+1 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İlk takıldıktan sona kanamam yoktu normaldi herşey doktor bir hafta sona ilişkiye girebilirsiniz dedi bizde sekiz gün sona ilişkiden sona kanama başladı hala da devam ediyor durmuyor kizlar üç hafta oldu bu normalmi kafayı siyircam bir gün kesildi yine ilişki oldu yine kanama başladı ben de normaldir spiral var diye başka önlem almadım ya korkuyorum hamile kalacam diye ya kaydiysa niye oluyor bu kanama durmuyor artık halim kalamdi randevu taaa ayın 13 üne buldum ya

10 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ben takmadim ama takanların bu durumun normal olduğunu söylediğini biliyorm canm
tarafından
Ya canım ama hani adet olur gibi kanaması normal mi iki haftadir
-Reklam-
0 oy
(4,289 puan) tarafından
13 üne kadar ilişkiye girme derim benve senin kaydi diye dusunuyorum 
tarafından
Ya nasıl kayar çok korkuyorum zaten girmem ama bunlarda kalırsam hamile
(4,289 puan) tarafından
Insallah ole bisey olmaz bence 13 üne kadar bekleme takan doktora git durumu anlat yardımcı olur diye düşünüyorum
tarafından
Evet beklicem zaten canım inslalah kaymamistir inan bitirdiğim peçete günlük ped normal ped haddi hesabı yok
0 oy
tarafından
Kizlar çevap lütfen 
0 oy
tarafından
Kanka kaymis olabilir kabul etmiyo olabilir vucudun o seyi şeetmeyinramdevuya kadar kaza kurbani olma 
tarafından
Olduysam zaten olmuşum dur:((
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Kuzu kaymış olabilir ilişki sonrası olduysa bende takılı 4 ay oldu öyle adet dışı kanama yok çok şükür ağrı falan doktor demişti adet dışı kanama olursa kaymış olabilir kuzum dikkat et sen yine de hem daha yeni ve hassas rahim dışarı atma için çabalıyor onun için de olabilir 
tarafından
Yaa inşallah kaymamistir inşallah çok korkuyorum kazaya kurban gidicem
(4,758 puan) tarafından
Dikkat et hastaneye gidene kadar ilişki olmasın
tarafından
Ama ben yeni taktırdım iki hafta oldu işte adette olmuş olabilirim adetin son günü taktım bir hafta var adetime takvime gore
(4,758 puan) tarafından
Oda olabilir kuzum adet düzensiz oluyor ilk aylarda
tarafından
İnşallah öyledir alissa başka bişi istemem
0 oy
tarafından
Büyük ihtimalle yaramadı sana kontrole gittiğinde çıkartır cnm bu kadarı pek normal değil
tarafından
Bencede normal değil durması lazım demi çünkü artık okumadığım sayfa kalmadı heryerde ara kanama diyor benimki surekli
0 oy
(117 puan) tarafından
Bende aynı oldum adetliyken 3 günün taktirdim sonra 4 5 gün daha devam etti bir kac gün kanama durdu yine başladı anlamadim doktoruna da soramadim , biraz sonra yazicam bakim ne dicek
tarafından
Az az dan kastın ne canım mesela peçete değişiyormusun üç beş kez
(117 puan) tarafından
Günlük pedi varya küçükten onardan gunde 4 5 kere
tarafından
Benim de öyleydi şimdi adet oldum
(117 puan) tarafından
Ozaman bisey olmamistir bide kaydi zamanlarda çok dayanılmaz ağrı olur dedi bana
tarafından
Evet ağrı yok bebegim
0 oy
(364 puan) tarafından
Belki sana yaramamış olablir bende sırf bu kanamalarda uzama vs den korktuğum için taktırmak istemiyorum 
tarafından
Aşkım olabilir diyorlar işte benim anlamaya çalıştığım bu kadar kanama normal mi degilmi
0 oy
tarafından
Canım aile planlaması zaten randevusuz çalışıyorlar drekt gitmelisin hemen. Nerde taktırdın ki sen ? Devlette öyle. 
tarafından
Sanırım şuan adet oluyorum canım çünkü adet kanaması gibi geliyor bir kaç gün daha beklicem eğer adetse zaten azalarak biter yoksa gidicem
tarafından
Ha sen adetliyken takdirmadin mı zaten canım.
tarafından
Evet adetin son günü taktım . İki hafta geçti yine oldum
tarafından
Anladım canım. Umarım bir sorun yoktur
tarafından
Sağol canim
0 oy
(378 puan) tarafından
Genelde kayarsa ilk jaftalarda kayiyormus o yuzden senin kaymis olabilir. Ilk bi kac hafta kanama degil ama lekelenme olmustu benim
tarafından
Canım şanki adet oluyorum şuan

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
1 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde damlanurr (12 puan) tarafından soruldu

379,183 soru

11,350,486 cevap

34,818 kullanıcı