu dedim
(421 puan) tarafından
Sinir oluyorum hayır merak ediyorum amaçları ne ne diye arıyorlar hani arama sebepleri neymiş hal hatır sormak mi birşey mi istemek
tarafından
Kavga istiyolar bence
0 oy
(119,355 puan) tarafından
kiz amma cektirdiler sanada yaa valla bem catliyom okudukca
tarafından
Aynen kız bende artık bağırdım çağırdım benden uzak durun diye arkamdan konuştular kaç kere bir değil iki değil ben sustukça onlar beni ağlattı kendimi savununca saygısız demisler sanki kendileri çok saygılı
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ayy valla ben esiminkini bile acmiyorum arada ne kaynanasi gorumcesi zaten canimiz cikiyo kimsenn gönlünü edemem bana da esim diyo annem aramis falan evet diyorum gormedim falanda demem yani
tarafından
En iyisi kız bunlar kapıya hesap sormaya geliyolar bağırıyorlar ben telefonu neden acmiyomusum öyle bagiriyolar
(1,113 puan) tarafından
Benimkiler 8 saat uzakta gelemezler :) hos gelselerde evin isini hizmetciler yapsin ben butun gun sizinle telefonda konusurum derim esime tam olarak boyle dedim yillardir ses yok
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Salla gitsin bee :D 
tarafından
Aynen en iyisi ama işte kafama takiyorum
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Sinirlenirim bende sonra diyom ama meşgul ne için var felan soruyorum :D anlıyorlar meşgule atınca aramiyorlar 
tarafından
Artık bende meşgule atacam
(13,036 puan) tarafından
At sonra ararım diye msj at hatta hızlı msjlar var ya. Sorarlarsa isim olunca böyle yaparım siz anlayın ben geri ararım sizi de
tarafından
Öyle yapcam artık yoksa ikinci kez kavga edecem onlarla
0 oy
(373 puan) tarafından
Beni sürekli aramanız rahatsız ediyor tacize girer 6 kez aranmak de bence de denmez işte ah ah kimlere katlanıyoruz valla
0 oy
tarafından
Valla benm kaynana da arıyordu habire iyi misin iyiyim sen bu kadar yani ee anlat diyor bi de ne anlatıyım evn içinde durup duruypm. Artık acmadım nen de bikaç kez kesti aramayı sormaz da niye açmıyon diye. Arada mesajla cevap veriirm anne müsait değilim derim. İsteyen acar isteyen acöax layınbaba karışması da ayrı bi cins olur ya 
tarafından
En iyisi eşimin tarafı kapıya hesap sormaya geliyo bagiriyolar
0 oy
tarafından
Bebege bakmak için mi arıyorlar
tarafından
Yoo işleri düşünce ariyolar
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Srnde her aradiğinda tuvaletteyim de her insan gibi ihtiyaçlqrim olabiliiliyor de yada aç hoporlore ver çok uzaktan konus isim var de kapat 
tarafından
Öyle diycem artık öyle dersem bi daha aramazlar
0 oy
(99 puan) tarafından
Benim sadece kaynanam hergun arar. Yani oda napiyon nerdesin gibi 5 dk suruyo.konusmamiz. ama hoşuma gidiyo hal hatir sorması. Beni merak ettiği için arar çocuklarımın durumunu sorar. Yane sizinde belki oyledir .hani herşeyi kötüye yorumlamamak.lazim bence.
tarafından
Yok kötüye yormuyorumda her günde aranmaz bence yani benim düşüncem böyle
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Haklisin düşüncesizce davranmışlar. Bizimde gelinimiz var aramam mesaj atarim musait olduğunda ara konuşalım diye. Hani olurda çocuğu rahat bırakmaz dinleniyordur. Ya da işi vardır diye hep mesaj atarım. Insanlar cok dusuncesiz ya
tarafından
Aynen sen düşünceli davranıyorsun en azından bunlar her gün ariyolar hani düşsem aradıkları esnada bize ne diyecekler öyle tipler isim vardi diyorum gitmis eşime demis anlamiyo laftan
(2,969 puan) tarafından
Eşinle düzgünce konuş derdini anlat yaptiklarinin yanlış olduğunu söyle. Anlamazsa gene anlat. Taa ki anlayana kadar
tarafından
Anlamadı kız anlattım yine telefonu aç diyo neyin kafasını yasiyosa artık bende bağırdım on tane elim yok ev işlerinin ortasında kimsenin telefonunu açamam dedim anca bağırıp çağırmadan anlıyolar bunlar
(2,969 puan) tarafından
Anladığı dilden anlat kuzum. Sen kocanin huyunu bilirsin. Büyük tartışma çıkmadan ayarli bir şekilde ver ayarı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 169 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 398 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 200 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 555 göst.