0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Yaaa oğlum 6 yaşında okuldaydı 3.5 yaşındada kızım var hava okadar sogukkıı yağmur yagıo mont giymicm diyo abisini almaya gitçez allahım tutturdu mınt giymicm şapka takmıcm zar zor giydirdm  sokakta bağıra bagıra aglıyo kendini yere atıo şapkasını çıkartıo allahım çıldırdım gönlunı yapıyorum yok anlamıo okula geldik neyse bu sefer çamurlu suya şapkasını attı üstünede bastı altı çöpe attı ama bagıra bagıra aglıyo herkes buna bakıo bunun annesı nerde diyolar bırakın aglasın dedim kendimi çaresız hissettim gidip gelene kadar agladı bagıra bagıra eve geldık hala aglıyo napıcam ben allahım hamıleyımm üstümde stres sıkıntı var o agladıkca karnıma bıcak saplanır gibi agrı geldi 

10 Cevaplar

0 oy
(2,000 puan) tarafından
Allah yardimcn olsn cocuklar bazen boyle nedensizce krize girebiliyor ayni benm oglan gibi okula ablasini almaya gidip gelene kdr agladi bagira bagira ama ben umursamadim insanların bakislarini sonucta ben kendimi bilyorm 
(31 puan) tarafından
Ayyy yemin ederim yaaaa bende umursamadımm insanlar annesı nerde annesı bu aglıyo
(2,000 puan) tarafından
oyle dedilermi daha cok stres olyorm bu sefer cocuga bagirirm diye umursamiyom aglasin diyorm kendi kendini sakinlestirine kdr
-Reklam-
0 oy
(1,281 puan) tarafından
Şimdiki çocuklar malesef çok zor yaa. Yediklerinden içtiklerinden midir nedir ekstra huysuzlar dediğin dedikler. O anda doğru müdahale etmek gerekiyor ki işte tersin tersine gitmesin. Onları da okuyup öğrencez pedagoglar dinleyin yöntemler öğrenin. Ben de bilmiyorum benim de kızım daha küçük zamanla ben de bilgilencem. Allah yardımcınız olsun.
(31 puan) tarafından
Gerçekden öyle ama yaa ortada hiç bişeyvyok kendıde biliyo mont giymek zorundayzz ama yok gşymicem şapka takmcm
0 oy
tarafından
Ben bu durumda olsam montunu giymiyorsa yagmurda ıslanmasıni kabul ederdim sapka takmiyorsa üşümesine izin verirdim. Sapkasini mi camura atti cope atardim az da olsa anlardı
(31 puan) tarafından
Aynısını yaptım şapkasını çamura attı bende aldım çöpe attım bu sefer ona agladı
tarafından
Ağlasın
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Merak etme canım o bizdede var herkeste var dönem dönem inat ağlama krizleri oluyor maalesef ki elimizden bişey gelmiyor kötü anne gibi gorme kendini boşuna 
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Aynısı bende de var iki yaş bazen neye aglayacagini şaşırıyor saçma sapan herseye ağlıyor. Oturtup izliyorum sadece
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Arkadaşımın kızını anlatmışsın oda 6 yaşına girecek eylülde seninki hepmi böyle anlattıgim çocuk hep oyle aşırı şımarık yetiştirilmis o ne derse o olmak zorunda yer mekan farketmiyor arkadaşım herşeyin tamam dediği için oda istediğini herkese yaptirabilecegini sanıyor kreşe yolladı iki hafta sonra hoca ben baş edemiyorum arkadaşlarının eşyalarını alıyor kurallara uymuyor diye çıkarttı diyorum kural koy ilkokula gidince çok zorlanırsin diyo huyu böyle anne babalar çocukları yönetmeli çocuklar değil şükür 3 çocuğumdan yana bu konularda sıkıntım olmadı ama 4.bebem korkutuyor beni yeni nesil bebeler çok fena
0 oy
(416 puan) tarafından
Ayy çok zor bi durum ben o durumda napardım bilemem
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Üçüncü çocuk isteyerek mi olmuştu 
0 oy
(5,283 puan) tarafından
Benimki 4 yaş aynı mont giymez arabaya binince botunu çıkarır bagırır markette koşar saklanır bugün rezil olduk. Eşim dedi bıda annemgile bırakalım öyle gezelim dedi 
0 oy
(2,311 puan) tarafından
Bizimki de öyle oldu tekrardan. Allah'tan ben giyersem o da giyiyor artık. Bazen sen de giymeye dönüyor iş ama neyse. Ben de bekliyorum ne zaman bitecek bu ağlamalar. Ben de hamileyim. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 997 göst.
0 oy
14 cevap 415 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,152 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 249 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde hotiki (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 324 göst.

378,388 soru