0 oy
1,394 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Acaba neden olabilir ilişkiye girmiyoruz yasak bir aydır 4 gün geçti acaba neden olabir geçen ay iğne felan vurdular ağrı kesici iğne ve hap kullandım ondan olabilirmi sıkıntı olabilirmi bide akıntım oluyo sizce normalmi 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım her ağrı kesici adet geciktirio örnğn bn kuran kursunda okuodum bekarken tabii bi kandil falan olsaydı kuran okuyabilmek içşn gösteri falan yapıoduk mesela ağrı kesici içerdim geciksin diye öylede olurdu 
tarafından
Hmm tamam canım saolasin
tarafından
Sende saollcanım iyi geceler
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kız hiç korkmadın mo:D
(1,175 puan) tarafından
Anladm canım gecmiş olsun eşle iögili sorunları mı diyorsun. Dogum yaptıktan sonra bu erkeklere bişey oluyor bende yasadım bazo seyler cok üzütor insanı
tarafından
Yok canım öyle değil afedersin vajinamda osurak sesi geliyodu doğum dikiş yerlerim intihap kapmış onu kaziyp tekrar diktiler ilişkiye giremiyodum daha vs vs
(1,175 puan) tarafından
Ay cok kötü gecmiş olsun canım dogum bitiyı dikişler başa bela oluyo.kadın olmak cok zor
(7,174 puan) tarafından
Ahahahha osuruk sesine ne güldüm ya çok geçmiş olsun
tarafından
Saol canim Allah razı olsun daha çok şikayetim vardi
0 oy
tarafından
 bilgim.yok sorunla ilgili.. ne kadaryasak oluyo kaç doğum.yaptin 
tarafından
2 ay canım yasan 1 dogum yaptım canım ama çok zor doğum yaptım normal doğum
tarafından
Peki tekrar çocuk nasıl dogurcan canım geçmiş olsun doktor mu dedi yaptırman gerek diye yoksa esinmi istedi
tarafından
Sexeryan canım diğer postumdan okuyabilirsin bissuru şikayetim vardi ben istedim doktorumla konuşup eşime danıştım çok rahatsız olduğum için o da görüşelim doktorumla bakalım dedi
0 oy
tarafından
Daha önce hiç duymadım cnm ama belki ilaçlardan dolayı gecikme  olmuş olabilir 
tarafından
İnşallah oyledor hiç fikrim yok
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Baya farketti mi ya memnun musun
tarafından
Dış görünüş olarak fark etti afedersin doktorum naktigim zaman içini gorebikiyorum çok açıklık var demisti
(1,006 puan) tarafından
Dogumdan sonra mi oldu
tarafından
Doğumdan sonra oldu
0 oy
tarafından
Kız normal ameliyat gibimi nasıl oluyor acıyormu nasıl cesaret ettin ben ağdaya gidene kadar akla karayı seçiyorum 
tarafından
Aynen normal ameliyat gibi belden uyusturdular sonra uyuttular tanı ondan sonra başladı sıkıntı önce korku sonra ağrılar 1 ay ustunr oturmafom yeni yeni otiryirum çok şükür şimdi iyiyim diğer postumda okuyabilirsin şikayetlerim vardı
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun
tarafından
Saol canim Allah razı olsun
0 oy
(25 puan) tarafından
Merhaba ne kadara yaptırdınız?
(228 puan) tarafından
Özel hastanede mi oldun acaba
tarafından
Tanıdık olduğu için 2 bine yaptırdım canım evet özelde oldum özel hastahaneleri arayıp fiyat alabikirsin
(25 puan) tarafından
Hangi hastane acaba
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Degisik bi ameliyt :) 
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(439 puan) tarafından
Canım bende dusunuyorumda ne kadar odedin
tarafından
Tanıdık olduğu için 2 bine yaptırdım hastahaneye arayıp sorarsan sana yardımcı olurlar
0 oy
tarafından
Valla helal nasıl yapa bildin ki
tarafından
Çok zordu ama basardim :) çok şikayetim vardi mecbur kaldım
tarafından
İnşallah hayrını da görürsün :)
0 oy
(10,426 puan) tarafından
Kuzum o şikayetlerin hepsi bende de var hele akıntı çok var ama enfeksiyon vs bisey yok Ay korktum ya 
tarafından
Doktoruna görün canım
0 oy
(30 puan) tarafından
Canım nerde yaptırdın ve ne kadara yaptırdın acaba bende istiyoum bu dogumumdan sonra inşallah benimde baya sıkıntılarım var o konuda bazen idrarımı bile tutamıyoum
tarafından
Aynı canım bende çok sıkıntım vardı tanıdık olduğu için 2 bine yaptı
(30 puan) tarafından
Hangi şehirdesin cnm
0 oy
(178 puan) tarafından
Memnun kaldınız mı normal doğum yaptım Bende de aynı şikayetler var. Ilişki sonrası eski haline dönüyor mu yoksa dar kalıyor mu 
tarafından
Canım memnun kaldım gayet iyi sıkıntı yok ilk başlarda dikiş sıkıntısı oldu ama değer bişey kesinlikle bu şikayetler çekilecek şikayetler değilmiş onu anladım iyimi yaptirmisim çok memnunum
0 oy
(59 puan) tarafından
Canım bende 5 gündür ameliya oldum inşallah görürsün mesajımı memnunmusun ameliyatan dikişlerin tuttumu 
tarafından
Üyeliğini sildirmiş nasıl görsün.
Geçmiş olsun
(2,562 puan) tarafından
Coo eski post bide üyelik yok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 268 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 622 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,001 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 757 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Buse255 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 536 göst.
26 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde arifelif (59 puan) tarafından soruldu

377,966 soru

11,313,101 cevap

34,747 kullanıcı

...