0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
Her gece dişim ağrıyor bıktım artık randevu aldım ayın 8 inde nasıl dayancam bilmiyorum kızımda inat etti bu gece uyumuyor eşim desen döndü kıçını yattı umrunda değil kızı uyut bak biraz diyorum banane diyo ya kendi hasta olsa yatak döşek yatar 

11 Cevaplar

0 oy
(873 puan) tarafından
Karanfil varsa ezip koyabilirsin 
(60 puan) tarafından
Koydum geçmiyor sirke tuz yaptım beklettim yok parol var onu içtim bi saat oldu etki etmedi
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bebeğin damak rahatlatıcı jeli varmı tedagil gibi tozda olur ben onu sürüyorum rahatlatıyor. Tabi ağrıdan ağrıya göre değişir geçmiş olsun kuzum
(1,679 puan) tarafından
Tedagili bana oğlum için biri önermişti. Memnun musunuz işe yarıyor mu?
(2,545 puan) tarafından
Evet ben çok memnunum diş evrelerini çok daha rahat geçirdik. Olmasa düşünemiyorum. Kendim de denedim. Apse olduğunda rahatlattı
(1,679 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim.
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Yaa varsa apranax at diş ağrısına birebir diyebilirim yoksa kekiği kaynat bolca sogut biraz gargara yap ağzında beklet oda uyuşturuyor 
(3,055 puan) tarafından
Birde siyah tuzlu zeytinin içini al zeytini dişine koy kapla dişini ilk çok ağrı yapıyor ama bekledikçe geçiyor ağzını hiç açma hava almasin sesiz biyere uzan bebeğin de uyur inşallah
0 oy
(93 puan) tarafından
Canım kolonya varsa pamuğa sık dişinin üzerine koy uyuşturuyor o 
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Antibiyotik olmadan o ayrı geçmez o kadar şiddetli ağrıyorsa ağrı kesici bile geçirmez acile gitmen gerekiyor ilaç vericek sana ilacı kullanıp öyle git bari gittiğinde bı işlem yaparlar 
0 oy
tarafından
Az önce bir arkadaşa da yazdım sarımsağı ez,tuzla karıştır dişine bastır.yarim saat falan kalsın iyi geliyor 
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Dekfort -dexfull -arveles yada en basiti aspirin icebilirsin oda olmadı sigara iç diyecem bir hemşire olarak ama olmayacak 
0 oy
(583 puan) tarafından
Canım kesinlikle sarmısak koy burda bi arkadaş sağolsun bana önermişti dişimin çürük olan yere koydum şaka gibi 5 dk içinde uyusturdu bı iki kez öyle yaptım daha da ağrımadi. Çok geçmiş olsun diş ağrısı çok kötü Allah kolaylık versin 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım sarımsak koy inşaAllah iyi gelir ya da udi hindi yagı kullanabilirsin bende işe yaramıştı sanada faydası olur belki 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Eczaneden disinol al mucize resmen dakikalar içinde uyuşturuyoe
0 oy
(80 puan) tarafından
Canım yarım çay bardagı uzum sirkesi 1 kasik karbonat 1 kasik tuz cezveye koy kaynasin ilidiktan sonra gargara yap Allahın izni ile cok iyi geliyo bende ayni haldeyim hamileligim boyunca mudahale edemiyeceklerini soylediler boyle idare ediyorum insallah sana da iyi gelir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 60 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ozlemm5561 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 173 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 421 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 494 göst.