0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (4,129 puan) tarafından
Kızlar sorum baslıkta. Gardrobum yatak odamın dışında bi bebegm daha olcak o yuzden oda yapıcam. Yatak odama almam lazım. Esim de diyor asla olmaz biz tayinciyiz haşat olur dolap.Sorumluluk da almak istemiyorum ısrar edip..çok zarar görür mü acaba söküp taksak. (Yanlış anlamayın) istikbal bi de kalitesiz de değil bilemedim. Siz olsanız tasır mısınız? 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz yatak odasını değiştirdik geçen yıl söküp taktik canim eşimle beraber bir sorun olmadı 
(4,129 puan) tarafından
Darısı bize :)
-Reklam-
0 oy
(2,976 puan) tarafından
İlk taşımada olmadı ama 2. De oldu 
(4,129 puan) tarafından
Yaa üzdü :(
0 oy
tarafından
Eşim yatak odasına kurdmstu çok sacma olmustu evlnnce inat ettim çocuk odasna aldik orda bir salandi taşındık burada da bütün esya ayaktydi derkn sadece gitti öyle kurduk ama tasinrkn daha gitmz 
(4,129 puan) tarafından
Nesi gitti canm anlamadım
(48,972 puan) tarafından
ne dedin kiz bişey anlamadım ☺️
tarafından
Kız :) bozuldu yani otamtik vida sistmi var o zmn sıkıntı oldu kimsemz yoktu esimle bn koca seyi zor taktik
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Tayinciyseniz hiç riske atma canım. Benimki de iyi bi markanın ama 3 defa sökülüp takıldı. Sanırım bidahakine toparlanamaz. Cok sökülüp takılınca vida yerleri gevsiyor bence hiç riske atma.
(4,129 puan) tarafından
Yaa öyle mi dersin :(
(4,668 puan) tarafından
Oyle derim valla, en iyisi de olsa söküp takılınca bozuluyor vida yerleri. Benimki kaldırmalı kapaklı az kalsın çocuğumun üzerine düşüyordu kapak, vidaları gevsemiş çünkü.
(4,129 puan) tarafından
Ayy yavrum. Vida yerleri dedğiniz mobilyada değil di mi ekleme yerleri metal oluyor ya oralar.
(4,668 puan) tarafından
İşte oralar da sökülüp takılıyor monte ederken. Yani bizimkinde öyle. Gevşemiş oralar hep. Ben de sokup attım kapakları.
(4,129 puan) tarafından
Anladım :( teşekkür ederim
0 oy
(798 puan) tarafından
1 kere taşındık ve dolap çöp oldu çekmece kırıldı. Şuan zor ayakta duruyor. Taşınana kadar ayakta dursa yeter giderken atacağım  o kadar da para verdim 
(4,129 puan) tarafından
Ayy tüh. Odadan odaya sa mı aynı olur ki
(798 puan) tarafından
Mobilyacı çağırıp yaparsanız belki öyle olmaz
(4,129 puan) tarafından
Zaten yaparsak öyle yaptırırm canım
0 oy
tarafından

5. Evimi taşıcam mecbur olarak gardolabım ayakta durmasına şükrediyorum:D

(4,129 puan) tarafından
Bence de :)))
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Ev taşırken 4. Kata kadar merdivenlerden çıkardılar diğer evden de 2. Kattan indirdiler biraz zarar görmüştü 
(4,129 puan) tarafından
Sizinki tasıımaktan olmus ama sanıeım kuruulurken drğil
(7,959 puan) tarafından
Aynen birde usta biri kursun bizimki usta değildi eskisi gibi sağlam kurmamış
0 oy
(6,726 puan) tarafından
3 4 kere taşıdık. Çok kötü oldu artik düzen tutmuyor 
(4,129 puan) tarafından
Bizim daha cok tasınır allsh nadip ederse ordan oraya gtcez. En iyisi kalsın
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Söküp takan kişiyle alakalı bir usta tutarsanız hiçbir şey olmaz 
(4,129 puan) tarafından
Ben de öyle düşündüm ama
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bizim dolapta başka odadaydı bizim kıza oda yaparken aldığımız yerdeki adamlar bizim odaya taşıdu hiçbişey olmadı canm
(4,129 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Tayinciyseniz hiç elleme ben kiram ucuz diye bu evden cikmicam eşyalarım mahvolur
(4,129 puan) tarafından
Bizim de uygun da rn fazla 5 sene burdayz allah gösterirse
0 oy
(48,972 puan) tarafından
o dursun orda cocuklarin dolabını kendi odama.koy madem esine zor gelmiştir ☺️
(4,129 puan) tarafından
Oraya oturma odamı, oturma odama cocuklaeın odasını yapmayı düşündüm :) kurtarıe yanı yok :(
(48,972 puan) tarafından
dolabin olduğu yeri yatak odası yap☺️
(4,129 puan) tarafından
Yatagım sığmaz :Dd
0 oy
(48 puan) tarafından
Canım ben bı kaç gün önce taşındım hiçbir sorun olmadı 
0 oy
(5,505 puan) tarafından
Benimki zarar gördü maalesef. Işını iyi yapan biri açıp bağlasa bisey olmaz bence. Bizimkini pek umursamamışlar heralde ne iyi bağladılar nede iyi taşıdılar üstelik yeni almıştım mobilyamı. Benimde bellona 
0 oy
tarafından
Benimki pert oldu malesef burda bırakacam tayinde istesem de götüremem elimde kalır 
(4,129 puan) tarafından
Yaa of
0 oy
tarafından
18 senedir hiç oynamadık yerinden ama annem taşındığı zaman biraz hasar gördü dolabı terazisi bozuluyor canım ister istemez bide annemin dolabı sürgülü kapak ayarlayan kadar eşim çok uğraştı 
(4,129 puan) tarafından
Tüh ya kafam karıstı vallahi bi de bozulursa cenesinden kurtulamam
0 oy
(537 puan) tarafından
Bizimki dört kere sökülüp takıldı hemde Markada değil hiçbir şeyi yok sapasağlam markaya değil kaliteye bakıyor bu iş 
(4,129 puan) tarafından
İşte kaliteli duruyor
(537 puan) tarafından
Birşey olmaz yapanlara da bağlı biraz benimki ikinci sökülmede dediler daha sökülürse kullanılmaz bu dördüncü oldu maşallah hicbirseyi yok
0 oy
(2,023 puan) tarafından
Bizim ki.resmen cop oldu mahvettik dolabi:(
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Benimki sürgülü taşındık kiraya şimdi durumu mu kapaklar özgürlüklerini ilan ettiler vidalar uçmayı öğreniyor gece gündüz demeden yer değiştiriyor kapaklar canları sıkılinca kapanıyor sıkılınca açılıyor bazen kendini havalandiriyor az kaldı kapı açmasını öğrenecek 
(4,129 puan) tarafından
Hahaha :D DD
(7,121 puan) tarafından
Dhhdhdhdh
0 oy
(2,697 puan) tarafından
Evet 4 ev değiştirdim artık 3ncucede cekemeceler pert oldu dikiş tutmuyor ama şifon ve komidinlerde sorun yok dolabın çekmeceleri bozuldu yeniledik ettik demirlerini ama yok.en son taşınmamda okadar sarılı olmasına rağmen dolabimim cami da kırıldı yapişik olduğu için düşmüyor cami.

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 856 göst.
0 oy
25 cevap 291 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 559 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Miraysf06 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,519 puan) tarafından soruldu