0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından

Kızlar 6 gün önce sezeryan doğum yaptım 39.haftada belden yaptılar ama hissettim zaten bayılmışım o acıyla sonra genel oldu çıktım uyandım bebeğimde solunum sıkıntısı var ve idrariyla birlikte çamur gibi birşey geliyormuş öyle demiş doktor acaba o ne olabilir. Bebegimide sadece resimde gördüm dua edin lütfen kızlar bana en kısa zamanda çıksın:(ilk kızım erken doğumdan küvozde kaldı bundada hep o korkuyla günleri saydım zamanı gelmesine rağmen hep korkuyordum hazırlıklı gitmiştim hatta demekki hissetmişim hep elim boş çıkıyorum hastaneden o kadar zor ki.

5 Cevaplar

0 oy
(15,246 puan) tarafından
Allah'ım tez zamanda saglikla kucağınıza almâyi nasip etsin inşallah. Çabucak iyileşir bebiş 
(8 puan) tarafından
Amin inşallah canım çok sağol:)
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Üzülme allah korusun iyi olacak benim yavrum da 1 aya yakın kuvezde kaldı inan iyi olacak 
(8 puan) tarafından
İnşallah canım insan takıyor kafaya hep banami denk geliyor diye ilk kızım 15 gün kaldı hiç görmedim sonra çıktı 1 2 hafta sonra tekrar aldılar 10 günde öyle bekledim o kadar yoruldum ki sağ salim gelsin de
0 oy
(453 puan) tarafından
Onceljkle geçmiş olsun Benimde ilk doğumum erken oldu o yüzden ikinci de hamileligimi yasamak yerine hadi artık günü geldinde doguruyum bitsin bu bekleme çilesi modundaydim ve zwhir ettim hamileligi kendime kuvezde bebek beklemek çok zor anlıyorum bende çok bekledim ağladım ama geçti bebeklerim yanıma sağlıkla geldi canını sıkma üzülme bebeğine odaklan sütüne odaklan senin sütun gelirse bebeğine şifa olur bol bol su iç dua et bebeğini kucaginda hayal et Rabbım yardimcin olsun bebeğin sağlığına kavuşsun annesine gelsin inşallah 
(8 puan) tarafından
Ayy inşallah canım çok sağol ♥️ gerçekten çok zor zaten ameliyatım zor geçti 2 gün sütüm gelmedi birde göstermiyorlar o sinir bozucu yok korona varmış e ameliyat oluyoruz aynı odada 2 hasta kalıyor 3 gün boyunca 3 hastayla kaldık bu hastaneler o kadar saçmalıyor ki
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Sağlıkla tez zamanda kavusun insallah
(8 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(90 puan) tarafından
Benim de ilk doğumum oldu bir hafta önce, nasıl heyecanlıydim anlatamam, oda suslemesine kadar yaptık, bebeğimin kıyafetiyle eşimin kıyafeti aynı renk, tişörtü evde unutmuşum kardeşimi gönderdim getirdi. Heyecanımı anlatmam mümkün değildi. Fakat bebeğimi kucağıma bile alamadım yoğun bakimda kuvezde, her şeyi söktürdüm hiç kimseyi görmek istemiyorum, kimseyle telefon dahil iletişim kurmuyorum. Gece gündüz yaptığım tek şey ağlamak. Her gün süt sağıp götürüyoruz göremeyecegimi bile bile o kapıya gidiyorum.
(8 puan) tarafından
Çok zor canım çok aynı ilk kızımda böyleydim doğduğun da ki elbiseleriyle yatıyordum baş ucumda gerçekten zor ama kendini toparla canım onların sağlığı için yapabilecek bir şeyimiz yok en kısa zamanda yanımıza gelirler inşallah ♥️

İlgili bir soru bulunamadı

380,392 soru

11,389,532 cevap

34,895 kullanıcı

...