0 oy
841 göst.
Diğer kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar gardrobuma baktım şimdi öyle aşırı dağınık değil ama düzenli de değil çoğu kiafet gelişigüzel katlanıp koyulmuş. Zaten düzenli yapsam bile bir haftaya bu haline geri dönüyor. Çok özeniyorum düzenli olan kıyafetleri gardrobunda kat kat düzenli şekilde olan insanlara. Bazen eşime haksızlık mı ediyorum diyorum. Ama olmuyor yani ne yapsam çok düzenli olamıyorum. Siz nasılsınız peki gardrobunuz şuan düzenli mı dağınık mı mesela ?

48 Cevaplar

0 oy
(657 puan) tarafından

Bebekten önce çok düzenliydim. Bebekten sonra o hallerim mazide güzel bir anı olarak kaldı. :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok dağınık deyil.
0 oy
(229 puan) tarafından
Düzenli sebebi de tişörtleri askılarla asıyorum katlayıp koysam dağınık olurdu kendimden eminim
0 oy
(2,875 puan) tarafından
Tatilden geldim dağıttım biraz, kendi tarafım dağınık yalan yok :D eşimin tarafı kalem gibi :)
tarafından
Benimde aynı valla :)
0 oy
(887 puan) tarafından
Tamamen düzenlidir. Ütülüdür. Eşiminkide öyledir ta ki dolaba girip birşey alana kadar hergün düzeltsem hergün dağılıyor ve aşırı sinirleniyorum çok öyle titiz değilim öyle simetri olsunda dikkat etmem ama görüntü kirliliği de sevmem 
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Evim dağılır dolabım dağılmaz ince çizgim :D

0 oy
tarafından
Eşim kendi elbiselerini kendisi katlıyor sjjsjs bir yük kalktı üstümden dolabımı suan açılsa baya düzenli çünkü dün düzenledim sjsjsjs bebe olunca insan biraz aksatiyor 
0 oy
(449 puan) tarafından
Her daim düzenli. Düzen konusunda çok hassasım. Gel gorki toz konusunda değilim 
(1,271 puan) tarafından
Ayy çok ozendim masallahh
(449 puan) tarafından
Özenme bacım çünkü toz konusunda berbatim
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Hic birakmiyorum o yuzden duzenlidir :) 
(1,271 puan) tarafından
Maşallah cnm
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Gayet düzenli laf olsun diye değil, samimiyim :D
(1,271 puan) tarafından
Ayyy çok ozendim masallahh
(7,118 puan) tarafından
Çamaşırlar kurudu mu hiç beklemem katlarım canım. Öyle daha kolay oluyor.
0 oy
tarafından

Çok düzenli <3her zaman düzenli <3 düzeni severim 

(1,271 puan) tarafından
Maşallah cnm çok ozendmm
tarafından
Biraz pratiğe bağlı aslında evlendigim ilk sene çok felaketti sjsj şimdi 1 saat sonra misafir gelcek desinler tüm evi kaldırır hemde yemek koyarım sjsj
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Tamamen düzenlidir benim:)

(1,271 puan) tarafından
Off çok ozendim
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ikisi bi arada duzenli asljnda ama çok sey var o yuzdn tıkış tıkış ama çocuklarımın kiler duzenli
(1,271 puan) tarafından
Bnm de kızımın düzenli bizim tikis tikis
0 oy
(2,348 puan) tarafından
Abartısız söylüyorum kitap gibi dizili eşimin dolapta benim de ve çocuklarınki de alırken dağıtmadan almaya dikkat ediyoz kızıyorum eşime de dikkatli al diye sonradan bu döküp katladigimi bilmem yani
0 oy
tarafından
Evde değilim ama düzenlidir 
(1,271 puan) tarafından
Ne güzel cnm bakalım çocuktan sonra nasıl olsck
tarafından
Işte o zaman düzenli olur mu bilemem hahaha
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Düzenlidir renklerine göredir 
(1,271 puan) tarafından
Ayy çok ozendim
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Acip bakarsan girdap gibi seni ceker icine hahahaha asiri dağınık oglani uyuttum simdi toplucaktim karsima senin postun çıktı. Bu arada gardrop daginiksa para blokaji oluyormuş feng shui kuralina gore. Bilginize kizlar .
(1,271 puan) tarafından
Kız o ne yani para mı geliyomus
(237 puan) tarafından
Nasıl yaniii
(1,288 puan) tarafından
Para geliyo berekett
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Suan da düzeniyim ") bir kaç gün sonrasına söz veremem:)
0 oy
(1,361 puan) tarafından

Çok düzenli değil çokta dağınık değil. Çocukta önce inci gibiydi. :D

0 oy
(3,503 puan) tarafından
Kızım dogmadan önce eşimin de benim de kiyafetlerimizin hepsi duzenliydi kızım doğduktan sonra eşim ve kızımın kiyafetleri hepsi düzenli sadece benim kıyafetlerim dağınık sayılmaz ama dediğin gibi gelişi güzel işte 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 399 göst.
13 Ağustos 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 933 göst.
18 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 258 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Bidahanne (3,835 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,497 cevap

34,822 kullanıcı

...